Asra Organizasyon

E-posta Gönder

Işık, Ses ve Düzenleme

Kategori

DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu

Hizmet İçeriği

Battalgazi, Malatya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Havai Fişek, Konfeti, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Ekipman Kiralıyor

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer? 3 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Gecem Ses
15

Battalgazi

Gecem Ses

DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu
Asra Organizasyon
15

Battalgazi

Asra Organizasyon

DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu
Malatya Ses Organizasyon
1

Battalgazi

Malatya Ses Organizasyon

Barkovizyon ve Led Ekran

Hakkında

Malatya’da ışık, ses ve görüntü hizmetlerinde profesyonel bir firmadan yardım almak isterseniz Asra Organizasyon hizmetinizde! Küçük gibi görünen ama aslında oldukça önemli olan ışık ve ses sayesinde unutamayacağınız bir organizasyona imza atabilirsiniz. Yetersiz ışık yüzünden ömür boyunca saklayacağınız fotoğraflarınız kötü çıkabilir. Işık hataları yüzünden kaynaklanan kötü fotoğraflara sahip olmamak için bu işi uzun yıllardır layıkıyla yapan bir firmayla çalışabilirsiniz.

Bünyemizde uzman bir kadronun çalıştığını söylemek istiyoruz. Bu kadromuzun uzun yıllardır bizimle çalıştığını belirtelim. Ne yapması gerektiğini iyi bilen bir ekibin organizasyonunuzu düzenleyecek olması, sizlerin çok daha rahat olmanızı sağlayacak. Uyumlu bir çalışmayla en hızlı ve en doğru hizmeti sağlıyor, müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

Bu sistemlerimizin kurulumu için düğün saatinizden 3 saat önce çalışmaya başlamamız yeterli oluyor. Hızlı bir şekilde kurulumu sağlıyor ve geceye hazır hale getirebiliyoruz.

Işık ses ve sahne hizmetlerimiz dışında müzik konusunda da yardımcı olabiliyoruz. Orkestra temin edebiliyor, gece boyunca eğlenceli anlar yaşamanızı sağlayabiliyoruz.

Malatya düğün organizasyon denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olan Asra Organizasyon ile ışık ses ve sahne kurulumlarınızı kusursuz olarak halledelim. Üstelik sadece düğünlerinizde de değil. Kına geceleri, mezuniyetler, sünnetler, doğum günleri, yıl dönümler, iş yemekleri, bayi toplantıları, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve seminerler gibi her tarz etkinlik için bizi tercih edebiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey en az 2 hafta öncesinden bizimle iletişime geçmek. Böylelikle yeterli zamana sahip olabiliyor ve isteklerini eksiksiz olarak tamamlayabiliyoruz.

Kusursuz hizmet için doğru adrestesiniz. Asra Organizasyon olarak bu özel günlerinizde yanınızda olmak için sabırsızlanıyorsunuz. Hemen sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayın, etkinliklerinizi planlamaya başlayalım.

İletişim

Huseyin Dirican

  • Adres: Saray Mahallesi Finikköprü Sokak No:13/B Battalgazi MALATYA

Asra Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!