İddianızı Gelin Aksesuarlarınıza Taşıyın

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

0:47 dakika

17.12.2020

Gelin aksesuarlarınızın gelinliğinizden bile daha önemli olabileceğini biliyor muydunuz? Boleronuz, gelin kuşağınız ve gelin ayakkkabılarınız gelinliğinizi tamamlamakla kalmayacak, 2014'ün en iddialı gelin aksesuarları modelleri sayesinde düğüne tarzınızla damganızı vurmanızı sağlayacak.

Fransız Dantelinden Bolero

2014'ün en iddialı gelin aksesuarları şüphesiz ki bolerolar olacak. Yaz ve bahar gelinleri için tül ve dantel gelinlik bolero modelleri, kış gelinleri içinse tüvit ve yapay kürkten olanlar ideal. Düğün mekanına boleronuzla girip dans pistine çıkarken boleronuzu çıkarmak, iki ayrı gelinlik kullandığınız havasını yaratarak davetlileriniz şaşırtabilir. 2014'ün en güzel bolero modellerinden biri mutlaka sizi bekliyor, hepsini görmek için tıklayın!

Fransız dantelinden gelinlik
modelleri

Taşlı Kemerler

Gelin kuşağının kırmızı kurdeleden olması geleneği gerilerde kaldı. Artık taşlı, işlemeli, gösterişli gelin kuşakları göz dolduruyor. Gelin kuşağınızı gelin tacınızla kombine edebilir, gelin saçınızda aynı modelden bir toka kullanabilir ya da gelinliğinizdeki işlemelerle gelin kemerinizi bütünleştirebilirsiniz. Nasıl, aklınıza yattı mı? Öyleyse 2014'ün en iddialı gelin kuşakları arasından seçiminizi yapmak için tıklayın!

2014 gelin kuşağı modasından
örnekler

Gelinlik İndirimleri

Story Gelinlik
%50 İNDİRİM
164 1 12
Story Gelinlik

TÜM HAZIR ÜRÜNLERDE KİRALIK 2.500 TL !

Ceylan Güres Modaevi
%20 İNDİRİM
77 2 16
Ceylan Güres Modaevi

Hazır Gelinliklerde %20 Indirim !

Fiyonklu Gelin Ayakkabıları

Gelin ayakkabısı modelleri 2014'te mutlaka birer fiyonkla geliyor. İster taşlı tokalı, ister dantelli tüllü olsun, ama iddialı gelin ayakkabılarınız mutlaka ayağınızda olsun. Özellikle son yılların gözdesi olan mini gelinliklerle kullanırken daha dikkatli seçmeniz gereken gelin ayakkabılarının en güzellerini görmek için 2014 Gelin Ayakkabıları galerisine göz atın!

2014 yılı fiyonklu gelin ayakkabısı
modelleri

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlikçi Firmaları

Gelinlikçi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

G

güler

17/10/2014

bence olmazsa olmaz iki aksesuar kemer ve bolero çok güzel modeller var