Oito Food & Beverage

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50'den az

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Çanakkale

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Taş Konak Boutique Hotel
14

Gelibolu

Taş Konak Boutique Hotel

50-100
50-100 TL
Hangover Cafe Bar
3

Merkez

Hangover Cafe Bar

50-100
50 TL'den az
A La Carte Restaurant
14

Merkez

A La Carte Restaurant

500-750
50 TL'den az

Hakkında

Nezih ve şık bir atmosferde hayallerinizdeki gibi bir davet tasarlamak mı istiyorsunuz? Öyleyse yapmanız gereken Çanakkale kına gecesi mekânları arasında fark yaratan Oito Food & Beverage ailesine katılmak!

Merkezi konumu ile konuklarınıza kolay ulaşım imkânı sağlayan mekânımızda özel bir davet gerçekleştirmek için çözüm ortaklarımız ile birlikte çalışıyoruz. Ortak bir süreç yürütebilmek ve isteklerinizi öğrenmek için de görüşmeler düzenliyoruz. Görüşmelerimiz sırasında her detay hakkında konuşuyor ve isteklerinizi sizin ağzınızdan dinlemeye de özen gösteriyoruz.

Hazırlıklara başlarken ise salonumuzda davet masalarının düzenlenmesi ile şık bir atmosfer yaratıyoruz. Zarif dokunuşlar ve aksesuarlar ile rötuşlar yapıyor, konuklarınızı özel davet alanlarında ağırlamayı hedefliyoruz. Ayrıca davetli sayınıza uygun olarak hazırlanan masalarınız sayesinde dans edeceğiniz ferah bir alan ile kına köşesi için uygun bir bölüm de ayırıyoruz. Kına köşenizde konseptinize uygun renk ve modellerde kına tahtı yer alıyor. Kına tahtınız; cibinlik, minderler, kına sehpası, tepsi ve kına ritüelleri esnasında kullanılacak malzemelerden oluşuyor. Ek hizmetler ve farklı detaylar için de yine organizasyon firmamız yanınızda oluyor!

Oito Food & Beverage menüleri ile özel davet menüleri de hazırlıyoruz! Eşsiz tatlar ile yemekli menüler ya da ikramlar seçme şansı sunuyor, ana yemek ve farklı tercihleriniz için menü tadımları da düzenleyebiliyoruz. Özel tatları şık sunumlar ile konuklarınızın beğenisine sunuyoruz.

Gece boyunca kesintisiz eğlence için müzik gruplarımızı davet etme olanağımız da bulunuyor. Üstelik bütün bu hizmetler için kapılarını açan Oito’da her mevsim hizmet verebiliyoruz.

Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan Oito Food & Beverage iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Ece Günal

  • Adres: Cevat Paşa Mah. Nazım Demircioğlu Sok. No: 3/A Merkez/ ÇanakkaleYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!