Tarihi Sur Restaurant

E-posta Gönder

Tarihi Sur Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  100-200

Tarihi Sur Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Tarihi Sur Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Tarihi Sur Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Tarihi Sur Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Tarihi Sur Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Tarihi Sur Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Tarihi Sur Restaurant Hakkında

Her gelin adayı özel bir kına gecesi hayal eder. Günümüzde giderek farklı konseptlerle güzelleşen kına gecesi organizasyonları oldukça emek ve çalışma gerektiriyor. Gelin adayları zaten düğün stresini yaşarken bir de kına gecesi organizasyonu ile ilgilenmek zorunda kalıyor. Biz Tarihi Sur Restaurant olarak düşündük ki gelin adayları için gecelerini tasarlayalım. Onların düşüncelerinden yola çıkarak hayal ettikleri geceleri gerçek kılalım. Siz de gecenizi bize emanet etmek ister misiniz?

Organizasyon ekibimizle beraber tüm sürecin kontrolünü sağlıyoruz. İstediğiniz düzenlemeleri, yapacağımız toplantıda bizimle paylaşıyorsunuz.

115 misafiri ile beraber eğlenmenizi sağlarken yemekli olarak düzenlediğimiz kına gecelerinizde lezzetli yemeklerimizle de akıllarda kalıyoruz. Davet menünüzde; başlangıç tabağı, ana yemek, ara sıcaklar, tatlı ve meyve yer alıyor. Tabii içeriğini kendinize göre düzenleyebiliyor, davetlilerinizin isteğine göre de tasarlayabiliyorsunuz.

Bir kına gecesi ritüeli için gerekli olan tüm bilgi ve donanıma sahibiz. Kına mumu, kına tepsisi, kına sepeti, kuru-yaş kına başta olmak üzere kına merasiminde kullanılan tüm malzemeleri temin edebiliriz. Yeter ki siz istediğiniz konsepti bizimle paylaşın.

Kına gecesi organizasyonlarında bir diğer önemli nokta ise kına müzikleri. Pistin dolmasını ve eğlencenin dozunu arttıran müzikler doğru ve profesyonelce seçilmeli. Müzisyenlerimiz de tam size göre. Alanında hatırı sayılır deneyime sahip müzisyenlerimiz oldukça geniş repertuara sahipler. Dilediğiniz şarkı eşliğinde arkadaşlarınızla beraber dans ediyorsunuz.

Eğer siz de Kuşadası mevkiinde kın mekânı arayışı içindeyseniz ‘'Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilir, Tarihi Sur Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli hizmet, profesyonel ekip ve yılların verdiği tecrübe bir araya geldiğinde unutulmaz bir organizasyon ortaya çıkıyor. Böylelikle kına geceniz yıllar geçse bile dilden dile dolaşabiliyor. Sadece bir tık uzağınızda bu özel geceye ortak olmak için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Camikebir Mah. Kışla Sok No:3 09400 Kuşadası / Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.