Yeni Bir Hayatın Simgesi

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:17 dakika

29.06.2020

“Hayatının en özel gününü hatırladığı zaman gülümseyen yüzler yaratmak istiyoruz.” diyen Esin Arıcan Haute Couture, gelinlikten kına gecesi kıyafetlerine ihtiyacınız olan tüm abiyelerde sizinle.

Firmanızdan biraz bahseder misiniz?

Firmamız 2002’den bu yana Osmanbey’deki adresimizde özel günlerin özel kıyafetlerini tasarlamaktadır. Kişilerin en özel günlerinde kendilerini mutlu hissetmeleri bizim misyonumuzdur. Onların önce hayallerine dinler daha sonra fiziklerine ve trendlere göre tasarım yapar, provalı dikimle hayallerindeki giysiye ulaşmalarını sağlarız. Onların yüzlerindeki mutluluğu görmek bizim için başarının göstergesidir. Kişiye özel tasarım, titiz ve tekniğine uygun dikim bizi diğer moda evlerinden ayıran iki temel noktamızdır.

yeni bir hayatın simgesi

Sizin için gelinlik nedir?

Bizim için gelinlik gelin adayımızın hayatının dönüm noktasında mutluluğa geçiş köprüsüdür. Hayata nasıl başlarsa öyle gider düşüncesiyle, gelinliğiyle mutlu başladığı hayatının sonuna kadar öyle geçmesini dileriz. Bizim için gelinlik mutlu ve yeni bir yaşam tarzına geçişin simgesidir.

Gelin adaylarının firmanızdan ne gibi beklentileri oluyor?

Gelin adayları öncelikle anlaşılmak istiyor. Hayalindeki gelinliği anlattığı zaman, onun çok daha güzel yapılacağına dair güven duymak istiyor.

Gelin adayları showroom'da bulunan modellerinizden mi seçim yapıyor, yoksa istekleri doğrultusunda bir gelinlik modeli mi tasarlıyorsunuz?

Gelin adayımız bize “hiçbir fikrim yok bana ne yakışır” dediği zaman, biz ona göre tasarlıyoruz. Ama belirli detayları söyleyip böyle bir gelinlik istiyorum dediği zaman da isteklerine uygun olarak tasarlayıp elimizde isteğine en yakın olan gelinliği giydirip uygulamalı gösteriyoruz.

Gelinlik dışında nişan elbiseleri ve abiye gibi seçenekler de sunuyor musunuz?

Biz özel gün kıyafetleri yaptığımız için nişan kıyafetleri, kına kıyafetleri, kayınvalide ve kız kardeşler için modeller de tasarlayıp bütün bir düğün grubunu giydiriyoruz. Böylece renkler ve modeller konusunda güzel bir ahenk oluşturuyoruz.

Bu senenin gelinlik modası nedir?

Bu sene gelinlerimiz kendilerini prenses gibi hissedecekler. Tül etekler ve danteller ön plana çıkıyor. Tül eteklerde kabarık, dantellerde ise daha az kabarık modeller seviliyor. Üzerine de biraz daha stras taşlar işleyerek ışıltı veriyoruz.

Esin Arıcan Haute Couture’dan daha fazla bilgi ve fiyat almak için tıklayın.

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

B.&T.

Düğün Tarihi: 14.10.2014


Kesinlikle özge hanıma katılıyorum


Özge E.

Düğün Tarihi: 14.10.2014


Bazen bazı gelinlikçiler size daha iyisini yapacağız diyerek hayalinizdeki gelinlikten uzaklaşabiliyorlar da. dikkatli olmak ve gelinlikçiyle iyi iletişim kurmak şart. Herkese mutluluklar...