Hayal Kahvesi Çanakkale

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Çanakkale

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Önerilen Firmalar

Taş Konak Boutique Hotel
14

Gelibolu

Taş Konak Boutique Hotel

50-100
50-100 TL
Hangover Cafe Bar
3

Merkez

Hangover Cafe Bar

50-100
50 TL'den az
A La Carte Restaurant
14

Merkez

A La Carte Restaurant

500-750
50 TL'den az

Hakkında

Çanakkale’deyseniz ve bekarlığa veda gecelerinizi kutlamak istiyorsanız, size çok özel bir teklifimiz var. Hayal Kahvesi Çanakkale’de birbirinden farklı etkinlikler ile güzel bir bekarlığa veda gecesi geçirebilirsiniz. Nasıl mı? Hemen anlatalım.


  • 1992 yılında başlayan Hayal Kahvesi serüveni Türkiye’nin birçok önemli şehrinde faaliyet gösteriyor. Kurumsal bir marka olan ve bünyesinde birçok sanatçının çıktığı Hayal Kahvesi, açıldığı günden bugüne kadar uzun bir yol geldi. Bu yolda hiçbir zaman müşteri memnuniyeti ilkesinden uzaklaşmadı ve kaliteli hizmetini bu ilkeyi esas alarak gerçekleştirdi. Her gün büyüyen ve adını daha da duyuran markamız, bu hizmetiyle bu günlere gelmiştir ve bundan sonra da aynı kaliteyle devam edecektir. Bu kaliteli hizmeti bu özel gününüzde yaşamak istemez misiniz?

  • Çanakkale merkezde bulunan işletmemize birçok farklı şekilde ulaşabiliyorsunuz. Toplu taşıma araçlarını kullanabilir ve kolaylıkla gelebilirsiniz. Özel araçlarınız için ise uygun bir yere park edip yürümeniz gerekiyor.

  • Tarihi bir yapıda bulunan Hayal Kahvesi’nin içinin özenle dizayn edildiğini belirtmek istiyoruz. Yüksek tavanımız sayesinde en kalabalık anımızda bile bunalmıyorsunuz. Sahnenin yan tarafında geniş bir bar bulunuyor. Sahnenin ve bu barın önünden konserlerin keyfini çıkarabiliyorsunuz.

  • Organizasyonlarınızı işletmemizde çıkan sanatçıların çıktığı güne denk getirirseniz, çok daha eğlenceli bir akşam yaşayabilirsiniz. Bunun için bizimle planladığınız tarihten önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Karşılıklı konuşabilir ve gelecek kişi sayısını, gecedeki isteklerinizi öğrenebilir, planlamamızı ona göre yapabiliriz. Hayal Kahvesi Çanakkale etkinlikleri birçok yerden takip edebilirsiniz.

  • Gece 2’ye kadar hizmet vermeye devam ediyoruz. Bizi tercih edeceğiniz süre boyunca güler yüzlü personelimiz sizin yanınızda olacak ve bir dediğinizi iki etmeyecekler. Kaliteli bir mekânda olması gerektiği hizmeti siz de yaşayacaksınız.Özel gecenizi özel bir mekânda gerçekleştirmek isterseniz, yandaki formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

İlke Bey

  • Adres: Saat Kulesi Meydanı Kemalpaşa Mah. Fetvane Sok. No:6

Hayal Kahvesi Çanakkale Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!