Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Aydın

Şehit Akın Kurtoğlu Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şehit Akın Kurtoğlu Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Şehit Akın Kurtoğlu Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Şehit Akın Kurtoğlu Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şehit Akın Kurtoğlu Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Şehit Akın Kurtoğlu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şehit Akın Kurtoğlu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Şehit Akın Kurtoğlu Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şehit Akın Kurtoğlu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Şehit Akın Kurtoğlu Düğün Salonu Hakkında

Aydın’da kına gecelerinizi gerçekleştirmek için bir mekân arayışındaysanız, sizi Nazilli’de faaliyet gösteren salonumuzla tanıştırmak istiyoruz. Havuz başı, geniş bir alanı, çevresinde ağaçları ve güler yüzlü ekibi ile bu bölgede ilk sırada tercih edilecek bir salon olarak faaliyet gösteriyoruz. Size sağladığımız avantajlı fırsatlar ile karşınızdayız.

Öncelikle gelin adaylarımız için bu gecenin oldukça önemli olduğunu biliyoruz. Hayatları boyunca unutmayacakları bu organizasyon için tüm isteklerini yerine getirmek için çalışıyor, ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz. Karşılıklı olarak konuşuyor, nasıl bir kına gecesi istediğinizi öğreniyoruz. Geceniz için kullanacağımız masa ve sandalyelerin yerleşimi konusunda sizi özgür bırakıyoruz.

Kına konseptinizi belirlediniz mi? Sıradan bir kına gecesi istemiyorsanız, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir, kına gecesi için gerekli olan tüm aksesuarları bu sayede temin edebilirsiniz.

Sıcakkanlı ekibimiz bizi tercih ettiğiniz süre boyuna maksimum ilgiyle yanınızda oluyorlar. Konuklarınızı kapıda karşılıyor, gece boyunca yalnızca bir bakış uzağınızda oluyorlar. Hiçbir aksaklığın yaşanmaması için hassasiyetlerini her hizmette fark edeceksiniz.

Profesyonel ekipmanlarla donatılan mekânımızın yüksek kapasitesi sayesinde de birçok organizasyona ev sahipliği yapabiliyoruz. Kına geceleriniz dışında doğum günleri, sünnet düğünleri, mezuniyet baloları gibi özel davetlerinizin yanı sıra açılışlar, şirket toplantıları, iş yemekleri, seminerler, kokteyller gibi kurumsal davetler için de bizi tercih edebilirsiniz.

Şehit Akın Kurtoğlu Düğün Salonu Nazilli Bozdoğan yolunda bulunuyor. Özel araçlarınız ile kolaylıkla gelebiliyor ve geniş otoparkımızı ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Salonumuzda gerçekleştireceğiniz kına organizasyonunuzu oldukça uygun fiyatlarla gerçekleştireceğinizden emin olabilirsiniz. Fiyatlarımız ve salonumuz hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz. Hayatınızdaki bu özel ânlarda mutluluğunuza şahit olmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Sümer Mahallesi, Sümer Park, Nazilli Boozdoğan Yolu, 09900 Nazilli/Aydın

 • Haritadaki Konumu

  Şehit Akın Kurtoğlu Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.