Işık, Ses ve Düzenleme Malatya

Asra Organizasyon

Ekiple Tanışın

Asra Organizasyon Özellikler

Hizmet İçeriği
DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu Havai Fişek Konfeti Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Özellikler
Kendi Ekipmanını Sağlıyor Ekipman Kiralıyor

Asra Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

Her ikisi de

Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

3 saat

Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Açılışlar

Asra Organizasyon Hakkında

Malatya’da ışık, ses ve görüntü hizmetlerinde profesyonel bir firmadan yardım almak isterseniz Asra Organizasyon hizmetinizde! Küçük gibi görünen ama aslında oldukça önemli olan ışık ve ses sayesinde unutamayacağınız bir organizasyona imza atabilirsiniz. Yetersiz ışık yüzünden ömür boyunca saklayacağınız fotoğraflarınız kötü çıkabilir. Işık hataları yüzünden kaynaklanan kötü fotoğraflara sahip olmamak için bu işi uzun yıllardır layıkıyla yapan bir firmayla çalışabilirsiniz.

Bünyemizde uzman bir kadronun çalıştığını söylemek istiyoruz. Bu kadromuzun uzun yıllardır bizimle çalıştığını belirtelim. Ne yapması gerektiğini iyi bilen bir ekibin organizasyonunuzu düzenleyecek olması, sizlerin çok daha rahat olmanızı sağlayacak. Uyumlu bir çalışmayla en hızlı ve en doğru hizmeti sağlıyor, müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

Bu sistemlerimizin kurulumu için düğün saatinizden 3 saat önce çalışmaya başlamamız yeterli oluyor. Hızlı bir şekilde kurulumu sağlıyor ve geceye hazır hale getirebiliyoruz.

Işık ses ve sahne hizmetlerimiz dışında müzik konusunda da yardımcı olabiliyoruz. Orkestra temin edebiliyor, gece boyunca eğlenceli anlar yaşamanızı sağlayabiliyoruz.

Malatya düğün organizasyon denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olan Asra Organizasyon ile ışık ses ve sahne kurulumlarınızı kusursuz olarak halledelim. Üstelik sadece düğünlerinizde de değil. Kına geceleri, mezuniyetler, sünnetler, doğum günleri, yıl dönümler, iş yemekleri, bayi toplantıları, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve seminerler gibi her tarz etkinlik için bizi tercih edebiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey en az 2 hafta öncesinden bizimle iletişime geçmek. Böylelikle yeterli zamana sahip olabiliyor ve isteklerini eksiksiz olarak tamamlayabiliyoruz.

Kusursuz hizmet için doğru adrestesiniz. Asra Organizasyon olarak bu özel günlerinizde yanınızda olmak için sabırsızlanıyorsunuz. Hemen sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayın, etkinliklerinizi planlamaya başlayalım.

İletişim

  • Adres::

    Saray Mahallesi Finikköprü Sokak No:13/B Battalgazi MALATYA

  • Haritadaki Konumu

    Asra Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.