Bizim Düğün Salonları

E-posta Gönder

 • Merkez, Çanakkale.

Bizim Düğün Salonları Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Bizim Düğün Salonları Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Bizim Düğün Salonları Genel Özellikler

Bizim Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

 • Bizim Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Bizim Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Bizim Düğün Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Bizim Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Bizim Düğün Salonları Hakkında

Yılların tecrübesi ve özel konseptler yaratma konusunda çalıştığımız çözüm ortaklarımızın da yetenekleri ile Bizim Düğün Salonları Çanakkale’de faaliyet gösteriyor…

Profesyonel kadrosu ile birlikte Çanakkale Köprübaşı adresinde konuklarını ağırlıyor. Üstelik çiftlerimizin hayallerini gerçekleştirebilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. Birçok farklı konsept ile gerçekleştirilebilecek kına töreni ve ritüelleri için özel çalışmalar yürütüyoruz.

Bu çalışmalara kısaca değinmek gerekirse:

Çiftlerimizin vazgeçilmezlerinden olan geleneksel kına gecesi törenleri düzenliyoruz sıklıkla! Osmanlı esintileri tercih edilen geleneksel tarzdaki organizasyonlarınız için kırmızı tonlarının hâkim olduğu kırmızı, beyaz bir ortam yaratabiliyoruz.

Gelin hanımın özel isteği üzerine pembe tonlarının ağırlıklı olduğu ve gelinimize prenses gibi hizmet sunulacak bir kına gecesi organizasyonu tercih ediyorsanız yine çözüm ortağımız ve organizasyon sorumlumuz eşliğinde şık bir gece tasarlayabiliyoruz.

Son zamanların modası olan Hint ve Roman kına gecesi organizasyonları için de orkestramızdan yardım alıyoruz ve farklı kültürlerin esintileri ile müziklerinizi tercih edebiliyorsunuz. Müzisyenlerimiz geniş bir repertuar ile gecenizi çok özel kılacak tercihler yapmaya özen gösteriyor…

Nedimeleriniz ile uyumlu danslar oluşturabileceğiniz geniş dans pistimiz ile de müziklere gece boyunca eşlik edebileceksiniz. Kına tahtınız için de yeterli yer kalacak şekilde tasarlanıyor üstelik alanımız. Kına töreni esnasında oturan konuklarınızın bile görebileceği bir şekilde konumlanan tahtınız ışıltılı bir kına cibinliği ile de şık bir görünüm yaratılabiliyor.

Gecenize tat katacak olan ikramları da bizimle birlikte önceden karar vermeniz gerekiyor. Bizim Düğün Salonları ikramlarınızı da en taze şekilde tercih ediyor. Hizmet personellerimiz tarafından da konuklarınıza servis edilirken özenli ve güler yüzlü sunumlar yapılıyor. Arzu ederseniz sizin tarafınızdan temin edilen kuru kınaları veya kına gecesi hediyelerinizi de dağıtabiliyoruz.

Bizim Düğün Salonları özel gecelerini tasarlamak için konuklarının başvurularını bekliyor. Siz de özel bir kına organizasyon fikirleriniz için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi Vekili

İletişim

 • Adres:

  Barbaros Mh. Atatürk Cad. No: 1/2 (Köprübaşı) ÇANAKKALE

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.