Bizim Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Çanakkale

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Taş Konak Boutique Hotel
14

Gelibolu

Taş Konak Boutique Hotel

50-100
50-100 TL
Hangover Cafe Bar
3

Merkez

Hangover Cafe Bar

50-100
50 TL'den az
A La Carte Restaurant
14

Merkez

A La Carte Restaurant

500-750
50 TL'den az

Hakkında

Yılların tecrübesi ve özel konseptler yaratma konusunda çalıştığımız çözüm ortaklarımızın da yetenekleri ile Bizim Düğün Salonları Çanakkale’de faaliyet gösteriyor…

Profesyonel kadrosu ile birlikte Çanakkale Köprübaşı adresinde konuklarını ağırlıyor. Üstelik çiftlerimizin hayallerini gerçekleştirebilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. Birçok farklı konsept ile gerçekleştirilebilecek kına töreni ve ritüelleri için özel çalışmalar yürütüyoruz.

Bu çalışmalara kısaca değinmek gerekirse:

Çiftlerimizin vazgeçilmezlerinden olan geleneksel kına gecesi törenleri düzenliyoruz sıklıkla! Osmanlı esintileri tercih edilen geleneksel tarzdaki organizasyonlarınız için kırmızı tonlarının hâkim olduğu kırmızı, beyaz bir ortam yaratabiliyoruz.

Gelin hanımın özel isteği üzerine pembe tonlarının ağırlıklı olduğu ve gelinimize prenses gibi hizmet sunulacak bir kına gecesi organizasyonu tercih ediyorsanız yine çözüm ortağımız ve organizasyon sorumlumuz eşliğinde şık bir gece tasarlayabiliyoruz.

Son zamanların modası olan Hint ve Roman kına gecesi organizasyonları için de orkestramızdan yardım alıyoruz ve farklı kültürlerin esintileri ile müziklerinizi tercih edebiliyorsunuz. Müzisyenlerimiz geniş bir repertuar ile gecenizi çok özel kılacak tercihler yapmaya özen gösteriyor…

Nedimeleriniz ile uyumlu danslar oluşturabileceğiniz geniş dans pistimiz ile de müziklere gece boyunca eşlik edebileceksiniz. Kına tahtınız için de yeterli yer kalacak şekilde tasarlanıyor üstelik alanımız. Kına töreni esnasında oturan konuklarınızın bile görebileceği bir şekilde konumlanan tahtınız ışıltılı bir kına cibinliği ile de şık bir görünüm yaratılabiliyor.

Gecenize tat katacak olan ikramları da bizimle birlikte önceden karar vermeniz gerekiyor. Bizim Düğün Salonları ikramlarınızı da en taze şekilde tercih ediyor. Hizmet personellerimiz tarafından da konuklarınıza servis edilirken özenli ve güler yüzlü sunumlar yapılıyor. Arzu ederseniz sizin tarafınızdan temin edilen kuru kınaları veya kına gecesi hediyelerinizi de dağıtabiliyoruz.

Bizim Düğün Salonları özel gecelerini tasarlamak için konuklarının başvurularını bekliyor. Siz de özel bir kına organizasyon fikirleriniz için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İletişim

Oguz

  • Adres: Barbaros Mh. Atatürk Cad. No: 1/2 (Köprübaşı) ÇANAKKALEYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!