• Kapasite
    50 - 50 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Oito Food & Beverage Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Oito Food & Beverage Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Oito Food & Beverage Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Oito Food & Beverage Sıkça Sorulan Sorular

Oito Food & Beverage kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Oito Food & Beverage kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Oito Food & Beverage kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Oito Food & Beverage kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Oito Food & Beverage kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Oito Food & Beverage Hakkında

Nezih ve şık bir atmosferde hayallerinizdeki gibi bir davet tasarlamak mı istiyorsunuz? Öyleyse yapmanız gereken Çanakkale kına gecesi mekânları arasında fark yaratan Oito Food & Beverage ailesine katılmak!

Merkezi konumu ile konuklarınıza kolay ulaşım imkânı sağlayan mekânımızda özel bir davet gerçekleştirmek için çözüm ortaklarımız ile birlikte çalışıyoruz. Ortak bir süreç yürütebilmek ve isteklerinizi öğrenmek için de görüşmeler düzenliyoruz. Görüşmelerimiz sırasında her detay hakkında konuşuyor ve isteklerinizi sizin ağzınızdan dinlemeye de özen gösteriyoruz.

Hazırlıklara başlarken ise salonumuzda davet masalarının düzenlenmesi ile şık bir atmosfer yaratıyoruz. Zarif dokunuşlar ve aksesuarlar ile rötuşlar yapıyor, konuklarınızı özel davet alanlarında ağırlamayı hedefliyoruz. Ayrıca davetli sayınıza uygun olarak hazırlanan masalarınız sayesinde dans edeceğiniz ferah bir alan ile kına köşesi için uygun bir bölüm de ayırıyoruz. Kına köşenizde konseptinize uygun renk ve modellerde kına tahtı yer alıyor. Kına tahtınız; cibinlik, minderler, kına sehpası, tepsi ve kına ritüelleri esnasında kullanılacak malzemelerden oluşuyor. Ek hizmetler ve farklı detaylar için de yine organizasyon firmamız yanınızda oluyor!

Oito Food & Beverage menüleri ile özel davet menüleri de hazırlıyoruz! Eşsiz tatlar ile yemekli menüler ya da ikramlar seçme şansı sunuyor, ana yemek ve farklı tercihleriniz için menü tadımları da düzenleyebiliyoruz. Özel tatları şık sunumlar ile konuklarınızın beğenisine sunuyoruz.

Gece boyunca kesintisiz eğlence için müzik gruplarımızı davet etme olanağımız da bulunuyor. Üstelik bütün bu hizmetler için kapılarını açan Oito’da her mevsim hizmet verebiliyoruz.

Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan Oito Food & Beverage iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Cevat Paşa Mah. Nazım Demircioğlu Sok. No: 3/A Merkez/ Çanakkale

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.