• Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çanakkale Polisevi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Çanakkale Polisevi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Çanakkale Polisevi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Çanakkale Polisevi Sıkça Sorulan Sorular

Çanakkale Polisevi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çanakkale Polisevi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çanakkale Polisevi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çanakkale Polisevi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Çanakkale Polisevi kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Çanakkale Polisevi Hakkında

Çanakkale Polis Evi olarak kına, nişan, doğum günü, düğün gibi özel günleriniz için üstün kalite de hizmet veriyoruz. Hem açık hem de kapalı alanlarımız ile birlikte aynı anda birçok ihtiyacınızı giderebileceğiniz bir düğün mekanı olarak karşınızdayız!


Denize sıfır bir konumda yer aldığımızdan her an kokusuna şahit oluyorsunuz. Böyle bir atmosfer içerisinde de kına organizasyonunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Profesyonel hizmet verdiğimiz için kına gibi ayrıntılı davetler için her ihtiyaca uygun bir organizasyon düzenliyoruz. Yemekli ya da ikramlı seçeneklerimiz ile mutfak ustalarımızın hazırladığı lezzetlere bayılacaksınız. Servis ekibimiz de konusunda uzman olduğu için programı aksatmadan sunumlarını gerçekleştiriyor. Öncesinde de ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda bir program hazırlıyoruz. Derdinizin sadece misafirlerinizle ilgilenmek olduğu bir kına gecesine hazır mısınız?


Sadece düğün mekanı değil birçok hizmetle de karşınıza çıkıyoruz. Tesisimiz içerisinde bulunan kuaför sayesinde koşturmacadan uzak yorulmadan düğününüze hazırlanıyorsunuz. Gelinliğinize uygun saç ve makyajınızla daha uygun fiyatlı bir şekilde hayalinizdeki gibi oluyorsunuz. Bunun dışında eğer kına gününüzde pasta istiyorsanız, yine tesisimiz içerisinde yer alan pastane hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.


Açık alanımız 1000, kapalı alanımız ise 400 kişilik kapasiteye sahip. Dilediğiniz yer de kına davetinizi geçirebiliyorsunuz. Sevdiklerinizin yanınızda olduğu ve istediğiniz gibi süslenen düğününüz esnasında keyifli vakit geçireceğinize eminiz. Üstelik Çanakkale Polis Evi fiyatları oldukça uygun olduğu için maliyet açısından avantajlı bir durumda oluyorsunuz. Böylece maliyet açısından gerçekleştiremeyeceğinizi düşündüğünüz fikirleri gerçeğe dönüştürme imkanına sahip oluyorsunuz.


Bizimle iletişime geçmek de çok basit! Tek yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak! Bu sayede Çanakkale Polis Evi açık adresinin ayrıntılı bilgisini alabilir ve merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Daha sonra tesisimize gelerek bir kahve eşliğinde kına geceniz için planlamalara başlıyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Kemalpaşa Mahallesi, Kayserili Ahmet Paşa Caddesi.Anafartalar Oteli Yanı No:4

 • Haritadaki Konumu

  Çanakkale Polisevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.