Assos Ida Costa Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Ayvacık, Çanakkale

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Önerilen Firmalar

Taş Konak Boutique Hotel
14

Gelibolu

Taş Konak Boutique Hotel

50-100
50-100 TL
Hangover Cafe Bar
3

Merkez

Hangover Cafe Bar

50-100
50 TL'den az
A La Carte Restaurant
14

Merkez

A La Carte Restaurant

500-750
50 TL'den az

Hakkında

Gelin adaylarının düğün öncesi stresini attığı ve arkadaşlarıyla beraber eğlendiği bu gecede siz de bizi tercih etmek ister misiniz?


Biz İda Costa Hotel Aolarak yıllardır otelcilik sektöründe faaliyet gösteriyor, sayısız düğün organizasyonu gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Yıllardır edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için var gücümüzle çalışıyor, hizmet içeriğimizi genişletiyoruz. Günümüzde düğün organizasyonlarınızın yanı sıra kına gecelerinizde de hizmet veriyor, bekarlığa veda partilerinizi düzenliyoruz.


Butik organizasyonlar düzenleyebildiğimiz otelimizde 50 kişilik bir kına gecesi organizasyonu istiyorsanız bizi tercih edebilir, istediğiniz düzenlemeler doğrultusunda gecenizi organize edebiliriz. Farklı konseptlerde hizmet verebilen otelimiz birçok çözüm ortağı ile çalışıyor ve gecenizi güzelleştiriyor, bizi tercih ederek istediğiniz geceye ulaşabilirsiniz. Davetli masalarınızı renkli çiçeklerle süsleyebilir, hayal ettiğiniz geceye ulaşmanızı sağlayabiliriz. Özel sunum tabaklarına yer verdiğimiz gecenizde bizi tercih edebilir, lezzetlerimizi davetlilerinize ulaştırabiliriz. Kına gecesi organizasyonunuzu yemekli olarak da düzenleyebiliyoruz. Dilerseniz kokteyl düzeninde de bir organizasyon tasarlayabilir, hayal ettiğiniz organizasyona ulaşmanızı sağlayabiliriz.


Organizasyonlarınız sonrası konaklama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Misafirlerimize organizasyonlarınızda olduğu gibi konaklamalarda da eğlenceli ve bir o kadar rahat bir hizmet sunuyoruz. İsterseniz organizasyon sonrası isterseniz ise tatil amaçlı olarak konaklayabileceğiniz odalarınız 30 metrekare civarında alana sahip. Büyük odalara sahip olan otelimizde sizlere doğa ile baş başa kalabileceğiniz huzurlu bir ortam vaat ediyoruz. Kına gecesi organizasyonunuz bitiminde veya bekarlığa veda partiniz için arkadaşlarınızla beraber yapacağınız bir tatil organizasyonunda bizi tercih edebilirsiniz.


Eğer siz de bizi tercih etmek isterseniz; bu sayfa üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Kına gecesi organizasyonlarınızı düzenlerken İda Costa Hotel Çanakkale ekibi oldukça heyecanlı. İletişim kurmanız için sizleri bekliyoruz. Hayal ettiğiniz organizasyonlar hiç uzak değil!


İstediğiniz renk ve düzenlemeler eşliğinde unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu sizleri bekliyor.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Küçükkuyu-Assos Sahil Yolu Üzeri Kozlu Köyü Altı, Assos, 17860 Ayvacık/Çanakkale

Assos Ida Costa Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!