Yeşil Sposa

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

Ümraniye, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Belle Mariee
136 11

Kadıköy

Belle Mariee

......

Mediha Cambaz
122 1 2

Beşiktaş

Mediha Cambaz

......

Çırağan Couture
89 2

Şişli

Çırağan Couture

......

Hakkında

Herkes tüm özel günlerde istedikleri model ve tarzlarda kıyafetlerine ulaşabilecekleri Yeşil Sposa son moda koleksiyonları ile hizmetlerine devam etmektedir. Tül, krep, koton, dantel, Fransız danteli, ham ipekli, saf ipekli, saten, şifon gibi çok çeşitli kumaş yapıları ile gelinlik modelleri ortaya çıkarılmaktadır. Ortaya çıkarılan bu modeller her yılın değişik trendlerine göre gelişim göstermektedir. Bu kumaşların işleniş tarzlar ve işlemeleri dahi müşteri istekleri ile değişim gösterebilmektedir. Aynı şekilde özel gün ve partilere uygun abiye elbise dikimleri gerçekleştirilmektedir. Gelinler için çeşitli provalar yapılarak uyum testleri gerçekleştirilir. Gelinliklere uygun duvak modelleri ve çiçek seçimleri yapılır. Gelin ve damatlara özel aksesuarlar yer almaktadır. Müşteriler kendilerine uygun seçimleri bu sayede yapabilirler.

İletişim

Yesil Mumcu

  • Adres: Atatürk mah Morgül sokak no1 kat 102

Yeşil Sposa Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.