• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Parion Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL

Parion Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Parion Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Parion Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Parion Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Parion Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Parion Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Parion Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Parion Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Parion Hotel Hakkında

Geleneksel ile modernin harmanlandığı zarif bir kına gecesi düzenlemek isterseniz, Parion Hotel tam size göre! Açık veya kapalı alanlarımızda istediğiniz konseptlerle davetler tasarlama şansınız var. Yapmanız gereken hayallerinizi organizasyon sorumlumuza iletmek. Detaylı bir görüşmenin ve yapılan anlaşmaların ışığında profesyonel ekibimiz harekete geçecek ve rüya gibi bir gece tasarlamanızı sağlayacak… Dilerseniz detaylardan da bahsedelim:

Çanakkale kına gecesi mekanları arasında fark yaratacak hizmetler sunmak konusunda son derece iddialıyız!

“Yuvarlak masalarda resmi bir davet tasarlamak mı istersiniz?”, “Uzun sofralar kurarak sıcak bir atmosfer yaratmak mı?” Kokteyl tarzı bir davet, kına gecesi ve düğün bir arada olan yemekli bir organizasyon veya tam da geleneklerimizde olduğu gibi çalgılı çengili bir eğlence… Kararınızla eş zamanlı olarak hazırlıklara başlıyoruz. Davet alanlarımızı beyaz örtülerle süslüyoruz. Kına konseptinize uygun renklerde aksesuar ve dekorlar kullanıyoruz. Gelin yolu, kına köşesi, hatıra defteri köşesi, kına hatırası fotoğraf çekim alanları stilize ediliyoruz. Banket birimiziz ve organizasyon firmalarıyla ortak bir süreç yürütüyoruz. Bu sayede en küçük olumsuzluğa da eksiğe de ihtimal vermiyoruz.

Düşünsenize, Parion Hotel’de kına gecelerinizi tasarlayabildiğiniz gibi bekarlığa veda ve gelin hamamlarını da organize edebilirsiniz. Mesela, dostlarınızla terasta keyifli bir parti düzenleyebilirsiniz. 10 kişiye kadar arkadaşlarınızla geleneksel gelin hamamı etkinliğini eğlenceye dönüştürebilir, devamında kına gecenizi de otelimizde düzenleyebilirsiniz. Bahsettiklerimizin tümünü ya da kendi fikirlerinizi bize aktardığınızda planlamalar yapabiliriz. Merak etmeyin, siz taleplerinizi belirttiğinizde ve bizimle iletişime geçtiğinizde davetleriniz istediğiniz gibi gerçekleşecek.

5 yıldız statüsündeki otelimizde, konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayacağımızın garantisini veriyoruz! Parion Hotel olarak 1. Sınıf alakart restoran hizmetlerinden orkestra ve sanatçılarımızla eğlenceye, konaklamadan tatillere kadar her konuda tercihiniz olmaya devam ediyoruz...

Hemen sayfanın üst kısmında yer alan Parion Hotel Çanakkale iletişim formunu doldurarak hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  İsmetpaşa Mah. Demircioğlu Cad. No: 132 Merkez/ Çanakkale

 • Haritadaki Konumu

  Parion Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.