Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Çanakkale

Hayal Kahvesi Çanakkale

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hayal Kahvesi Çanakkale Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hayal Kahvesi Çanakkale Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Hayal Kahvesi Çanakkale Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hayal Kahvesi Çanakkale Sıkça Sorulan Sorular

Hayal Kahvesi Çanakkale kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hayal Kahvesi Çanakkale kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hayal Kahvesi Çanakkale kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hayal Kahvesi Çanakkale kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hayal Kahvesi Çanakkale kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Hayal Kahvesi Çanakkale Hakkında

Çanakkale’deyseniz ve bekarlığa veda gecelerinizi kutlamak istiyorsanız, size çok özel bir teklifimiz var. Hayal Kahvesi Çanakkale’de birbirinden farklı etkinlikler ile güzel bir bekarlığa veda gecesi geçirebilirsiniz. Nasıl mı? Hemen anlatalım.


 • 1992 yılında başlayan Hayal Kahvesi serüveni Türkiye’nin birçok önemli şehrinde faaliyet gösteriyor. Kurumsal bir marka olan ve bünyesinde birçok sanatçının çıktığı Hayal Kahvesi, açıldığı günden bugüne kadar uzun bir yol geldi. Bu yolda hiçbir zaman müşteri memnuniyeti ilkesinden uzaklaşmadı ve kaliteli hizmetini bu ilkeyi esas alarak gerçekleştirdi. Her gün büyüyen ve adını daha da duyuran markamız, bu hizmetiyle bu günlere gelmiştir ve bundan sonra da aynı kaliteyle devam edecektir. Bu kaliteli hizmeti bu özel gününüzde yaşamak istemez misiniz?

 • Çanakkale merkezde bulunan işletmemize birçok farklı şekilde ulaşabiliyorsunuz. Toplu taşıma araçlarını kullanabilir ve kolaylıkla gelebilirsiniz. Özel araçlarınız için ise uygun bir yere park edip yürümeniz gerekiyor.

 • Tarihi bir yapıda bulunan Hayal Kahvesi’nin içinin özenle dizayn edildiğini belirtmek istiyoruz. Yüksek tavanımız sayesinde en kalabalık anımızda bile bunalmıyorsunuz. Sahnenin yan tarafında geniş bir bar bulunuyor. Sahnenin ve bu barın önünden konserlerin keyfini çıkarabiliyorsunuz.

 • Organizasyonlarınızı işletmemizde çıkan sanatçıların çıktığı güne denk getirirseniz, çok daha eğlenceli bir akşam yaşayabilirsiniz. Bunun için bizimle planladığınız tarihten önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Karşılıklı konuşabilir ve gelecek kişi sayısını, gecedeki isteklerinizi öğrenebilir, planlamamızı ona göre yapabiliriz. Hayal Kahvesi Çanakkale etkinlikleri birçok yerden takip edebilirsiniz.

 • Gece 2’ye kadar hizmet vermeye devam ediyoruz. Bizi tercih edeceğiniz süre boyunca güler yüzlü personelimiz sizin yanınızda olacak ve bir dediğinizi iki etmeyecekler. Kaliteli bir mekânda olması gerektiği hizmeti siz de yaşayacaksınız.Özel gecenizi özel bir mekânda gerçekleştirmek isterseniz, yandaki formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Saat Kulesi Meydanı Kemalpaşa Mah. Fetvane Sok. No:6

 • Haritadaki Konumu

  Hayal Kahvesi Çanakkale Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.