Parion Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Merkez, Çanakkale

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Taş Konak Boutique Hotel
14

Gelibolu

Taş Konak Boutique Hotel

50-100
50-100 TL
Hangover Cafe Bar
3

Merkez

Hangover Cafe Bar

50-100
50 TL'den az
A La Carte Restaurant
14

Merkez

A La Carte Restaurant

500-750
50 TL'den az

Hakkında

Geleneksel ile modernin harmanlandığı zarif bir kına gecesi düzenlemek isterseniz, Parion Hotel tam size göre! Açık veya kapalı alanlarımızda istediğiniz konseptlerle davetler tasarlama şansınız var. Yapmanız gereken hayallerinizi organizasyon sorumlumuza iletmek. Detaylı bir görüşmenin ve yapılan anlaşmaların ışığında profesyonel ekibimiz harekete geçecek ve rüya gibi bir gece tasarlamanızı sağlayacak… Dilerseniz detaylardan da bahsedelim:

Çanakkale kına gecesi mekanları arasında fark yaratacak hizmetler sunmak konusunda son derece iddialıyız!

“Yuvarlak masalarda resmi bir davet tasarlamak mı istersiniz?”, “Uzun sofralar kurarak sıcak bir atmosfer yaratmak mı?” Kokteyl tarzı bir davet, kına gecesi ve düğün bir arada olan yemekli bir organizasyon veya tam da geleneklerimizde olduğu gibi çalgılı çengili bir eğlence… Kararınızla eş zamanlı olarak hazırlıklara başlıyoruz. Davet alanlarımızı beyaz örtülerle süslüyoruz. Kına konseptinize uygun renklerde aksesuar ve dekorlar kullanıyoruz. Gelin yolu, kına köşesi, hatıra defteri köşesi, kına hatırası fotoğraf çekim alanları stilize ediliyoruz. Banket birimiziz ve organizasyon firmalarıyla ortak bir süreç yürütüyoruz. Bu sayede en küçük olumsuzluğa da eksiğe de ihtimal vermiyoruz.

Düşünsenize, Parion Hotel’de kına gecelerinizi tasarlayabildiğiniz gibi bekarlığa veda ve gelin hamamlarını da organize edebilirsiniz. Mesela, dostlarınızla terasta keyifli bir parti düzenleyebilirsiniz. 10 kişiye kadar arkadaşlarınızla geleneksel gelin hamamı etkinliğini eğlenceye dönüştürebilir, devamında kına gecenizi de otelimizde düzenleyebilirsiniz. Bahsettiklerimizin tümünü ya da kendi fikirlerinizi bize aktardığınızda planlamalar yapabiliriz. Merak etmeyin, siz taleplerinizi belirttiğinizde ve bizimle iletişime geçtiğinizde davetleriniz istediğiniz gibi gerçekleşecek.

5 yıldız statüsündeki otelimizde, konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayacağımızın garantisini veriyoruz! Parion Hotel olarak 1. Sınıf alakart restoran hizmetlerinden orkestra ve sanatçılarımızla eğlenceye, konaklamadan tatillere kadar her konuda tercihiniz olmaya devam ediyoruz...

Hemen sayfanın üst kısmında yer alan Parion Hotel Çanakkale iletişim formunu doldurarak hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.

İletişim

Melda Karaman

  • Adres: İsmetpaşa Mah. Demircioğlu Cad. No: 132 Merkez/ Çanakkale

Parion Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!