• Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Elmalı Bahçe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Elmalı Bahçe Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Elmalı Bahçe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Elmalı Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

Elmalı Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Elmalı Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Elmalı Bahçe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Elmalı Bahçe kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Elmalı Bahçe Hakkında

Çanakkale’de kır düğün konseptinde organizasyonlarınızın adresi haline gelen Elmalı Bahçe Kepez sahilinde yer alıyor. Eşsiz doğa ve Çanakkale Boğazı ile çiftlerini ve konuklarını selamlıyor. Profesyonel ekibi ile de eksiksiz geceler tasarlıyor.

Küçük büyük bütün organizasyonlarınızı gerçekleştirme imkânı sağlıyor üstelik! Doğum günü, baby shower, kutlama, iş yemekleri, davet ve resepsiyonlar. Tabii ki kır düğünü, nişan, nikah, söz ve kına gecesi organizasyonları konusunda ise iddialıyız…

Nedeninden bahsedecek olursak:

Doğanın içinde ve küçük süslemeler ile doğanın güzelliğine uyum sağlıyoruz. Doğaya zarar vermeden yaptığımız organizasyonlarınızda şık ve sade tercihler yapıyoruz. Kütük mumluklar, eskitme meyve kasaları ve şişelerden geri dönüştürülmüş özel tasarımlar, zarif ışıklandırmalar, sade ve bembeyaz masalar tasarlıyoruz. Ağaçların dallarına şık aksesuarlar da asarak fotoğraf çekim alanları oluşturuyoruz.

Belki de Çanakkale kına organizasyonları arasında en özellerini çiftlerimiz için biz hazırlıyoruz! Ekstra ihtiyaçlarınız için çözüm ortaklarımız ile çalışarak alternatifler üretiyoruz. Çiftimizin isimlerini yazdığımız hatıra alanları oluşturuyoruz. Kına tahtını cibinliği ile birlikte kullanabiliyoruz. Arzu ettiğiniz kına aksesuarlarını ve malzemelerini temin edebiliyoruz.

Birlikte çalışabileceğimiz müzik grupları sayesinde kesintisiz eğlence vaat ederken istekleriniz doğrultusunda kına ekipleri de davet edebiliyoruz. Renkli görüntüler ve danslar oluşturulan geniş bahçemizde nedimelerinize farklı aksesuarlar veya ziller, tefler dağıtmak isterseniz de yine çözüm ortaklarımız ile alternatifler üretiyoruz.

Çiftlerimizin kına organizasyon fikirlerini de değerlendiriyoruz. Hayallerinizin tamamını gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Hatta çiftlerimiz için kına ve düğün hazırlıklarını bir arada tamamlayarak eşsiz bir gece ortaya çıkartabiliyoruz. Tek bir gecede biraz yoğun olacağını biliyoruz fakat siz kına ve düğün bir arada olsun istiyorsanız bu konuda da destek veriyoruz.

Siz de hayallerinizi gerçekleştirmek için Elmalı Bahçe’yi tercih ederseniz yapmanız gereken tek şey formu doldurarak bizimle iletişime geçmek…

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Kepez liman yolu

 • Haritadaki Konumu

  Elmalı Bahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.