Christine Music Organization

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Christine Music Organization Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Konfeti, Lazer, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Christine Music Organization Özellikler

 • Özellikler

  Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Şehir Dışında Hizmet, Ekipman Kiralıyor

Christine Music Organization Sıkça Sorulan Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

  Her ikisi de


 • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Christine Music Organization Hakkında

Organizasyonunuz için ışık, ses ve sahne konusunda profesyonel bir hizmet almaya ne dersiniz? Hiçbir aksaklık yaşanmaması ve sevdiklerinize güzel bir görsel şölen sunmanız için yapmanız gereken tek şey; bu özel günlerinize Christine Music ile hazırlanmak.

2000’lerin başında kurulan ve Hatay’da eksik olan müzik organizasyon sektörünü güçlendirmen Christine Music Antakya’da faaliyet gösteriyor. Sadece teknik malzeme kiralamanın çok daha ötesinde bir hizmet seçeneğimiz bulunurken tüm bu hizmetlerimizde kaliteyi, dürüstlüğü ve güvenilirliği bulacaksınız.

Uzun yıllardır bizimle birlikte çalışan ve organizasyon konusunda oldukça tecrübeli olan bir ekip ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu ekibimizle birlikte en özel anlarınızı güzelleştirmek, mutlu anlarınızı kusursuzlaştırmak için çalışıyoruz. Bunu yaparken isteklerinizi göz önünde bulunduruyor ve hayalinizdeki organizasyonu sunmak için hazırlanıyoruz.

Peki faaliyetlerimiz neler? Öncelikle ışık, ses ve sahne hizmetiyle ilgili aklınıza gelen her hizmeti sağlamaktayız. Kaliteli ve son model ekipmanlarımızla birlikte ihtiyaç duyacağınız ses sistemlerini temin ediyoruz. Bununla birlikte büyük organizasyonlarınız için ışık, sis makineleri ve asılması için 8 metre yukarıya kadar çıkabilen kameraların da teminini sağlayabiliyoruz.
Aynı zamanda belirlediğiniz tema doğrultusunda dilediğiniz dekoru da sağlayabilmekteyiz.

Hangi organizasyonlarda hizmet sağlayabiliyoruz? Aklınıza gelen her organizasyonda. Düğünleriniz, kına geceleriniz, doğum günleriniz, yıl dönümleriniz, bekarlığa veda geceleriniz gibi özel günlerinizde bizi tercih edebiliyorsunuz. Açılışlar, bayi toplantıları, iş yemekleri, davet ve resepsiyon gibi kurumsal etkinliklerde gereken tüm ses, ışık ve sahne gereksinimlerini karşılayabiliyoruz. Bununla birlikte fuar, açılış, konser, defile gibi büyük organizasyonlar için de Christine Music en iyi hizmeti vermeye hazır.

Bir müzik organizasyonundan çok daha fazlası olan Christine Music Organization’u tercih etmek ve detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kurtuluş Cad. No 36/A Antakya/HATAY

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Christine Music Organization Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.