Bozdağ Kır Bahçe

E-posta Gönder

  • Balıkesir.

Kapasite Bilgileri

Bozdağ Kır Bahçe - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Bozdağ Kır Bahçe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Bozdağ Kır Bahçe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Bozdağ Kır Bahçe Sık Sorulan Sorular

Bozdağ Kır Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bozdağ Kır Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Bozdağ Kır Bahçe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bozdağ Kır Bahçe kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Bozdağ Kır Bahçe Hakkında

Kına gecenizi unutulmaz bir ortamda, kaliteli hizmet alarak düzenlemek isteyenlerin tercihi Bozdağ Kır Bahçesi Gönen’ de faaliyet gösteriyor. Salon organizasyonlarını tercih etmeyenlerin adresi özellikle yaz aylarında kır bahçeleri oluyor. Düğün kadar önemli bir yere sahip kına gecelerinizi kır bahçemizde düzenliyoruz. Gelin adayımızın ve konuklarımızın bizden mutlu ayrılmasını için çalışıyoruz. İsteğinize uygun bir gece geçirmeniz için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Hangi hizmetleri verdiğimizi anlatalım.

Kır bahçemiz, geniş kapasitesi ile tüm konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabiliyor. Deneyimli personelimizle size profesyonel bir hizmet vermek için aralıksız çalışıyoruz. Kına gecenizi planlarken her aşamada sizin fikrinizi alıyoruz. Masa ve sandalyelerimize istediğiniz renk ve şekilde süslemeler yapıyoruz. Kına geceleriniz için genelde kırmızı rengi kullanıyoruz.

Kına gecenizde alanımıza girerken kendinizi peri masalındaymış gibi hissedeceğiniz yolumuzu özenle süslüyoruz. Bu yoldan geçerken sevdiklerinizle göz göze gelmenin mutluluğunu yaşayın istiyoruz. Dilerseniz bir kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayıp misafirlerinize görsel bir şov sunabilirsiniz. Kına geceleriniz için isteğiniz dahilinde kına süslemesi, kına müziği, kına ekibi ve kına tahtı hizmeti verebiliyoruz. Amacımız sizi memnun ederek gecenizi unutulmaz kılmak.

Yemekli davetleriniz için kendi bünyemizde menünüzü hazırlayabiliyoruz. Dilerseniz dışarıdan anlaşacağınız catering firmasıyla ortaklık kurup misafirlerinizi bu şekilde ağırlıyoruz. Yemek istemediğiniz davetlerimiz için konuklarınıza yaş-kuru pasta, çerez ve içecek ikramlarımız oluyor. Size en uygununu seçebilirsiniz.

Size geniş pist alanımızda özgürce dans etme fırsatı sağlıyoruz. Kaliteli ses ve sahne sistemimizle hiç eğlenmemiş gibi eğlenecek, profesyonel orkestramızın müzik şöleniyle coşacak ve son trend şarkılara eşlik etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Bu özel gününüzü bizimle birlikte organize etmek için yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak formu eksisiz doldurabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Malkoç Mahallesi, Ayvacık Cd., 10900 Gönen/Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.