Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Aydın

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu Hakkında

Kına geceniz için Nazilli’de mekân arıyorsanız Ahmet Şensan Düğün Salonu Nazilli adresine bekliyoruz. Düğün organizasyonunuza önem veriyor ve en özel şekilde tasarlıyoruz. Gelin adaylarımız için hayallerini kurduğu günlerden biri olan kına geceleriniz için eşsiz atmosfer sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ve organizasyon sorumlumuz ile birlikte size özel konseptler oluşturuyoruz hem de eksizsiz bir şekilde gecenizi taçlandırıyoruz. Ekibimiz ile birlikte profesyonel şekilde hizmet veriyoruz. Hayatınızın en önemli gününü bizimle birlikte planlamak için sizi bekliyoruz.


500 kişi kapasiteli kına salonumuzu girişten itibaren rengarenk taklar ile süslüyoruz. Gelin adayımızın kaftanına uygun renklerde bir kına tahtı seçtikten sonra süslemeye başlıyoruz. Kına gecenize dair planladığınız her ne var ise gerçekleştirme fırsatı bulabileceğiniz salonumuzda, tamamen kendi zevkinizi ortaya çıkarmak isterseniz bir kına organizasyon firmasıyla ile beraber çalışabiliyorsunuz. Çalışmak istediğiniz organizasyon firmanın bilgilerini bizimle paylaşmanız yeterli olacak. Gerisini bize bırakıyorsunuz. Sizin için tüm detayları koordineli bir şekilde organize ediyoruz.


Kına geceniz için masa ve sandalye süslemeleri, aksesuarlar gibi birçok detayı sizler için özel olarak hazırlıyoruz. Konseptiniz için dilerseniz kına gecelerinin vazgeçilmezi kırmızı renk ile dilerseniz de tamamen zevkinize göre başka bir renk tercih edebilirsiniz.


Kına gecenizi yemekli ve yemeksiz olarak düzenleyebiliriz. Anlaşmalı olduğumuz catering firmaları aracılığıyla lezzetli yemekleri misafirlerinize servis ediyoruz. Yemeksiz organizasyonlarınız da ise ikram menüleri hazırlıyoruz. Çerez, kuru pasta ve meşrubat sunuyoruz.


Gelin adayımızın müzik zevkine uygun müzisyenlerle çalışıyoruz. Özel gecenizin eğlenceye dönüşmesi ve yıllar geçse de unutulmayacak anlara sahne olması için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Konuklarınızı ve sizi dans pistimize davet ediyoruz.


Siz de Ahmet Şensan Düğün Salonu Nazilli İletişim adreslerine ulaşmak için ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  Zafer Mahallesi, Kültür 1. Sk. No:2, 09800 Nazilli/Aydın

 • Haritadaki Konumu

  Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.