Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu

  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardır Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu olarak sektörde faaliyet gösteriyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra yenilikçi hizmet anlayışımız ve yaptığımız işi sevmemiz hem de profesyonel hizmet kalitemizin getirdiği farklılıkla ortaya çıkıyoruz. Şimdiye kadar hatırı sayılır seviyede organizasyonuna imza attık.

Davetlilerinizi 500 kişilik kır bahçemizde konuk ediyoruz. Organizasyon sorumlumuzla birlikte istek ve beklentilerinizi en iyi şekilde anlayıp, tarzınıza uygun süslemeler yapıyoruz. Masa ve sandalye düzenimizi gelecek misafir sayınıza göre düzenliyoruz.

Salona girişinizi özenle hazırladığımız ışıklı gelin yolumuzdan yapmanızı sağlıyoruz. Üstelik dansınızda sis ve volkan gösterisi sizi bekliyor olacak. Bu görsel şovu konuklarınızın çok beğeneceğinden eminiz. Bahçemizle anlaşmalı fotoğrafçımız en güzel anlarınızın çekimlerini yapmak için kına geceniz boyunca yanınızdan bir dakika bile ayrılmıyor. Fotoğraf çekimleriniz dışında kesintisiz kına gecesi videonuzun kaydını da gerçekleştiriyoruz.

Kına organizasyonlarınızda, son teknolojiyle üretilmiş ışık ve ses sistemi kullanıyoruz. Aynı zamanda fotoğraflarınızdan oluşturacağımız slayt gösterimiz ile konuklarınızla duygusal paylaşımlar yapabilirsiniz. Sizin için özel olarak hazırladığımız kına tahtımızda kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. İsterseniz dışardan anlaşabileceğiniz organizasyon firmasıyla değişik aksesuar kiralayabilir, gecenizi daha da renkli hale getirebilirsiniz.

Özgürce dans etmeniz için geniş bir pist alanı hazırladık. Sevdiklerinizle birlikte, açık havada en güzel gününüzün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Kına gecenizde çalmasını istediğiniz parçalardan oluşan listeyi bizimle paylaşmanız yeterli. Orkestramız arzu etmiş olduğunuz parçaları sizin için seslendiriyor olacak.

Hayallerinizdeki kına gecesi konseptini gerçeğe dönüştürmek için var gücümüzle çalışmaya hazırız. Daha fazla bilgi almak ve Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu İvrindi ayrıcalıklarından yararlanmak için ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsiniz. İvrindi’de kına mekânları arasında fark yaratacak olanaklarımızla sizi bekliyoruz. Sadece bir tık uzağınızdayız!

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Karşıyaka Mah. Üniversite Yolu, Gönen Merkez, Gönen, Balıkesir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.