Elmalı Bahçe

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Çanakkale

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Taş Konak Boutique Hotel
14

Gelibolu

Taş Konak Boutique Hotel

50-100
50-100 TL
Hangover Cafe Bar
3

Merkez

Hangover Cafe Bar

50-100
50 TL'den az
A La Carte Restaurant
14

Merkez

A La Carte Restaurant

500-750
50 TL'den az

Hakkında

Çanakkale’de kır düğün konseptinde organizasyonlarınızın adresi haline gelen Elmalı Bahçe Kepez sahilinde yer alıyor. Eşsiz doğa ve Çanakkale Boğazı ile çiftlerini ve konuklarını selamlıyor. Profesyonel ekibi ile de eksiksiz geceler tasarlıyor.

Küçük büyük bütün organizasyonlarınızı gerçekleştirme imkânı sağlıyor üstelik! Doğum günü, baby shower, kutlama, iş yemekleri, davet ve resepsiyonlar. Tabii ki kır düğünü, nişan, nikah, söz ve kına gecesi organizasyonları konusunda ise iddialıyız…

Nedeninden bahsedecek olursak:

Doğanın içinde ve küçük süslemeler ile doğanın güzelliğine uyum sağlıyoruz. Doğaya zarar vermeden yaptığımız organizasyonlarınızda şık ve sade tercihler yapıyoruz. Kütük mumluklar, eskitme meyve kasaları ve şişelerden geri dönüştürülmüş özel tasarımlar, zarif ışıklandırmalar, sade ve bembeyaz masalar tasarlıyoruz. Ağaçların dallarına şık aksesuarlar da asarak fotoğraf çekim alanları oluşturuyoruz.

Belki de Çanakkale kına organizasyonları arasında en özellerini çiftlerimiz için biz hazırlıyoruz! Ekstra ihtiyaçlarınız için çözüm ortaklarımız ile çalışarak alternatifler üretiyoruz. Çiftimizin isimlerini yazdığımız hatıra alanları oluşturuyoruz. Kına tahtını cibinliği ile birlikte kullanabiliyoruz. Arzu ettiğiniz kına aksesuarlarını ve malzemelerini temin edebiliyoruz.

Birlikte çalışabileceğimiz müzik grupları sayesinde kesintisiz eğlence vaat ederken istekleriniz doğrultusunda kına ekipleri de davet edebiliyoruz. Renkli görüntüler ve danslar oluşturulan geniş bahçemizde nedimelerinize farklı aksesuarlar veya ziller, tefler dağıtmak isterseniz de yine çözüm ortaklarımız ile alternatifler üretiyoruz.

Çiftlerimizin kına organizasyon fikirlerini de değerlendiriyoruz. Hayallerinizin tamamını gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Hatta çiftlerimiz için kına ve düğün hazırlıklarını bir arada tamamlayarak eşsiz bir gece ortaya çıkartabiliyoruz. Tek bir gecede biraz yoğun olacağını biliyoruz fakat siz kına ve düğün bir arada olsun istiyorsanız bu konuda da destek veriyoruz.

Siz de hayallerinizi gerçekleştirmek için Elmalı Bahçe’yi tercih ederseniz yapmanız gereken tek şey formu doldurarak bizimle iletişime geçmek…

İletişim

Ahmet Mithat Unal

  • Adres: Kepez liman yolu

Elmalı Bahçe Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!