Elie Saab Gelinlik Modelleri 2019

30.06.2020

Orta Doğu'nun parizyeni olarak bilinen Elie Saab'ın 2019 gelinlik koleksiyonlarında yer alan birbirinden şık ve modern gelinlikleri incelemek istersen galerimize göz atabilirsin!

Derin V Yakalı Kısa Gelinlik Modeli

Mini - Derin V - Anvelop Etek

Görsel Numarası: D1017817

Gelinlerini prensese dönüştürmeyi seven dünyaca ünlü tasarımcı Elie Saab, gösterişli süslemeler ve büyük silüetleri ile bilinen bir tasarımcı. Ancak 2019 gelinliklerinde sadeleşmenin öne çıktığını düşündüğümüzde Saab da bu trende uzak durmadı. Öyle ki ilk kısa gelinlik tasarımına imza attı. Saab’ın imza detayları, danteller, süslemeler, bel kemerleri de sadeleşen modelleri süsledi.

Elie Saab gelinlikleri Türkiye’de Vakko Wedding mağazalarında satılıyor. Sen de Elie Saab gelinlik fiyatları ile ilgili bilgi almak ve modelleri incelemek istersen Vakko Gelinlik ile iletişime geçebilirsin.

Saab'ın 2019 gelinlik tasarımlarına gelirsek: Derin V yakalı bu mini gelin elbisesinin, Saab'ın ilk kısa gelinlik tasarımı olduğunu baştan söyleyelim. Göğüs dekoltesi, anvelop kesim eteği ve kısa peleriniyle modern bir tasarım olan bu gelinliği nikah elbisesi olarak tercih edebilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sıradaki Galeriler

Gelinlik kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum