Adana Garden Business Hotel

E-posta Gönder

Adana Garden Business Hotel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  300-400

Adana Garden Business Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Adana Garden Business Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Adana Garden Business Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Adana Garden Business Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Adana Garden Business Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Adana Garden Business Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Adana Garden Business Hotel Hakkında

Hayal ettiğiniz ne varsa, Adana Garden Business Hotel’de! Uzun zamandır düşündüğünüz ve sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz bir kına gecesi planınız varsa, bunu otelimizde gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Konuklarımıza pek çok ayrıcalık tanıyarak yıllarca bugünü unutamamalarını sağlıyoruz.

Açıldığımız 2012 yılından beri kusursuz ev sahipliğini konuklarımızla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her geçen gün büyüyor, kalite standardımızı daha da yukarıya çekmeyi amaçlıyoruz. Yenilikçi yapımız ile önce Adana sonra da Türkiye’de sektörün önde gelen otellerinden olmayı misyon edindiğimizi söylemek istiyoruz.

Misafirperverliğimizi konaklama dışında özel gün ve davetlerde de sürdürme kararını aldığımızdan beri, sayısız davete imza attık. Bu davetlerin ortak noktası ise; hepsinin sonunda buradan mutlu ayrılan insanlardı! Bunun için titizlikle çalışmanın ve memnuniyet odaklı hizmet vermenin en önemli şey olduğunu söylemek istiyoruz. Biz Adana Garden Business Hotel olarak samimiyetimizi kapıdan içeriye girdiğiniz andan itibaren gösteriyoruz. Kendinizi evinizde olduğunuz gibi rahat hissetmenizi amaçlıyoruz. Bu da beraberinde mutluluğu getiriyor.

Adana Garden Business Hotel kına gecelerinde her detayın eksiksiz bir şekilde yerine getirildiğini göreceksiniz. Profesyonel bir ekip ile birlikte kına konseptinizden süslemelere kadar tüm ayrıntıların üstüne düşülüyor, her şey istediğiniz gibi tamamlanıyor. Organizasyon sorumlularımız tarafından konsept önerilerinde de bulunuyoruz. Deneyimleri, vizyonları ve aldığı eğitimleri ile tek amaçları hayallerinize erişmek!

Yemekli bir davet tercih ederseniz, otelimizin profesyonel mutfağından sizlere lezzetli menü seçenekleri sunuyoruz. Türk ve dünya mutfağının en sevilen tatlarını Adana Garden Business Hotel farkıyla gecenizde sunuyoruz.

Oldukça merkezi bir konuma sahip otelimizin tarihi ve turistik yerlere de yakın olması, bir davet ya da konaklamada tercih edilebilirliğimizi artırıyor. Kına gecenizde misafirlerinize kolay bir ulaşım imkânı sunmak isteyeceksiniz. Bunu da Adana Garden Business Hotel ile sağlayacaksınız. Adana’nın pek çok yerinden dolmuş ve otobüs imkânının bulunduğunu dipnot olarak belirtelilim.

Kına geceleriniz için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir otel olan Adana Garden Business Hotel, imkânlarıyla sizi ayrıcalıklı hissettirmek için sabırsızlanıyor. Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurmak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanmak yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres:

  Resatbey Mah.62013 Sok. No:35 Seyhan

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Adana Garden Business Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.