A La Carte Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Çanakkale

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Önerilen Firmalar

Taş Konak Boutique Hotel
14

Gelibolu

Taş Konak Boutique Hotel

50-100
50-100 TL
Hangover Cafe Bar
3

Merkez

Hangover Cafe Bar

50-100
50 TL'den az
A La Carte Restaurant
14

Merkez

A La Carte Restaurant

500-750
50 TL'den az

Hakkında

Marmara’nın kıyısında Çanakkale Boğazına karşı eşsiz organizasyonlar düzenlemeye ve hem romantik hem de eğlenceli bir gece geçirmeye hazır mısınız?

A La Carte Restaurant siz değerli konukları için birbirinden farklı organizasyonlar tasarlıyoruz. Üstelik her organizasyonunuz için farklı konsept ve renklerde süslemeler ve düzenlemeler yapma şansı da sunuyor…

A La Carte Restaurantta düğün, nişan, söz, nikah sonrası yemek, kına ve bekarlığa veda partisi hatta iş yemekleri davet ve resepsiyonlar düzenliyoruz.

Davet sahipleri ya da çiftlerimiz ile birlikte özenli bir çalışma yürütüyor ve hayallerinizin ötesinde bir gece tasarlıyoruz. En farklı konseptlere sahip ve çiftlerimizi yoran organizasyon ise kına gecesi diye düşünüyor ve bunun için ekstra çaba sarf ediyoruz.

Nasıl mı?

Gecenizin tasarımı için organizasyon sorumlumuz ile birlikte planlamalarımızı yapıyoruz. Doğru bir iş bölümü ile gece boyunca oluşabilecek eksikliklerin ve karışıklıkların önüne geçiyoruz. Kına resitaliniz boyunca her gösteri veya törenin olmasını istediğiniz sırada gerçekleştirebiliyoruz.

Konseptinize ve gelin hanımının kaftanına uygun renklerde süslemeler yapıyoruz. Mesela geleneksel kına gecesi töreni veya romantik bir akşam yemeği düzenlemek isterseniz kırmızı-beyaz bir konsept yarabiliriz. Prenses kınası için de pembe tonları ile bir süsleme yaparken tercihleriniz doğrultusunda birçok alternatifimiz de bulunuyor…

Organizasyonlarınızda yemekli ya da kokteyl tarzında düzenlemeler yapabiliriz. Tabii ki bu durumda farklı masa tercihleri yapmamız gerekir. Hatta oturma düzeninde 500 kişiye kadar davetlileriniz ile davet ve resepsiyonlar düzenleyebilirken kokteyllerinizde davetli sayınızı da arttırma şansınız olabilir.

Yemek ve ikram tercihleriniz için size birkaç farklı menü seçeneği sunuyoruz. Çiftimiz ile birlikte detaylı bir görüşeme yaparak da ekleme ve çıkarmalar ile ya da belki de tamamen yeni bir menü oluşturabiliyoruz.

Kına resitallerinin vazgeçilmezinden bahsetmeden olmaz! Gecenize renk katacak olan müzik grubumuz ile birlikte kesintisiz müzik ziyafeti yaşayabileceksiniz. Böylelikle kesintisiz eğlencenin de tadını çıkarabilecek veya kına gecesi töreniniz bir bekarlığa veda partisine dönüşebilecek.

Siz de A La Carte Restaurant Çanakkale ayrıcalıkları ile eşsiz bir gece geçirmek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İletişim

Serpil Dumanlı

  • Adres: Kepez Kordonu Çanakkale

A La Carte Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!