• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

A La Carte Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

A La Carte Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

A La Carte Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

A La Carte Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

A La Carte Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

A La Carte Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

A La Carte Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

A La Carte Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

A La Carte Restaurant Hakkında

Marmara’nın kıyısında Çanakkale Boğazına karşı eşsiz organizasyonlar düzenlemeye ve hem romantik hem de eğlenceli bir gece geçirmeye hazır mısınız?

A La Carte Restaurant siz değerli konukları için birbirinden farklı organizasyonlar tasarlıyoruz. Üstelik her organizasyonunuz için farklı konsept ve renklerde süslemeler ve düzenlemeler yapma şansı da sunuyor…

A La Carte Restaurantta düğün, nişan, söz, nikah sonrası yemek, kına ve bekarlığa veda partisi hatta iş yemekleri davet ve resepsiyonlar düzenliyoruz.

Davet sahipleri ya da çiftlerimiz ile birlikte özenli bir çalışma yürütüyor ve hayallerinizin ötesinde bir gece tasarlıyoruz. En farklı konseptlere sahip ve çiftlerimizi yoran organizasyon ise kına gecesi diye düşünüyor ve bunun için ekstra çaba sarf ediyoruz.

Nasıl mı?

Gecenizin tasarımı için organizasyon sorumlumuz ile birlikte planlamalarımızı yapıyoruz. Doğru bir iş bölümü ile gece boyunca oluşabilecek eksikliklerin ve karışıklıkların önüne geçiyoruz. Kına resitaliniz boyunca her gösteri veya törenin olmasını istediğiniz sırada gerçekleştirebiliyoruz.

Konseptinize ve gelin hanımının kaftanına uygun renklerde süslemeler yapıyoruz. Mesela geleneksel kına gecesi töreni veya romantik bir akşam yemeği düzenlemek isterseniz kırmızı-beyaz bir konsept yarabiliriz. Prenses kınası için de pembe tonları ile bir süsleme yaparken tercihleriniz doğrultusunda birçok alternatifimiz de bulunuyor…

Organizasyonlarınızda yemekli ya da kokteyl tarzında düzenlemeler yapabiliriz. Tabii ki bu durumda farklı masa tercihleri yapmamız gerekir. Hatta oturma düzeninde 500 kişiye kadar davetlileriniz ile davet ve resepsiyonlar düzenleyebilirken kokteyllerinizde davetli sayınızı da arttırma şansınız olabilir.

Yemek ve ikram tercihleriniz için size birkaç farklı menü seçeneği sunuyoruz. Çiftimiz ile birlikte detaylı bir görüşeme yaparak da ekleme ve çıkarmalar ile ya da belki de tamamen yeni bir menü oluşturabiliyoruz.

Kına resitallerinin vazgeçilmezinden bahsetmeden olmaz! Gecenize renk katacak olan müzik grubumuz ile birlikte kesintisiz müzik ziyafeti yaşayabileceksiniz. Böylelikle kesintisiz eğlencenin de tadını çıkarabilecek veya kına gecesi töreniniz bir bekarlığa veda partisine dönüşebilecek.

Siz de A La Carte Restaurant Çanakkale ayrıcalıkları ile eşsiz bir gece geçirmek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Kepez Kordonu Çanakkale

 • Haritadaki Konumu

  A La Carte Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.