Sağdıçoğlu Garden Class Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sağdıçoğlu Garden Class Kır Düğünü - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Sağdıçoğlu Garden Class Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Sağdıçoğlu Garden Class Kır Düğünü Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sağdıçoğlu Garden Class Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

{Sağdıçoğlu Garden Class Kır Düğünü} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sağdıçoğlu Garden Class Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Sağdıçoğlu Garden Class Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Sağdıçoğlu Garden Class Kır Düğünü} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sağdıçoğlu Garden Class Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Sağdıçoğlu Garden Class Kır Düğünü Hakkında

Kına organizasyonlarınızı yem yeşil bir kır bahçesinde eğlenceli bir şekilde kutlamak istemez misiniz?

Hayallerinizi gerçekleştirmeye bir adım ötedesiniz. Sağdıçoğlu Garden Class olarak kaliteli hizmet anlayışımızla özel organizasyon ve eğlencelere ev sahipliği yapıyor, üzerinden yıllar geçse de akıllardan çıkmayan bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Faaliyete başladıktan kısa süre sonra çiftler tarafından tercih edilen Balıkesir kına mekânlarından biri olma özelliği kazandık ve bunun gururunu yaşıyoruz.

Özel organizasyon konusunda deneyimli ve özel günlerin değerini bilen kadromuzla birlikte sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonun temasını öğreniyor ve sektördeki tecrübemizden yararlanmanız için tavsiyeler veriyoruz.

Nasıl bir kına organizasyonu hayal ediyorsunuz?

Geleneklerimiz arasında en değerli günlerden biridir kına geceleri. Eğlenceyi ve hüznü bir arada yaşarsınız bugünde. Son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanmaya başlansa da özünde gerçekleştirilen ritüeller aynıdır. Bugünde size birçok alternatif sunuyor ve hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Osmanlı, Hint ve modern konseptlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Konseptinize uygun olarak biz de süslemelerimizi belirliyor ve davet alanımızı hazırlıyoruz.

Yorulduğunuzda oturabileceğiniz ya da arkadaşlarınızla konsept fotoğraflar çekilebileceğiniz kına tahtı yerleştiriyoruz alanın geniş açıdan gören bir konuma. Masa ve sandalye süslemelerinde renk alternatifi sunuyor kına geceleri için en çok tercih edilen kırmızı ve pembe renklerini ağırlıklı olarak kullanıyoruz.

Organizasyonlarınıza ev sahipliği yaptığımız hem açık hem da kapalı alanımız bulunuyor. Yılın her mevsimi hizmet verebildiğimiz kapalı alanımız genellikle butik organizasyonlarda tercih ediliyor. Açık alanda kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız geniş ve yem yeşil kır bahçemizi size tahsis ediyoruz.

Yuvarlak masa ve zarif görünümüyle beğeni gören tiffany sandalyeler kullanıyoruz. Kır bahçesi girişine davetlilerinizin girdiği ve fotoğraf çekilebileceği çiçek ve beyaz tüllerle hazırlanmış tak yerleştiriyoruz.

Birçok seçeneği bir arada bulabileceğiniz bir işletmeyiz siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Orta mah. Demokrasi cad. 10600 Susurluk/Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sağdıçoğlu Garden Class Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.