Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Çanakkale

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, düzenli havalandırma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü Hakkında

Şahane bir ortamda unutulmaz bir kına eğlencesi düzenlemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü ailesi olarak uzun zamandır çok sayıda çifte en özel günlerinde eşlik etmeyi başaran profesyonel bir ekibiz. Hizmet önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek. Bu nedenle gönül rahatlığıyla bizimle çalışabilirsiniz.

Geniş bir mekana sahibiz. Eskiden fabrika olan mekanımız yaptığımız mimari değişiklikler artık bir davet alanı. Bugüne kadar çok sayıda düğüne, kına eğlencesine, nişana, sünnet törenine, mezuniyet kutlamasına, kurumsal ve özel pek çok davete kapılarımızı açmayı başardık. Dilerseniz sizin de en mutlu anlarınız için hizmet verebiliriz.

Yüksek kişi kapasitesiyle sizi ağırlıyoruz. 2000 kişilik büyük çaplı konuk ağırlama imkanımızla oldukça geniş bir alanda kına gecenizi düzenleyebilirsiniz. Tüm konuklarınızla ilgilenecek yeterli personelimiz var. Büyük bir organizasyon ağına sahibiz. İş ortaklarımızla görüşerek istediğiniz tarz bir eğlenceyi rahatlıkla düzenleyebiliyoruz. Bize sadece nasıl bir kına gecesi hayal ettiğinizi anlatmanız yeterli. Gerisini profesyonel bir şekilde biz hallediyoruz.

Fabrika Garden içerisinde en iyi ses ve ışıklandırma sistemlerini kullanıyoruz. Sahnemizi göz alıcı şekilde hazırlıyoruz. Amacımız size ve konuklarınıza her detayıyla unutulmaz bir ortam hazırlamak. Geniş çaplı tüm alanlar için süsleme konusunda gereken desteği sağlıyoruz. Kaliteli müzisyenlerle çalışıyor, fotoğraf ve video çekimi için profesyonel kişilerle anlaşıyoruz. Mescit, tuvalet, lavabo, bebek bakım odası, dinlenme bekleme salonu, kafe ve çok iyi hazırlanmış gelin damat odası gibi alternatiflerimizden de yararlanabiliyorsunuz. Yemekli düğünleriniz için geniş çaplı bir menüye sahibiz. Usta aşçılarımız en leziz tatları sizin için hazırlıyor. Ayrıca düğün salonumuzun yan kısmında da büyük bir alanda otoparkımız bulunuyor. Tüm misafirlerinizin araçlarını park alanımızda bulundurabiliriz.

Çanakkale kına gecesi mekanları arasında yer alan kır bahçemizin kıymetli çiftlerinden biri olmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Koordinatör

İletişim

 • Adres::

  Dardanos Mah. Dardanos Cad. No:11, Çanakkale

 • Haritadaki Konumu

  Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.