Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Erzurum

Grand Sultan Saloon

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Grand Sultan Saloon Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Grand Sultan Saloon Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Grand Sultan Saloon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Grand Sultan Saloon Sıkça Sorulan Sorular

Grand Sultan Saloon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Grand Sultan Saloon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Grand Sultan Saloon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Grand Sultan Saloon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Grand Sultan Saloon kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına töreni

Grand Sultan Saloon Hakkında

Özel gün ve davetleriniz için güvenilir bir mekan olmaya çalışıyoruz. Yıllardır düğün, kına, nişan sektörüne bağlılığımız ile birçok çiftin mutluluğuna şahit olduk. Sizin de o anlarınıza talibiz. Yılların verdiği tecrübe ile misafirlerimizin konforu için çalışıyoruz. Ulaşımı kolay lüks salonumuzda, deneyimli personeller tarafından harika bir kına organizasyonuna şahit oluyorsunuz. Beklentilerinizi en güzel şekilde karşılayarak programınızı sorunsuz geçirmenizi sağlıyoruz.

Evliliğe atılan ilk adımlarınızın beklentileriniz çerçevesinde olmasını istemeniz çok normal. Hatta belki biraz da şaşırtılmak isteyebilirsiniz. Bunun için iyi bir adresiz. Kına bekarlığa veda gibi hem ağlayıp hem güldüğünüz davetler çok özeldir. Girdiğiniz andan oturacağınız yere kadar hayal edersiniz. Bindallınızdan tahtınıza kadar birçok ayrıntıya sahip bu organizasyonu emin ellere emanet etmelisiniz. Salonlarımızın ikisi de tamamen bu beklentilerinize uygun tasarlandı. Rahatlığınızı sağlamak amacıyla sizi en güzel şekilde ağırlamaya çalışıyoruz. Yemekli ya da yemeksiz alternatifleriniz için de hizmet veriyoruz. En lezzetli ürünleri tatmanız için sunuyoruz. Her iki salonumuz da geniş bir piste sahip. Akustik ses sistemiyle de müzikler cızırdamadan dinleniyor. Yüksek tavan ile ferahlığı sağlıyoruz. Salonlarımızın modern mimarisini sevecek, konforun keyfine varacaksınız. Çocuklu misafirlerimize özel oyun salonumuz ve palyaço hizmetimiz mevcut.

Salonlarımızdan teker teker bahsedecek olursak ilk salonumuzdan başlayalım. Grand Sultan Gümüş Salon, 350 kişilik bir kapasiteye sahip. Rahat oturma planıyla misafirleriniz rahatsız olmuyor. Beyaz ve altın sarısı yoğunluklu bu salonumuz kına organizasyonları için oldukça uygun. Grand Sultan Altın Salon ise 700 kişilik bir kapasiteye sahip. Adı gibi altın sarısının ana renk olduğu salonumuzda rahat görüş açısı sebebiyle kimse sahneyi görmede sıkıntı yaşamıyor. Aynı hizmet ve kaliteyi bahsettiğimiz salonların her birinde görüyorsunuz.

Erzurum kına gecesi salonları arasından bizimle iletişime geçmek çok kolay! Eğer hizmet ve fiyat bilgisi ayrıntısına sahip olmak ve detaylı bir görüşme yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek!

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Osmangazi Mh. 75. Sk. Selimiye Durağı Tema Selimiye Şube Üstü Yıldızkent

 • Haritadaki Konumu

  Grand Sultan Saloon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.