İddianızı Gelin Aksesuarlarınıza Taşıyın

0:54 dakika

12.01.2015

Gelin aksesuarlarınızın gelinliğinizden bile daha önemli olabileceğini biliyor muydunuz? Boleronuz, gelin kuşağınız ve gelin ayakkkabılarınız gelinliğinizi tamamlamakla kalmayacak, 2014'ün en iddialı gelin aksesuarları modelleri sayesinde düğüne tarzınızla damganızı vurmanızı sağlayacak.

Fransız Dantelinden Bolero

2014'ün en iddialı gelin aksesuarları şüphesiz ki bolerolar olacak. Yaz ve bahar gelinleri için tül ve dantel gelinlik bolero modelleri, kış gelinleri içinse tüvit ve yapay kürkten olanlar ideal. Düğün mekanına boleronuzla girip dans pistine çıkarken boleronuzu çıkarmak, iki ayrı gelinlik kullandığınız havasını yaratarak davetlileriniz şaşırtabilir. 2014'ün en güzel bolero modellerinden biri mutlaka sizi bekliyor, hepsini görmek için tıklayın!

Fransız dantelinden gelinlik modelleri

Taşlı Kemerler

Gelin kuşağının kırmızı kurdeleden olması geleneği gerilerde kaldı. Artık taşlı, işlemeli, gösterişli gelin kuşakları göz dolduruyor. Gelin kuşağınızı gelin tacınızla kombine edebilir, gelin saçınızda aynı modelden bir toka kullanabilir ya da gelinliğinizdeki işlemelerle gelin kemerinizi bütünleştirebilirsiniz. Nasıl, aklınıza yattı mı? Öyleyse 2014'ün en iddialı gelin kuşakları arasından seçiminizi yapmak için tıklayın!

2014 gelin kuşağı modasından örnekler

Gelinlik İndirimleri

Nurcan Ege Wedding Dress
HEDİYE
666 25 93
Nurcan Ege Wedding Dress

Tüm Aksesuarlar Bizden Hediye!...

As Brides
%40 İNDİRİM
99 5 1
As Brides

2020'ye Özel Tüm Modellerimizde %40'a Varan İndirim! + 2 Duvak Bizden Hediy...

Fiyonklu Gelin Ayakkabıları

Gelin ayakkabısı modelleri 2014'te mutlaka birer fiyonkla geliyor. İster taşlı tokalı, ister dantelli tüllü olsun, ama iddialı gelin ayakkabılarınız mutlaka ayağınızda olsun. Özellikle son yılların gözdesi olan mini gelinliklerle kullanırken daha dikkatli seçmeniz gereken gelin ayakkabılarının en güzellerini görmek için 2014 Gelin Ayakkabıları galerisine göz atın!

2014 yılı fiyonklu gelin ayakkabısı modelleri

Gelinlik Firmaları

Şehrindeki en iyi Gelinlik firmaları burada!

Her 2 çiftten biri aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik Firmaları

Sıradaki Makaleler

Gelinlik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

G

Güler

17/10/2014

bence olmazsa olmaz iki aksesuar kemer ve bolero çok güzel modeller var