Atça Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Atça Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Atça Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Atça Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Atça Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Atça Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Atça Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Atça Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Atça Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Atça Düğün Salonu Hakkında

Atça Düğün Salonu olarak kına gecelerinde konuklarımızın yanındayız. Açıldığımız günden beri hizmet verdiğimiz standardı hep arttırmaya ve %100 memnuniyetle konuklarımızı ağırlamaya dikkat ettik. Bunu yaparken güler yüzümüzden de hiç vazgeçmedik. Unutulmaz anlarınızda bizi tercih ederek kusursuz bir organizasyon nasıl düzenlenir görmek ister misiniz?

Organizasyonunuzu havuz başında geniş bir alanda gerçekleştiriyoruz. Masa ve sandalyeleri istediğiniz gibi dizayn edebiliyorsunuz. Tamamen sizin hayal ettiğiniz bir organizasyonu gerçekleştirmek için çalışacağız. Bu masa ve sandalyelerin kına konseptiyle süslenmesi için bir organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve bindallı, kaftan, kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına süslemeleri, kına mumu ve kına müziği gibi aksesuarları da temin edebilmektesiniz.

Sadece kına gecenizde değil nikah, düğün, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, iş yemekleri, balo ve mezuniyetler, kokteyller ve sünnetlerde de bizi tercih edebilirsiniz. Tecrübeli çalışanlarımız ile bugüne kadar bu tür toplu davetleri sayısız kez gerçekleştirdik. Siz de bu özel gecenizi deneyimli ve profesyonel bir ekibe emanet etmek istemez misiniz? Bizimle en az 1 ay önceden iletişime geçerseniz, bu özel gününüzde sizlere çok daha iyi bir hizmet sunabilir, tüm eksiklerinizi karşılamak için geniş çaplı bir hazırlık süreci geçirebiliriz.

Orkestramızın gece boyunca en güzel şarkıları çalacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Geniş repertuvarlı müzisyenlerimiz yöre oyunlarını, kına müziklerini ve eğlencenin doruklarına çıkacağınız hit müzikleri sizin için çalacaklar.

Salonumuzda yüksek fiyatlar ile karşılaşmayacaksınız. Evlilik yolunda harcadığınız paraları tahmin ediyoruz ve cebinize dost olacak tekliflerimizle konuklarımızı bu konuda da mutlu etmeye çalışıyoruz. Bizi tercih etmek ve Atça Düğün Salonu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Atça Mahallesi, 09470 Sultanhisar/Aydın

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Atça Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.