Malatya Ses Organizasyon

E-posta Gönder

Malatya Ses Organizasyon

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Malatya Ses Organizasyon Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Havai Fişek, Konfeti, Lazer, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Malatya Ses Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Şehir Dışında Hizmet, Ekipman Kiralıyor

Malatya Ses Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

  Her ikisi de


 • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Malatya Ses Organizasyon Hakkında

Düğün hazırlıkları yapılmaya başlandığında, sizin için her şeyi düşünen bir çözüm ortağına ihtiyacınız olacak! Heyecanınıza ve mutluluğunuza ortak olacak, gecenin önemli teknik detaylarını sağlayacak. Bu yüzden hazırlıklar için Malatya Ses Organizasyon sizi bekliyor. Teknik destek ve ekip desteği başta olmak üzere neler yaptığımızı aktarmak isteriz:

Öncelikle; bütün gece boyunca etrafınızda olarak olası aksilikleri önleyeceğiz. İçiniz rahat olsun ve küçük bir aksilik dâhi olmasın diye çalışacağız. Alanında uzman ekibimiz görev paylaşımı ve organizasyon yönetimiyle kendileri için ayrılan görevleri üstlenecek. Bu alanda 10 yıldan fazla süredir hizmet verdiğimizi de söylemeden geçmeyelim.

Kullandığımız ekipmanları soracak olursanız, yıllar içerisinde katıldığımız eğitim ve fuarlarda yenilenen teknolojiyi takip ettik. Işık, ses ve sahne düzenlemeleri için nelere ihtiyacımız olduğunu belirledik. Her zaman en iyisi ve yüksek kalite standartlarında hizmet için son sistem ekipmanları temin ettik. Standart hizmetlerin yanında yenilikçi çiftlerimiz için düğünlerine farklı bakış açıları da katmayı hedefledik.

Salon veya kır bahçesi aydınlatmalarında; LED ışık sistemlerine yer verebiliyoruz. Ancak en önemlisi düğün salonunun ışık seviyesine göre alternatifler yaratıyoruz. Dış mekân çekimleri yapan ekibimizin de yardımıyla profesyonel bir bakış açısı katıyor ve fotoğraflarınızda parlamayı engelleyecek ışık sistemleri seçiyoruz.

Sıra ses konusuna geldiğinde! Şüphesiz ki düğündeki kaliteyi direk olarak etkileyen en özel konulardan bir tanesi! Konuklarınızla eğleneceğiniz gecede doyasıya müzik ziyafeti için ses sistemi ve canlı müzik hizmeti veriyoruz. Ayrıca subbas sistemi ile kaliteyi artırmayı da ihmal etmiyoruz. Müzisyenlerimiz sahnede yerini almadan önce birlikte kontrollerimizi yapıyoruz. Arzu eden sanatçı ve düğün mekânlarına Malatya ses sistemi kiralama hizmeti de veriyoruz.

Ek olarak dilerseniz; sis makinesi temin edebiliyor, ilk dansınızda volkan ve konfeti gösterisi yapabiliyoruz. Semazen ve ilahi gruplarımız için de anlaşmalar sağlayabiliriz.

Siz de Malatya Ses Organizasyon ekibinden düğününüzün teknik hizmetleri konusunda destek talep ediyorsanız, acele edin! İletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak Malatya ses sistemi ve ışık düzenleme hizmetlerimizden yararlanın!

İletişim

 • Adres:

  Hanım'ın Çiftliği Battalgazi/ Malatya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Malatya Ses Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.