Çanakkale Polisevi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Çanakkale

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Taş Konak Boutique Hotel
14

Gelibolu

Taş Konak Boutique Hotel

50-100
50-100 TL
Hangover Cafe Bar
3

Merkez

Hangover Cafe Bar

50-100
50 TL'den az
A La Carte Restaurant
14

Merkez

A La Carte Restaurant

500-750
50 TL'den az

Hakkında

Çanakkale Polis Evi olarak kına, nişan, doğum günü, düğün gibi özel günleriniz için üstün kalite de hizmet veriyoruz. Hem açık hem de kapalı alanlarımız ile birlikte aynı anda birçok ihtiyacınızı giderebileceğiniz bir düğün mekanı olarak karşınızdayız!


Denize sıfır bir konumda yer aldığımızdan her an kokusuna şahit oluyorsunuz. Böyle bir atmosfer içerisinde de kına organizasyonunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Profesyonel hizmet verdiğimiz için kına gibi ayrıntılı davetler için her ihtiyaca uygun bir organizasyon düzenliyoruz. Yemekli ya da ikramlı seçeneklerimiz ile mutfak ustalarımızın hazırladığı lezzetlere bayılacaksınız. Servis ekibimiz de konusunda uzman olduğu için programı aksatmadan sunumlarını gerçekleştiriyor. Öncesinde de ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda bir program hazırlıyoruz. Derdinizin sadece misafirlerinizle ilgilenmek olduğu bir kına gecesine hazır mısınız?


Sadece düğün mekanı değil birçok hizmetle de karşınıza çıkıyoruz. Tesisimiz içerisinde bulunan kuaför sayesinde koşturmacadan uzak yorulmadan düğününüze hazırlanıyorsunuz. Gelinliğinize uygun saç ve makyajınızla daha uygun fiyatlı bir şekilde hayalinizdeki gibi oluyorsunuz. Bunun dışında eğer kına gününüzde pasta istiyorsanız, yine tesisimiz içerisinde yer alan pastane hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.


Açık alanımız 1000, kapalı alanımız ise 400 kişilik kapasiteye sahip. Dilediğiniz yer de kına davetinizi geçirebiliyorsunuz. Sevdiklerinizin yanınızda olduğu ve istediğiniz gibi süslenen düğününüz esnasında keyifli vakit geçireceğinize eminiz. Üstelik Çanakkale Polis Evi fiyatları oldukça uygun olduğu için maliyet açısından avantajlı bir durumda oluyorsunuz. Böylece maliyet açısından gerçekleştiremeyeceğinizi düşündüğünüz fikirleri gerçeğe dönüştürme imkanına sahip oluyorsunuz.


Bizimle iletişime geçmek de çok basit! Tek yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak! Bu sayede Çanakkale Polis Evi açık adresinin ayrıntılı bilgisini alabilir ve merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Daha sonra tesisimize gelerek bir kahve eşliğinde kına geceniz için planlamalara başlıyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kemalpaşa Mahallesi, Kayserili Ahmet Paşa Caddesi.Anafartalar Oteli Yanı No:4

Çanakkale Polisevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!