Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Eskişehir

Abacı Konak Otel

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Abacı Konak Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Abacı Konak Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Abacı Konak Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Abacı Konak Otel Sıkça Sorulan Sorular

Abacı Konak Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Abacı Konak Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Abacı Konak Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Abacı Konak Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Abacı Konak Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Abacı Konak Otel Hakkında

En eski geleneklerimizden bir tanesi olan kına gecesi organizasyonlarınızı bütün ritüelleriyle gerçekleştirmek ister misiniz?

Abacı Konak Otel kına gecelerinize tarihin izlerini taşımaya hazırlanıyor! Bilinen tarihi 1900’lü yılların başında Yunanlılar tarafından yakılmasıyla başlayan konakların bulunduğu bir davet alanına davet ediyoruz konuklarınızı. 11 farklı konaktan oluşan bu eşsiz Bağdağdi mimarisinde siz de kendinizi Osmanlı Kraliçeleri gibi hissedeceksiniz. Üstelik profesyonel ekibimiz ve organizasyon sorumlumuz bunun için gece boyunca durmaksızın çalışacak! Çünkü ilk önceliğimiz sizin mutluluğunuz ve hayallerinize kavuşmanız… Dilerseniz sunduğumuz hizmetlerden de bahsedelim:

Öncelikle isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar dinleyen ve davetlerinizde organizasyon yönetiminden sorumlu olan ekip arkadaşımızla tanışıyorsunuz. Karşılıklı görüşmeler sonucunda belirlenen konsepte uygun olacak hazırlıklar ve süslemeler için harekete geçiyoruz. Açık ve kapalı alanlarımızdan istediğinizi seçtiğinizde davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz.

Hazırlıklar bittiğinde kına salonunuzda; kına köşeniz, konuklarınızın masaları, hatıra köşeleri ve fotoğraf çekim alanları yer alıyor. Çiçekli sütun süslemeler, taklar ve kına tahtı gibi özel alanları tercihinize göre tasarlıyoruz. Davet alanına adım attığınızda adeta büyüleneceksiniz…

Siz nedimelerinizle gelin odanızda son hazırlıklarınızı tamamlarken biz de konuklarınızı ağırlamaya başlayacağız! Benzersiz geceniz; karşılama töreni, ikram sunumu, enstrümantal müzik eşliğinde menülerin servisi, ilk dans için dans pistine çıkışınız ve kına merasimiyle devam ediyor… Abacı Konak Otel ekibinin yönetiminde eksiksiz bir şekilde gerçekleşen geceniz kına ritüellerinin tümü tamamlandıktan sonra eğlenceye dönüşüyor!

Gecenin sonunda otelimizde konaklamaya ne dersiniz? Abacı Konak Otel bünyesinde yer alan 70 adet odamızdan istediklerinizin rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

Üstelik sunduğumuz benzer hizmetlerle; söz, nişan, düğün ve nikâh sonrası yemek davetlerinizi de tasarlayabiliriz. Yemekli butik organizasyonlar için Avlu Restaurant ve Cumba Restaurant’ı denemenizi tavsiye ederiz.

İletişime geçerek Abacı Konak Otel fiyatları ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz. Yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya formu doldurmak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Akarbaşı Mah. Türkmen Hoca Sok. No: 29 Odunpazarı/ Eskişehir

 • Haritadaki Konumu

  Abacı Konak Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.