Buzz Club

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Palandöken, Erzurum

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Önerilen Firmalar

Yakutiye

Salsanat Prestige Rock Bar & Disco

Tarihi Erzurum Evleri
7

Yakutiye

Tarihi Erzurum Evleri

200-300
50-100 TL
Erzurum Polisevi
6

Yakutiye

Erzurum Polisevi

200-300
50 TL'den az

Hakkında

Bekarlığa veda geceleriniz için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir mekân olan Buzz Club Erzurum’da faaliyet gösteriyor. Palandöken Dağı’nda bulunan İbrahim Polat Cadde’sinde yer alan işletmemize özel araçlarınızla gelebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşabilmektesiniz. Araçlarınızı park edeceğiniz geniş bir otopark alanımızın bulunduğunu da belirtelim.

Kulübümüze geldiğinizde sizi güler yüzlü çalışanlarımız karşılıyor. Valemizden kapıdaki güvenliğe, garsonlarımızdan DJ’imize kadar tüm çalışanlarımızın aynı güler yüze ve enerjiye sahip olduğunu söyleyebiliriz. 22.00’dan gece 03.00’a kadar kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Bu süre zarfında bizi istediğiniz zaman tercih edebilirsiniz. Çalışanlarımız, siz mekânımıza girdiğiniz andan gecenin son dakikalarına kadar güler yüzlü hizmetlerine devam edecek, Buzz Club’dan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlayacaklar.

Mekânımız geniş bir kapalı alandan oluşuyor. Bu alanda konuklarımız için şık bistrolarımız ve geniş bir barımız bulunuyor. Bistroların birbirleriyle olan mesafesinin gayet yeterli olduğunu ve dans etmek için oldukça geniş bir alana sahip olacağınızı belirtelim. Aynı zamanda eğlenceli dakikalara barda da devam edebiliyorsunuz. Bar taburelerinin olduğunu ve burada da oturabildiğinizi hatırlatalım.

Gece boyunca eğlenceli anlarınıza birbirinden kaliteli DJ’lerimiz eşlik ediyorlar. Çalacağı müziklerle tüm konuklarımızı coşturacak ve yerinde oturtmayacaklar. Aynı zamanda dans ekibimizin de bulunduğunu belirtelim.

Bekarlığa veda geceleriniz için bizimle en az 2 hafta önceden iletişime geçtiğiniz taktirde, size daha iyi bir hizmet verebiliyoruz. Gelecek kişi sayısını öğrendiğimizde, mekânımızdaki en güzel alanı misafirlerimiz için dizayn ediyoruz.

Buzz Club’ı sadece bekarlığa veda gecelerinizde değil, doğum günlerinizde, yıl dönümlerinizde ve mezuniyet partilerinizde de tercih edebilirsiniz. Unutulmaz anlarınıza ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Alkollü ve alkolsüz içeceklerimizi Erzurum’da bu kadar uygun fiyatlarla içtiniz mi? Buzz Club hem sizi eğlendirirken hem de cebinize dost oluyor.

Bizi tercih etmek ve fırsatlarımızdan yararlanmak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Doruk Bey

  • Adres: İbrahim Polat Caddesi

Buzz Club Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!