Radar 17 Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Çanakkale

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Taş Konak Boutique Hotel
14

Gelibolu

Taş Konak Boutique Hotel

50-100
50-100 TL
Hangover Cafe Bar
3

Merkez

Hangover Cafe Bar

50-100
50 TL'den az
A La Carte Restaurant
14

Merkez

A La Carte Restaurant

500-750
50 TL'den az

Hakkında

Eğlenceli bir organizasyon, özel bir davet için şık bir gece hazırlamak isterseniz Radar 17 Kır Düğünü ailesi olarak Çanakkale’deyiz!

Farklı konseptler ile açık ya da kapalı alanlarımızda davet sahiplerimiz ve çiftlerimiz için benzersiz geceler tasarlıyoruz. Kır bahçemizde doğanın içinde ışıl ışıl bir tören, iş yemekleri, kutlama, parti ve aile yemeklerinizi kır düğünü konseptlerimiz ile düzenleyebiliyoruz.

Organizasyon sorumlumuz ile birlikte organizasyon fikirlerinizi dinliyor ve hayallerinizdeki geceyi düzenlemek için planlamalar yapıyoruz. Gerekli olursa ekstra hizmetlerimiz için çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz.

Yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenliyoruz hatta kokteyllerinizi de tasarlayabiliyoruz. Tabii ki Radar 17 Kır Düğünü lezzet ve sağlık koşullarına uygun olarak hazırlanan menüler sunuyor! Bu konuda da tercihi davet sahiplerine bırakıyoruz diyebiliriz. Avantajlı paketlerimiz dahilinde bulunan yemek ve ikram menülerinizi ya da damak tadınıza göre kendi tercihlerinizi de yapma şansı sunuyoruz.

Bütün bu hizmetlerin yanında kına gecesi resitalleriniz için biraz daha farklı hizmetler sunuyoruz. Kına resitallerinin gelinlerimiz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden geriye dönüp baktığınızda keşke demeyeceğiniz bir gece tasarlıyoruz.

Davetlilerinizin masa ve sandalyelerini konseptinize uygun olarak tasarlıyoruz. Farklı kına gecesi konseptleri için fikirlerinize de açığız üstelik! Mesela geleneksel kına gecesi töreni, prenses kınası ya da kır düğünü konseptinde bir organizasyon ile düğün ve kına gecesi bir arada da tasarlayabiliriz.

Gecenize eşlik edecek olan müzisyenlerimiz de repertuarlarını sizin tarzınız ve organizasyonlarınıza göre seçmeye özen göstereceklerdir. Geceniz her detay tamamlandığında eşsiz bir törene dönüşüyor ve size de tadını çıkarmak kalıyor.

Siz de Radar 17 Çanakkale’de eşsiz bir gece düzenlemek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hatta Radar 17 Kır Düğünü özel paketleri hakkında bilgi ve fiyat teklifleri de alabilirsiniz…

İletişim

Kenan Aslan

  • Adres: Çanakkale Merkez Radar Yolu 3.KM de

Radar 17 Kır Düğünü Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!