Balıkçı 286 Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Çanakkale

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Taş Konak Boutique Hotel
14

Gelibolu

Taş Konak Boutique Hotel

50-100
50-100 TL
Hangover Cafe Bar
3

Merkez

Hangover Cafe Bar

50-100
50 TL'den az
A La Carte Restaurant
14

Merkez

A La Carte Restaurant

500-750
50 TL'den az

Hakkında

15 yılı aşkın bir süredir yaklaşık 180 çeşit lezzet yelpazesi ile 5.000’den fazla çiftin mutluluğuna şahitlik ettik ve 20.000’den fazla gülen yüz ağırladık!
Bu başarımızın sırrı ise yüksek kalitede hizmet garantisi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımız olmalı. Böylece profesyonel ekibi ile daima güler yüzlü hizmet sunan Balıkçı 286 Restaurant Çanakkale’de bir marka haline geliyor.

Düğün, nişan, nikah, söz, nikah sonrası yemek ve eğlence organizasyonlarınızın vazgeçilmez adresi olurken kına gecesi ve bekarlığa veda partileri de düzenleyebiliyoruz. Hatta özel aile yemekleri, iş toplantılar, davet ve resepsiyonlarınız için de alternatifler sunuyoruz.

Nezih bir ortamda her organizasyonunuzu gerçekleştirebilecek kapasiteye sahip farklı iç ve dış mekân seçeneklerimiz de bulunuyor. Restaurantımızda iç mekânda 500 kişiye kadar, bahçemizde boğaza karşı tarihe şahitlik etmiş Çanakkale manzarasında 1000 kişiden fazla sayıda konuklarınız ağırlayabiliyoruz. Yaz aylarında denizin üzerinde 200 kişilik iskelemizde de organizasyonlar düzenleyebiliyoruz.

Yemek tercihlerinize gelince menülerinizi ve ikramlarınızı tercih etmek için çiftimiz ile önceden görüşme sağlıyor ve en taze malzemeleri tercih edebilmek adına planlamamızı yapıyoruz.
Kına gecesi organizasyonlarınızdan daha detaylı olarak bahsedecek olursak:

Çiftimizin istediği konsepti gerçekleştirmek için çözüm ortaklarımız ile çalışarak hayallerinizdeki konsepti yaratmanıza yardımcı oluyoruz. Masa ve sandalye süslemelerinizi renk tercihinize uygun olacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Kimi zaman prenses konseptinde bir kına gecesi düzenlemek adına pembe tonları ile restaurantımızı süsleyeceğimiz gibi kimi zamanda Osmanlı esintileri ile ve kırmızı tonlarında süslemeler yapabiliyoruz.

Tabii ki geleneksel kına gecesi organizasyonları düzenlemek dışında eğlenceli bir ortamda modern bir tören ve kız arkadaşlarınız ile sınırsız eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz bekarlığa veda partisi de tasarlayabiliriz. Arkadaşlarınız ile iskelede sohbetler edip şarkılar söyleyebileceğiniz bir gece de dizayn edebiliriz. Aslında siz isterseniz biz çözümü bularak ortak kararlar dahilinde bir gece düzenleyebiliriz…

Siz de Balıkçı 286 Restaurantta eşsiz bir gece veya kına gecesi düzenlemek isterseniz organizasyon tarihinizden aylar öncesinde bizimle iletişime geçerseniz hazırlıklara başlayabiliriz. Bunun için formu doldurmanız yeterli olacaktır!

İletişim

Ahmet Köroğlu

  • Adres: Barbaros Mh. Atatürk Cd. No:378Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!