Güzellik Merkezleri Hatay

Özel Akademi Güzellik Merkezi

Ekiple Tanışın

Özel Akademi Güzellik Merkezi Özellikler

Hizmet İçeriği
Ağda Cilt bakımı El / Ayak bakımı Epilasyon Manikür / Pedikür Masaj Sauna
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Özel Akademi Güzellik Merkezi Hakkında

Düğün gününüzden önce kendinizi şımartmak, vücudunuzu rahatlatmak ve güzelliğinizi herkese göstermek istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Özel Akademi Güzellik Merkezi’nde tam olarak beklediğiniz hizmeti alacağınızdan ve buradan hem mutlu hem de memnun ayrılacağınızdan emin olabilirsiniz.

Güzellik merkezimizde manikür, pedikür, cilt bakımı, ağda, epilasyon, lazer gibi imkânlardan faydalanabildiğiniz gibi sağlık sektöründe önemli alan ve profesyonel ekipmanlar, profesyonel çalışanlar ile gerçekleştirilmesi gereken kalıcı makyaj, microblading kaş, bölgesel zayıflama, selülit, ipek kirpik ve protez tırnak gibi hizmetleri de sağlamaktayız. Tüm bu hizmetlerimiz için bizimle en az 4 hafta öncesinden iletişime geçerseniz, programı uygun günlerinize göre planlayabiliriz. Düğün tarihinizde herhangi bir sıkışıklık yaşamamanız için lazer hizmetini verimli bir şekilde alabilmek için en az 6 seansa ihtiyacınız olduğunu belirtmek istiyoruz.

Salonumuzda son derece profesyonel aletlerin kullanıldığını göreceksiniz. En son teknolojiden faydalandığımızı ve en yeni ekipmanların temin edildiğini söyleyebiliriz. Bu cihazların konforunu işlemleriniz sırasında anlayacak ve kaliteyi hissedeceksiniz. Güzelliğinizi ortaya çıkarmakta kararlıyız.

İşletmemizde profesyonel bir ekibin çalıştığını öncelikli olarak belirtmek istiyoruz. Sağlık sektöründe profesyonel bir hizmetin sağlanması gerektiğini savunuyor ve bunu en doğru şekilde uygulamaya çalışıyoruz. Çalışanlarımızın MEB onaylı sertifikalara sahip olduklarını ve epilasyon, masaj, kalıcı makyaj ve güzellik uzmanlığı konusunda eğitim aldıklarını söyleyebiliriz. Bununla birlikte Özel Akademi Güzellik ve Eğitim Kursu olarak bu konuda kurs da vermekte ve bu sektöre emin adımlarla girmenizi de sağlamaktayız.

Pazar günleri kapalı olduğumuzu, haftanın 6 günü ise sabah 8.30 ile 19.00 arasında hizmet verdiğimizi söyleyelim. Bizi tercih eden konuklarımız bu saatler arasında istedikleri zaman gelebilir ve sağladığımız tüm imkânlardan faydalanabilirler.

Bizi tercih etmek ve hakkımızda detaylı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Cebrail Mah. Atatürk cad. Aşiyan apt.Kat:3 no:5 ANTAKYA /HATAY Antakya

  • Haritadaki Konumu

    Özel Akademi Güzellik Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.