Pia Di Mare

E-posta Gönder

Pia Di Mare Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Pia Di Mare Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Pia Di Mare Genel Özellikler

Pia Di Mare Sıkça Sorulan Sorular

 • Pia Di Mare kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Pia Di Mare kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Pia Di Mare kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Pia Di Mare kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Pia Di Mare Hakkında

Bizi biz yapan değerleri kaybetmek istemeyen çiftlerimiz için geleneksel kına gecesi organizasyonları düzenliyoruz. Hatta arzu ettiğiniz farklı konseptler ile gelenekseli modern tarzlar ile kucaklıyoruz...

Peki nerede ve nasıl organizasyonlar düzenliyoruz?

Siz değerli çiftlerimizi ve konuklarını Pia Di Mare Kepez adresinde boğazın eşsiz manzarasında ağırlıyoruz.

Doğa ile iç içe olacağınız bahçemizde Çanakkale kına organizasyonları arasında belki de en özel olanlarını tasarlıyoruz. Öncelikle organizasyon sorumlumuz ile çalışmalar yaparak çiftlerimizin tercihleri doğrultusunda gecenin planlamasını yapıyoruz.

Tercih ettiğiniz konsepte uygun olan renkler ile kır bahçemizi düzenliyoruz. Mesela farklı kültürlerin esintileri de olan bir kına gecesi organizasyonu düzenlemek için tercih ettiğiniz renkler ya da prenses kınası için de pembe tonları ile süslemelerinizi yapabiliyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerini şık ve uyum içerisinde tamamlıyoruz böylece!

Hatta düğün ve kına gecesi organizasyonlarınızı bir arada da gerçekleştirebiliriz. Konuklarınız lezzetli yemeklerimiz ile geceye devam ederken çiftimiz de kına töreni için hazırlandıktan sonra geceyi kına töreni ile farklı bir boyuta dönüştürebiliriz.

Aslında geceyi bir partiye de dönüştürebilir ve kına gecenizi bir bekarlığa veda partisine ya da after parti haline de getirebiliriz.

Bütün bu hazırlıklarınız esnasında organizasyonlarınız için her an yanınızda olan organizasyon sorumlumuz da sizlere yardımcı olacaktır! Üstelik yalnızca kına için değil; düğün, nişan, aile yemekleri veya iş toplantılarınız için de aynı özen ile konseptler yaratabiliriz.

Gecenizi bir şölene çevirecek olan geleneksel kına gecesi müzikleri ile gece boyunca kesintisiz eğlence ve keyifli anlar yaşayacaksınız. Tabii ki müzik konusunda da farklı tercihleriniz olabilir! Tarzınıza özel tasarladığımız gecede müzik seçimleri için de alternatifler üretiyoruz.

Formu doldurarak Pia Di Mare ile iletişime geçen çiftlerimizin özel gecelerini tasarlamaya başlıyoruz. Çiftlerimizin mutluluğunu paylaşarak biz de işimize aşk katıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mahallesi İhsan Şenkartal Caddesi Şenkartal 19.sokak No:2 Kepez/Çanakkale

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Pia Di Mare Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.