Elit Saloon

0850 532 0961

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta İçi, Kokteyl, Paket

₺8.000 Fiyat Al

Kampanyalar (1)

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta İçi, Kokteyl, Paket
₺8.000 Fiyat Al
Son gün 01/08/2022

Elit Saloon Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  500-750

Elit Saloon Sıkça Sorulan Sorular

 • Elit Saloon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Elit Saloon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Elit Saloon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Elit Saloon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Elit Saloon kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Elit Saloon Hakkında

90’lı yılların başından itibaren davet sektöründe aktif olarak faaliyet göstererek şimdiye dek çok önemli tecrübeler kazandık. Her zaman müşteri memnuniyetini esas alarak çalıştık ve konuklarımızın memnuniyetini amaçladık. Hizmet hayatına başladığımız ilk günden itibaren kendimizi devamlı yenileyerek çağın gerekliliklerine ayak uydurduk. Tam olarak bu prensiplerle işlettiğimiz davet mekanımız Elit Saloon Alparslan Türkeş Bulvarı’nda konuklarını bekliyor.

Davet Alanları

Salonumuzda düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, nişan törenleri, sünnet merasimleri ve mezuniyet baloları gibi özel günlere ev sahipliği yapıyoruz. Her bir etkinliğe uygun hazırlıkları ve salon düzenlemelerini gerektiği şekilde yapıyoruz. Şehir merkezinde kolay ulaşıma ve kapalı mekan özelliklerine sahip salonumuzda yılın her dönemi neredeyse 365 gün boyunca organizasyon düzenleyebiliyoruz.

Geniş bir hacme sahip salonumuzun 500 ile 750 kişi aralığında konuk ağırlayabilecek bir kapasitesi mevcut. Bu sayede büyük ailelere ve geniş arkadaş çevrelerine sahip çiftlerimiz tarafından çokça tercih ediliyoruz. Ayrıca salonun oldukça geniş bir pisti mevcut, böylelikle tüm konuklar rahatça dans edebiliyorlar. Işıklandırma, ısıtma ve soğutma, sahne ve ses sistemlerimiz ile kusursuz şekilde davetleri gerçekleştiriyoruz.

Dekorasyon

Elit Saloon ailesi olarak mekanımızın şık konsepti ile gurur duyuyoruz. Oturma düzenlerimizi 8’er kişilik yuvarlak masalar ve tiffany model sandalyeler ile oluşturuyor, davetli sayısına göre düzenlemeyi yapıyoruz. Logomuzdaki gibi beyaz ve altın sarısı renk paletini tercih ettiğimiz dekorasyonumuzu tamamlamak için yine aynı tonlarda masa örtüsü, sandalye bağlamaları, şamdanlar ve aksesuarlar kullanıyoruz.

Hizmetler

Mekanımızda gerçekleşen düğünlerde çiftlere ve davetlilerine şu gibi hizmetler sunuyoruz; canlı müzik orkestrası, müzik listesi belirleme, profesyonel fotoğraf çekimi ve HD kamera kaydı, organizasyon planlaması, karşılama ve ikram servisi, gelin ve damat odası, jeneratör vb. Ayrıca tüm bu hizmetleri barındıran düğün paketlerimiz mevcut ve bütçelerine göre çiftlerimizin seçim yapabilmelerine yardımcı oluyoruz.

Yiyecek / İçecek

Elit Saloon düğünlerinde konuklara harika ikramlarda bulunuyoruz. Lezzetlerimiz salonumuzun tecrübeli aşçıları tarafından hijyenik şartlarda özenle hazırlanıyor. Özel davetler için en sevilen yemeklerden oluşturduğumuz set menülerimiz mevcut. Dileyen çiftlerimiz menü tadımına gelerek beyaz veya kırmızı etli ana yemeklerimizi test edip kararlarını verebiliyorlar. Arzu edenler için daha uygun fiyatlı kokteyl menülerimiz de bulunuyor.

İşini severek yapan ve tek amacı kar etmek olmayan bir işletme olduğumuz için çiftlerimizin mutluluğunu her şeyin önünde tutuyoruz. Tüm detaylara birlikte karar veriyor, isteklerini eksiksiz yerine getiriyoruz. Eğer dünya evine salonumuzda girmek isterseniz sayfa üzerindeki telefon numarası veya formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Hayal gibi bir düğün Elit Saloon Adana Çukurova’da sizi bekliyor.

Ekiple Tanışın

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0850 532 0961
 • Adres:

  ELİT SALOON

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Elit Saloon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.