Riva Reşatbey Business Hotel

E-posta Gönder

Riva Reşatbey Business Hotel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  100-200

Riva Reşatbey Business Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Riva Reşatbey Business Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Riva Reşatbey Business Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Riva Reşatbey Business Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Riva Reşatbey Business Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Riva Reşatbey Business Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Riva Reşatbey Business Hotel Hakkında

Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz özel günlerinizi yıllar geçse de unutamayacağınız bir organizasyonla taçlandırıyoruz. Riva Reşatbey Boutique & Business Hotel olarak uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Konaklama hizmetimiz dışında özel gün kutlamalarında da faaliyet gösteriyor, çiftlerin memnun kalması için ekip olarak disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. Düğün organizasyonları dışında; kına ve bekârlığa veda partisi, nişan, sünnet, kurumsal etkinlik ve toplantılarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Bulunduğumuz lokasyondan dolayı size ulaşım kolaylığı sunuyoruz. Şehir merkezinde bulunduğumuzdan dolayı davetliler düğün gününüzde rahatça otelimize ulaşabilecekler. Otelimizde özel organizasyonlar için kişiye özel tahsis ettiğimiz balo salonumuz bulunuyor. Salonumuz kolonsuz olduğu için davetlilerin ve sizin görüş açısını kapanmadan oyun pistini rahatlıkça izleme imkânı sunuyor. Yüksek tavan olduğu için ferah bir ortamda eğlenebilir geniş oyun pistimizde rahatça oynayabileceksiniz.

Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifi sunuyor, istediğiniz tarza uygun süslemeler yapıyoruz. Canlı renkleri sevdiğimizden dolayı açık tonları ağırlıklı olarak kullanıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisini konsept bir organizasyon şeklinde geçirmek istiyorsanız size özel konsept geliştirme yapıyoruz.

Ses ve sahne hizmeti verdiğimiz ekipmanlarımız kaliteli olduğu için gün boyu kesintisiz bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz. Profesyonel orkestramız ve sanatçımız eşliğinde yılın trendine uygun olan hareketli şarkılarla sevdiklerinizle unutulmaz bir eğlence geçirebileceksiniz.

Adana Riva Reşatbey Otel olarak yemekli bir düğün yapmak istiyorsanız menünüzü birlikte oluşturuyor menü tadımı yaptırarak organizasyonlarınızda tattığınız lezzetin aynısını davetlilere sunuyoruz. Profesyonel aşçılarımız yaptığı yemeklerde kaliteli ürünler kullandığından dolayı sizi lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Kusursuz bir eğlenceye hazır olun. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.