• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az

Royal İnci Düğün ve Kongre Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Royal İnci Düğün ve Kongre Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Royal İnci Düğün ve Kongre Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Royal İnci Düğün ve Kongre Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Royal İnci Düğün ve Kongre Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Royal İnci Düğün ve Kongre Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Royal İnci Düğün ve Kongre Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.

Royal İnci Düğün ve Kongre Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Royal İnci Düğün ve Kongre Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Royal İnci Düğün ve Kongre Salonu Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınız için hayal ettiğiniz tüm detayları gerçekleştirmeyi vaat ediyoruz. Yılların verdiği bilgi ve tecrübe ile gelin adaylarının ne istediklerini biliyor, hayal ettikleri organizasyonları tasarlayabiliyoruz. Erzurum kına gecesi organizasyonlarını gerçekleştiriyor, unutulmaz bir organizasyona dönüştürüyoruz. Bugüne kadar nice gelin adayının düşlerini gerçek kıldık.


Şimdi sıra sizde! Biz kimiz diye sorarsanız hemen cevaplayalım; Royal İnci Düğün Salonu ekibiyiz.


Aileniz ve kız arkadaşlarınızla beraber unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmek için ise doğru adresiz. Kına gecesi organizasyonlarınızı bizimle beraber düzenlemek istiyorsanız 600 misafirinizi ağırlayabilir, sevdiğiniz detaylarla mekanımızı düzenleyebiliyoruz.


Mekanımızın süslemelerinde değişiklik yapmak istiyorsanız dışarıdan organizasyon firması getirebilirsiniz. Dışarıdan yardım alarak hayalinizdeki kına gecesi organizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Kına tahtınızı mekanımızın en güzel yerine konumlandırabilir, size özel bir kına masası hazırlayabiliriz. Kına masanızda kına süslemelerinden başlayarak kına mumu, nedime bileklikleri, nedimeler için örtü, tefler ve daha fazlasına yer verebilir, eşsiz detaylarla gecenizi renklendirmenize yardımcı olabiliriz.


Gelin, gecenizi Erzurum Royal İnci Düğün Salonu ailesine emanet edin.


Kına gecesi organizasyonlarının unutulmaz detaylarından biri ise müzikler.


Profesyonel ve deneyimli ekibimizle beraber organizasyonlarınızda istediğiniz müziklere yer veriyor, hayal ettiğiniz organizasyonu planlayabiliyoruz. Kına gecesi müziklerinizi belirlerken modern şarkılardan başlayarak geleneksel türkülere kadar birçok alternatif müzik türünde hizmet verebiliyoruz. Zevkinize uygun bir müzik listesi hazırlayarak bizimle paylaşabilirsiniz. Dilediğiniz organizasyona ulaşırken pistiniz boş kalmayacak. Aileniz ve arkadaşlarınızla beraber eğlencenin doruklarına ulaşabileceksiniz.


Sevdiklerinizle beraber gerçekleştireceğimiz kına gecesi organizasyonlarınızda evinizde hissetmenizi sağlıyor, ergonomik eşyalarımızla konforlu bir organizasyon geçirebiliyorsunuz. Bu rahatı deneyimlemek istiyorsanız bizimle bu sayfa üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


‘Ücretsiz fiyat teklifi al’ butonunu tıklayabilir, hayal ettiğiniz organizasyona ulaşabilirsiniz. En güzel kına gecesi organizasyonları için bir tık uzağınızdayız!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Çat Yolu Üzeri, Bölge Araştırma Hastanesi Karşısı, Palandöken/Erzurum

 • Haritadaki Konumu

  Royal İnci Düğün ve Kongre Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.