Malatya Ses Organizasyon

E-posta Gönder

Malatya Ses Organizasyon

Işık, Ses ve Düzenleme

Kategori

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Battalgazi, Malatya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Havai Fişek, Konfeti, Lazer, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Şehir Dışında Hizmet, Ekipman Kiralıyor

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer? 3 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Gecem Ses
15

Battalgazi

Gecem Ses

DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu
Asra Organizasyon
15

Battalgazi

Asra Organizasyon

DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu
Malatya Ses Organizasyon
1

Battalgazi

Malatya Ses Organizasyon

Barkovizyon ve Led Ekran

Hakkında

Düğün hazırlıkları yapılmaya başlandığında, sizin için her şeyi düşünen bir çözüm ortağına ihtiyacınız olacak! Heyecanınıza ve mutluluğunuza ortak olacak, gecenin önemli teknik detaylarını sağlayacak. Bu yüzden hazırlıklar için Malatya Ses Organizasyon sizi bekliyor. Teknik destek ve ekip desteği başta olmak üzere neler yaptığımızı aktarmak isteriz:

Öncelikle; bütün gece boyunca etrafınızda olarak olası aksilikleri önleyeceğiz. İçiniz rahat olsun ve küçük bir aksilik dâhi olmasın diye çalışacağız. Alanında uzman ekibimiz görev paylaşımı ve organizasyon yönetimiyle kendileri için ayrılan görevleri üstlenecek. Bu alanda 10 yıldan fazla süredir hizmet verdiğimizi de söylemeden geçmeyelim.

Kullandığımız ekipmanları soracak olursanız, yıllar içerisinde katıldığımız eğitim ve fuarlarda yenilenen teknolojiyi takip ettik. Işık, ses ve sahne düzenlemeleri için nelere ihtiyacımız olduğunu belirledik. Her zaman en iyisi ve yüksek kalite standartlarında hizmet için son sistem ekipmanları temin ettik. Standart hizmetlerin yanında yenilikçi çiftlerimiz için düğünlerine farklı bakış açıları da katmayı hedefledik.

Salon veya kır bahçesi aydınlatmalarında; LED ışık sistemlerine yer verebiliyoruz. Ancak en önemlisi düğün salonunun ışık seviyesine göre alternatifler yaratıyoruz. Dış mekân çekimleri yapan ekibimizin de yardımıyla profesyonel bir bakış açısı katıyor ve fotoğraflarınızda parlamayı engelleyecek ışık sistemleri seçiyoruz.

Sıra ses konusuna geldiğinde! Şüphesiz ki düğündeki kaliteyi direk olarak etkileyen en özel konulardan bir tanesi! Konuklarınızla eğleneceğiniz gecede doyasıya müzik ziyafeti için ses sistemi ve canlı müzik hizmeti veriyoruz. Ayrıca subbas sistemi ile kaliteyi artırmayı da ihmal etmiyoruz. Müzisyenlerimiz sahnede yerini almadan önce birlikte kontrollerimizi yapıyoruz. Arzu eden sanatçı ve düğün mekânlarına Malatya ses sistemi kiralama hizmeti de veriyoruz.

Ek olarak dilerseniz; sis makinesi temin edebiliyor, ilk dansınızda volkan ve konfeti gösterisi yapabiliyoruz. Semazen ve ilahi gruplarımız için de anlaşmalar sağlayabiliriz.

Siz de Malatya Ses Organizasyon ekibinden düğününüzün teknik hizmetleri konusunda destek talep ediyorsanız, acele edin! İletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak Malatya ses sistemi ve ışık düzenleme hizmetlerimizden yararlanın!

İletişim

Bayram Yaşar

  • Adres: Hanım'ın Çiftliği Battalgazi/ Malatya

Malatya Ses Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!