Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Çanakkale

Balıkçı 286 Restaurant

  • Kapasite
    200 - 875 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Balıkçı 286 Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Balıkçı 286 Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Balıkçı 286 Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Balıkçı 286 Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Balıkçı 286 Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Balıkçı 286 Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Balıkçı 286 Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Balıkçı 286 Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Balıkçı 286 Restaurant Hakkında

15 yılı aşkın bir süredir yaklaşık 180 çeşit lezzet yelpazesi ile 5.000’den fazla çiftin mutluluğuna şahitlik ettik ve 20.000’den fazla gülen yüz ağırladık!
Bu başarımızın sırrı ise yüksek kalitede hizmet garantisi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımız olmalı. Böylece profesyonel ekibi ile daima güler yüzlü hizmet sunan Balıkçı 286 Restaurant Çanakkale’de bir marka haline geliyor.

Düğün, nişan, nikah, söz, nikah sonrası yemek ve eğlence organizasyonlarınızın vazgeçilmez adresi olurken kına gecesi ve bekarlığa veda partileri de düzenleyebiliyoruz. Hatta özel aile yemekleri, iş toplantılar, davet ve resepsiyonlarınız için de alternatifler sunuyoruz.

Nezih bir ortamda her organizasyonunuzu gerçekleştirebilecek kapasiteye sahip farklı iç ve dış mekân seçeneklerimiz de bulunuyor. Restaurantımızda iç mekânda 500 kişiye kadar, bahçemizde boğaza karşı tarihe şahitlik etmiş Çanakkale manzarasında 1000 kişiden fazla sayıda konuklarınız ağırlayabiliyoruz. Yaz aylarında denizin üzerinde 200 kişilik iskelemizde de organizasyonlar düzenleyebiliyoruz.

Yemek tercihlerinize gelince menülerinizi ve ikramlarınızı tercih etmek için çiftimiz ile önceden görüşme sağlıyor ve en taze malzemeleri tercih edebilmek adına planlamamızı yapıyoruz.
Kına gecesi organizasyonlarınızdan daha detaylı olarak bahsedecek olursak:

Çiftimizin istediği konsepti gerçekleştirmek için çözüm ortaklarımız ile çalışarak hayallerinizdeki konsepti yaratmanıza yardımcı oluyoruz. Masa ve sandalye süslemelerinizi renk tercihinize uygun olacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Kimi zaman prenses konseptinde bir kına gecesi düzenlemek adına pembe tonları ile restaurantımızı süsleyeceğimiz gibi kimi zamanda Osmanlı esintileri ile ve kırmızı tonlarında süslemeler yapabiliyoruz.

Tabii ki geleneksel kına gecesi organizasyonları düzenlemek dışında eğlenceli bir ortamda modern bir tören ve kız arkadaşlarınız ile sınırsız eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz bekarlığa veda partisi de tasarlayabiliriz. Arkadaşlarınız ile iskelede sohbetler edip şarkılar söyleyebileceğiniz bir gece de dizayn edebiliriz. Aslında siz isterseniz biz çözümü bularak ortak kararlar dahilinde bir gece düzenleyebiliriz…

Siz de Balıkçı 286 Restaurantta eşsiz bir gece veya kına gecesi düzenlemek isterseniz organizasyon tarihinizden aylar öncesinde bizimle iletişime geçerseniz hazırlıklara başlayabiliriz. Bunun için formu doldurmanız yeterli olacaktır!

İletişim

  • Adres::

    Barbaros Mh. Atatürk Cd. No:378

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.