Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

İnta Cafe & Restaurant

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
İnta Cafe & Restaurant

İnta Cafe & Restaurant Hakkında

Denize sıfır bir mekanda maviliklerin kokusunu ciğerlerinizde hissedeceğiniz İnta Cafe Restaurant olarak kına geceleriniz ve bekarlığa veda partileriniz için hizmetinizdeyiz.

Ferah ve geniş alanımızda aileniz ve dostlarınız ile birlikte rahatça eğlenebileceğiniz anlar vaat ediyoruz. Keyifli bir organizasyon için uzun yıllardan beri hizmet sektöründe yer alan profesyonel işletmecilik anlayışımız ile ekibimiz yanınızda oluyor. Organizasyon sorumlumuzun da yardımı ile konseptinize uygun bir atmosfer yaratmak için hazırlıklara başlıyoruz.

Bunun için ilk olarak kına konseptinizi belirliyoruz. Konuklarınızın masalarını farklı renk seçenekleri ile süslüyoruz. Beyaz masalarımızda tek renk kullanarak sade bir ortam yaratmayı tercih ediyoruz. Kına köşenizi tasarlamak için de çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz. Bu sayede farklı çalışmalar yapma şansını elde ediyoruz. Özellikle gelin adaylarımızın farklı konsept isteklerine cevap verebiliyoruz.

Kına paketlerimiz dahilinde konuklarınıza ikramlar da sunuyoruz. Yaz aylarında hafif atıştırmalıklar, soğuk içecekler tercihimiz oluyor. Elbette bu konuda sizin kararınız ve fikirleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Üstelik arzu ederseniz kına gecesi ve düğün organizasyonunu bir arada düzenleyen çiftlerimiz için farklı menü alternatifleri de üretebiliyoruz. Kır konseptinde gerçekleştirilen davetleriniz için özel sunumlar ve sürpriz eğlenceler tasarlayabiliriz.

Sürpriz ve eğlence demişken, gece boyunca eğlence için canlı müzik gruplarımız da gecenize katılıyor! Kesintisiz eğlence bahçemize İlk adımı attığınız anda başlatılıyor. Geniş repertuara sahip müzisyenlerimiz kına merasimi esnasında geleneksel kına türküleri ile duygusal anlarınıza da eşlik ediyor.

Üstelik her davet ve eğlenceniz için farklı bir gece planlayabilirsiniz. Planlamalarınız için de yan tarafta bulunan ücretsiz “Teklif Al!” butonuna tıklayarak İnta Cafe Restaurant Gömeç ailesi ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle istekleriniz dahilinde detaylı bilgi ve fiyat teklifleri de alabilirsiniz. Sabırsızlıkla sizi bekliyoruz. Acele edin!

İnta Cafe & Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

İnta Cafe & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

İnta Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İnta Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

İnta Cafe & Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İnta Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.