Işık, Ses ve Düzenleme Malatya

Malatya Ses Organizasyon

Malatya Ses Organizasyon

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Malatya Ses Organizasyon Özellikler

Hizmet İçeriği
Barkovizyon ve Led Ekran DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu Havai Fişek Konfeti Lazer Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Özellikler
Kendi Ekipmanını Sağlıyor Şehir Dışında Hizmet Ekipman Kiralıyor

Malatya Ses Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

Her ikisi de

Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

3 saat

Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Açılışlar

Malatya Ses Organizasyon Hakkında

Düğün hazırlıkları yapılmaya başlandığında, sizin için her şeyi düşünen bir çözüm ortağına ihtiyacınız olacak! Heyecanınıza ve mutluluğunuza ortak olacak, gecenin önemli teknik detaylarını sağlayacak. Bu yüzden hazırlıklar için Malatya Ses Organizasyon sizi bekliyor. Teknik destek ve ekip desteği başta olmak üzere neler yaptığımızı aktarmak isteriz:

Öncelikle; bütün gece boyunca etrafınızda olarak olası aksilikleri önleyeceğiz. İçiniz rahat olsun ve küçük bir aksilik dâhi olmasın diye çalışacağız. Alanında uzman ekibimiz görev paylaşımı ve organizasyon yönetimiyle kendileri için ayrılan görevleri üstlenecek. Bu alanda 10 yıldan fazla süredir hizmet verdiğimizi de söylemeden geçmeyelim.

Kullandığımız ekipmanları soracak olursanız, yıllar içerisinde katıldığımız eğitim ve fuarlarda yenilenen teknolojiyi takip ettik. Işık, ses ve sahne düzenlemeleri için nelere ihtiyacımız olduğunu belirledik. Her zaman en iyisi ve yüksek kalite standartlarında hizmet için son sistem ekipmanları temin ettik. Standart hizmetlerin yanında yenilikçi çiftlerimiz için düğünlerine farklı bakış açıları da katmayı hedefledik.

Salon veya kır bahçesi aydınlatmalarında; LED ışık sistemlerine yer verebiliyoruz. Ancak en önemlisi düğün salonunun ışık seviyesine göre alternatifler yaratıyoruz. Dış mekân çekimleri yapan ekibimizin de yardımıyla profesyonel bir bakış açısı katıyor ve fotoğraflarınızda parlamayı engelleyecek ışık sistemleri seçiyoruz.

Sıra ses konusuna geldiğinde! Şüphesiz ki düğündeki kaliteyi direk olarak etkileyen en özel konulardan bir tanesi! Konuklarınızla eğleneceğiniz gecede doyasıya müzik ziyafeti için ses sistemi ve canlı müzik hizmeti veriyoruz. Ayrıca subbas sistemi ile kaliteyi artırmayı da ihmal etmiyoruz. Müzisyenlerimiz sahnede yerini almadan önce birlikte kontrollerimizi yapıyoruz. Arzu eden sanatçı ve düğün mekânlarına Malatya ses sistemi kiralama hizmeti de veriyoruz.

Ek olarak dilerseniz; sis makinesi temin edebiliyor, ilk dansınızda volkan ve konfeti gösterisi yapabiliyoruz. Semazen ve ilahi gruplarımız için de anlaşmalar sağlayabiliriz.

Siz de Malatya Ses Organizasyon ekibinden düğününüzün teknik hizmetleri konusunda destek talep ediyorsanız, acele edin! İletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak Malatya ses sistemi ve ışık düzenleme hizmetlerimizden yararlanın!

İletişim

  • Adres::

    Hanım'ın Çiftliği Battalgazi/ Malatya

  • Haritadaki Konumu

    Malatya Ses Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.