Elit Restaurant

E-posta Gönder

Elit Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  400-500

Elit Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Elit Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Elit Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Elit Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Elit Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Elit Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Elit Restaurant Hakkında

Elit Restaurant olarak en mutlu anlarınızda en iyi şekilde yanınızda oluyoruz. Gelin adaylarımızın en önem verdiği günlerden biri olan kına gecelerinizi birlikte tasarlıyor ve hayalinizdeki kına gecesi organizasyonunuzu sizlere sunuyoruz. Açıldığımız günden bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yaptığımızı ve bunları %100 memnuniyet ile gerçekleştirmeyi hedeflediğimizi söylemek istiyoruz. Amacımız sizleri buradan her detayda memnun ederek mutlu bir şekilde uğurlamak.

Kendi arsamızın üzerinde oldukça geniş bir alana kurulan işletmemizde, açık ve kapalı alanıyla konuklarımızı ağırlamaktayız. Her köşemizde ayrı bir keyif yaşatıyor ve konuklarımızın mutluluğunu hedefliyoruz. Açık alanımızda 1.000 kişilik bir kapasiteye sahibiz. Oldukça geniş ve yemyeşil bir alanı mutluluğunuzu doyasıya yaşamanız paylaşmaktayız. Buradaki masa ve sandalyeleri belirlediğiniz kına gecesi konseptine göre süslemek isterseniz bu alanda uzman organizasyon firmalarıyla anlaşabilirsiniz. Aynı zamanda bindallı, kaftan, kına takımı, kına sandığı, kına tepsisi, kına takımı, kına tahtı ve bunun gibi aksesuarları da temin edebilirsiniz. Bahçemizin dizaynını tamamen sizin isteğinize göre gerçekleştiriyoruz. Masa ve sandalyeleri talebinize göre yerleştiriyoruz. Kına tahtının olması gerektiği yeri söyleyin, profesyonel ekibimiz sizin için yerleştirsin. Kış ayları için ise 500 kişilik bir kapalı alanımız bulunuyor. Burayı da dilediğiniz gibi dizayn edebiliyor ve hayalinizdeki geceyi yansıtabiliyorsunuz.

Sadece kına gecelerinizde değil düğünler, nişan, kokteyl, doğum günü partileri, nikah, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, açılışlar, mezuniyetler ve sünnetlerde de bizi tercih edebilirsiniz. Bugüne kadar bu tarz organizasyonlara birçok kez ev sahipliği yaptığımızı ve deneyimlerimizi sizin özel geceniz için de kullanacağımızı söyleyebiliriz. Yapmanız gereken tek şey planladığınız tarihten en az 1 ay önce bizimle iletişime geçmek. Böylelikle gelecek kişi sayısını ve isteklerinizi önceden öğreniyor ve buna göre bir hazırlık aşaması gerçekleştiriyoruz.

Bu avantajlarımızdan faydalanmak ve Elit Restaurant fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Muğla Karayolu Üzeri 3. km. Efeler/AYDIN

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Elit Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.