İddianızı Gelin Aksesuarlarınıza Taşıyın

Gelin aksesuarlarınızın gelinliğinizden bile daha önemli olabileceğini biliyor muydunuz? Boleronuz, gelin kuşağınız ve gelin ayakkkabılarınız gelinliğinizi tamamlamakla kalmayacak, 2014'ün en iddialı gelin aksesuarları modelleri sayesinde düğüne tarzınızla damganızı vurmanızı sağlayacak.

Fransız Dantelinden Bolero

2014'ün en iddialı gelin aksesuarları şüphesiz ki bolerolar olacak. Yaz ve bahar gelinleri için tül ve dantel gelinlik bolero modelleri, kış gelinleri içinse tüvit ve yapay kürkten olanlar ideal. Düğün mekanına boleronuzla girip dans pistine çıkarken boleronuzu çıkarmak, iki ayrı gelinlik kullandığınız havasını yaratarak davetlileriniz şaşırtabilir. 2014'ün en güzel bolero modellerinden biri mutlaka sizi bekliyor, hepsini görmek için tıklayın!

2014_bolerolar1 - Fransız dantelinden gelinlik modelleri

Taşlı Kemerler

Gelin kuşağının kırmızı kurdeleden olması geleneği gerilerde kaldı. Artık taşlı, işlemeli, gösterişli gelin kuşakları göz dolduruyor. Gelin kuşağınızı gelin tacınızla kombine edebilir, gelin saçınızda aynı modelden bir toka kullanabilir ya da gelinliğinizdeki işlemelerle gelin kemerinizi bütünleştirebilirsiniz. Nasıl, aklınıza yattı mı? Öyleyse 2014'ün en iddialı gelin kuşakları arasından seçiminizi yapmak için tıklayın!

2014_gelin_kusaklari - 2014 gelin kuşağı modasından örnekler

Gelinlik İndirimleri

Fiyonklu Gelin Ayakkabıları

Gelin ayakkabısı modelleri 2014'te mutlaka birer fiyonkla geliyor. İster taşlı tokalı, ister dantelli tüllü olsun, ama iddialı gelin ayakkabılarınız mutlaka ayağınızda olsun. Özellikle son yılların gözdesi olan mini gelinliklerle kullanırken daha dikkatli seçmeniz gereken gelin ayakkabılarının en güzellerini görmek için 2014 Gelin Ayakkabıları galerisine göz atın!

2014_gelin_ayakkabileri - 2014 yılı fiyonklu gelin ayakkabısı modelleri

Şehrindeki 438 Gelinlik Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

G Güler

bence olmazsa olmaz iki aksesuar kemer ve bolero çok güzel modeller var