Armada Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Palandöken, Erzurum

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına töreni

Hakkında

28 yıllık tecrübemizin arkasında yatan üstün hizmet kalitesiyle 2013 yılında Armada Kongre Merkezi Düğün Salonu adıyla kurulduk. Her geçen gün kalitemizi artırarak ve bundan ödün vermeyerek profesyonel bir hizmet veriyoruz. Tamamen alanında uzman personelimiz özel günlerinizi gerçekleştirmek için hazırız.

750 kişilik Balo salonu, 500 kişilik Gala Salonu, 20 odalı otel konforu,120 kişilik kafe ve 400 araçlık otopark. Bunların hepsi 2400 metre karelik bir alan üzerinde kurulu. Kına organizasyonunuz için her biri hizmetinizde.

Salonlarımız ayrı ayrı aynı hizmet kalitesine sahip. En küçük detaylara kadar sizin için düşünüp tasarladık. Eğer kına organizasyonu için bizim iletişime geçerseniz, isteğiniz doğrultusunda dekorasyonda değişiklikler yapıyoruz. Çünkü kına evlilikten önce yer alan önemli bir gün. Yakın çevreniz ile belki kız kıza bir organizasyon. Yörenize ait geleneklerinizi gerçekleştirdiğiniz eğlenceli bir etkinlik. Kınanın yakıldığı oynandığı hatta davul şovların yapıldı bazen de ağlandığı bir organizasyon.

Hiçbir düğün salonunda kalınır mı diye düşündünüz mü? Hem kına hem de düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız uzaktan gelen misafirleriniz için iyi bir alternatif haline geliyoruz. Çünkü özellikle Erzurum’u bilmeyen misafirleriniz tıpkı bir otel konforunda salonumuzda kalabilir, hem de hazırlandıktan direk düğün salonuna geçebilir. 20 tane odamızın her biri otel profesyonelliğinde ve konforunda.

Hizmetlerimizden bahsedecek olursak çok içeriğe değinmemiz gerekiyor. Bunlardan birkaçını anlatırsak, fotoğraf ve kamera hizmetiyle başlayabiliriz. Tüm gün sizin en güzel anlarınızı yakalayıp kaydediyorlar. Bir diğer hizmetimiz kına öncesi dinleneceğiz hatta arkadaşlarınızla eğlenceli selfielerin çekileceği gelin-damat odamız. Yemekli bir kına düşünüyorsanız da usta aşçılarımız ve hijyenik mutfağımız hizmetinize hazır. Ayrıca çocuklu misafirleriniz için 600 metre karelik, kınadan sıkılan çocukların gidip vakit geçirebilecekleri bir alana kurulu bahçe ve çocuk parkına sahibiz. Hatta palyaço hizmetimizle de vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorlar. Bizimle çalışmanız takdirde kuaför, mobilya, davetiye gibi konular da problemleriniz ortadan kalkıyor. Çeşitli indirimlerle normalden daha uyguna hizmet alabiliyorsunuz. Bu saydıklarımız sadece birkaçı…

Daha fazlası için yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek!

İletişim

Halim Kumcu

  • Adres: Armada Kongre Merkezi Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Karşısı

Armada Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!