Black Point Denizli

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

B&E Store
57 18 24

Pamukkale

B&E Store

200-300
50 TL'den az
Deda Kına Davet
24 2

Merkezefendi

Deda Kına Davet

200-300
50 TL'den az
Akhan Kervansaray
50 3 1

Pamukkale

Akhan Kervansaray

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Evlilik sürecinde bolca eğlence ile düzenlemek isteyeceğiniz kına gecesi ve bekarlığa veda partileriniz için Black Point Denizli sizi bekliyor!

Unutulmaz bir gece için detaylı çalışmalar ile hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman bir ekip ile beraber ilk olarak isteklerinizi öğrenmek adına görüşmeler düzenliyoruz. Aldığımız kararlar doğrultusunda hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Davetli sayınıza göre mekânımızın üst katını düzenliyoruz. Şık bir tasarım yapmaya, zarif detaylar ile dokunuşlar yaparak masalarınızı stilize etmeye özen gösteriyoruz. Üstelik ekstra süslemeler için özellikle de kına gecelerinizde farklı alanların dekore edilmesinde organizasyon firmaları ile ortak bir süreç tercih edebilirsiniz. Anlaşmalarınızı sağladıktan sonra ise çalışmalara başlıyor ve her konu ile biz de ilgileniyoruz. Bu sayede çözüm ortaklarınıza da gerekli durumlarda destek oluyoruz. Geniş ve ferah salonumuzda istediğiniz alanların tasarlanmasına fırsat sağlıyor ve oturma düzeninde 100 ila 200 kişilik davetlerinize ev sahipliği yapacak alan bulunuyor.

Birbirinden farklı lezzetler ile oluşturulan Black Point Denizli menüleri ile konuklarınızı ağırlıyoruz. Menüler arasından tercih yapmanız adına menü tadımları gerçekleştirebiliyor ya da davetiniz için menü alternatifleri sunabiliyoruz. Aşçılarımızın tarifleri ve taze malzemeler ile eşsiz tatlar hazırlıyoruz. Şık sunumlar ile servis etmeye ve güler yüzlü hizmet sunmaya da özen gösteriyoruz.

Gece boyunca kesintisiz eğlence mi? Elbette kına gecesi ve bekarlığa veda partilerinin vazgeçilmezi. Bu yüzden oldukça hassas davranıyor, tarzınıza da uygun olan müzik grupları ile gecenizi başlatıyoruz. Bolca eğlence ve müzik ziyafeti vaat ediyoruz...

Eğer siz de söz, nişan, kına gecesi, bekarlığa veda hatta nikah sonrası yemek gibi organizasyonlarınızı bizimle gerçekleştirmek İsterseniz formu doldurmalısınız! Denizli Black Point iletişim formu ise sayfanın üst kısmında yer alıyor ve “Ücretsiz teklif al” butonu ile fiyat teklifleri alma şansı da sunuyor.

İletişim

Barış Bey

  • Adres: Servergazi Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:12/A Blok Denizli

Black Point Denizli Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!