Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Denizli

Hacı Hatice Kulaklı Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hacı Hatice Kulaklı Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Hacı Hatice Kulaklı Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Hacı Hatice Kulaklı Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hacı Hatice Kulaklı Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Hacı Hatice Kulaklı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hacı Hatice Kulaklı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hacı Hatice Kulaklı Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hacı Hatice Kulaklı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Hacı Hatice Kulaklı Düğün Salonu Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi bizim ev sahipliğimizde kutlayarak yıllar geçse de unutamayacağınız bir kutlamayla taçlandırın. Hacı Hatice Kulaklı Düğün Salonu Denizli olarak uzun yıllar boyunca Merkezefendi’de belediye bünyesinde faaliyet gösteriyoruz. Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı organizasyonun başından sonuna kadar güler yüzlü ve planlı bir çalışma yürütüyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisi dışında; düğün organizasyonları, nişan kutlamaları, sünnet, kurumsal etkinlik ve özel günlerin tümüne ev sahipliği yapıyoruz.


Salonumuz 500 kişi kapasitelidir. Yuvarlak 8kişilik masaları geniş aralıklarla davetlilerin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Salonumuz kolonsuz ve yüksek tavan olduğundan dolayı organizasyonlarınızı ferah bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca gerekli ısıma ve soğutma sistemlerimiz de mevcuttur ve istediğiniz mevsim organizasyonlarınızı gerçekleştirebilmenizi sağlıyoruz.


Masa ve sandalye giydirmelerinde genellikle beyaz saten örtü ve seçeceğiniz renk tüller kullanıyoruz. Masa üstlerini yapay çiçeklerle canlandırıyor, salon girişine kırmızı halı yerleştirerek gelin yolu oluşturuyoruz. Kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir şekilde geçirmek istiyorsanız anlaşacağınız organizasyon firmalarından konseptinize uygun renk ve tarzda kına tahtı, kına süslemesi temin edebilir, salonumuzu istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz.


Hacı Hatice Kulaklı Düğün Denizli kına mekânları arasında tercih edilen adreslerden biri. Ses ve sahne sistemimiz kaliteli ekipmanlarca kurulduğundan dolayı gün boyu kesintisiz bir şekilde eğlenebileceksiniz.


Her bütçeye uygun paket fiyatlarımızla çiftlere kolaylık sağlıyoruz. Paket içeriğinde bulunan kuru pasta, çerezi düğün pastası ve meşrubatları kaliteli ürünler kullanarak hazırlıyor, seri ve güler yüzlü bir şekilde servis ediyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp karşınıza çıkan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, organizasyon hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Başkarcı Mahallesi Merkezefendi Denizli

 • Haritadaki Konumu

  Hacı Hatice Kulaklı Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.