Gelinlik İstanbul

Tajmahal Haute Couture

Tajmahal Haute Couture

Tajmahal Haute Couture Hakkında

Taj Mahal Haute Couture ailesi olarak, gelinlerimizin en değerli günlerinde hayallerindeki gelinliğe kavuşmaları için özel tasarımlarımızla yanlarında oluyoruz. Profesyonel çalışma kadromuzla isteklerinizi dinliyor, vücut ölçülerinizi analiz ederek sizin için mükemmel olan modeli tasarlıyoruz. Daima kaliteli kumaş ve malzemeleri kullanmaya dikkat ediyoruz. İstanbul gelinlik mağazaları arasında fark yaratarak tüm ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında topluyor, gelinliğinizin tamamlayıcı aksesuarları için de hizmet sağlıyoruz.

Deneyim

Sektördeki tecrübemizden kazandığımız profesyonellikle sayısız gelinimizin mutluluğuna şahit olduk. Her detayın gelinlerimizin gönlünden geçtiği gibi olmasına dikkat ettiğimiz işletmemizde müşteri memnuniyeti esasıyla çalışıyoruz. Gelinliğinizi seçmeye başladığınız süreçte profesyonel ve güler yüzlü hizmetimizle kafa karışıklığınızı gideriyor, sizin isteğiniz doğrultusunda size en çok yakışacak modelle ilgili danışmanlık veriyoruz. Her model gelinliği rahatlıkla tasarlıyor ve dikiyoruz, kusursuz kalıplarımızla muhteşem görünüyorsunuz.

Hizmetler

Güzelliğinizi daha da ön plana çıkaran ve sizin için muhteşem olan gelinliğinizi seçmeden önce vücut ölçülerinizi dikkatlice alıyor, hayalinizi süsleyen gelinlik modeli hakkında uzun uzun konuşuyoruz. İlginizi çeken tüm modelleri değerlendiriyor ve sizin için en uygun olanını seçiyoruz. Sizi en iyi yansıtacak modele karar verdikten sonra dikime başlıyor ve 3 prova sonrasında gelinliğinizi hazır ediyoruz.

Tasarım / Tarz

İhtişamlı ve ışıltılı görünen gelinleri çok beğeniyor, bunun içinde göz kamaştıran güzellikte gelinlik ve abiye modelleri tasarlıyoruz. İstediğiniz her model gelinliği rahatlıkla tasarladığımız işletmemizde genellikle el işlemelerinin ve parlak detayların yoğun olarak kullanıldığı gelinlikler hazırlıyoruz. Tasarladığımız gelinliklere baktığınızda aklınıza gelen ilk şeyin ışıltı olmasını ve unutulmaz bir gelin olmanızı istiyoruz.

Ek Hizmetler

Sunduğumuz ek hizmetlerle de gelinliğinizin hazırlık sürecinde ihtiyacınız olabilecek her detayı tek bir yerde topluyor, Maltepe gelinlik mağazalarının vazgeçilmez adresi oluyoruz. Gelinliğinizin ve aynı zamanda güzelliğinizin tamamlayıcı aksesuarları olan taç, eldiven, gelin buketi ve duvak tasarımlarımızı beğeninize sunuyoruz. Tesettür gelinlik modellerimizin de bulunduğu mağazamızda her tarza uygun tasarım bulmanız mümkün.

Taj Mahal Haute Couture, tecrübeli ve güler yüzlü ekibiyle gelinlik seçme ve hazırlanma sürecinizi baştan sona keyifli bir deneyime dönüştürüyor. Hayallerinizdeki gelinliği kusursuz bir şekilde tasarladığımız firmamızda ışıltılı bir güzelliğe bürünüyorsunuz. İstanbul Anadolu Yakası gelinlik mağazalarında öne çıktığımız hizmetlerimiz ve modellerimizle düğün gününüzde misafirlerinizi güzelliğinizle büyülüyorsunuz. Eğer siz de bizden randevu alarak tanışmak ve hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz sayfada yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tajmahal Haute Couture Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
2 hafta

Tajmahal Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

Tajmahal Haute Couture gelinlik fiyatları ne kadar?

Tajmahal Haute Couture gelinlik fiyatları 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Tajmahal Haute Couture ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyor?

"Balo tipi gelinlik, balık model, çekim gelinlikleri ve helen modeller."

Tajmahal Haute Couture gelinlik teslim süresi ne kadar?

Tajmahal Haute Couture gelinlik teslim süresi 2 hafta'dır.

Tajmahal Haute Couture kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Tajmahal Haute Couture 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Tajmahal Haute Couture aksesuar sağlıyor mu?

Tajmahal Haute Couture, duvak, taç/toka, eldiven, gelin buketi, kuşak, gelin kesesi aksesuarlarını sağlamaktadır.

Tajmahal Haute Couture düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Tajmahal Haute Couture düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tajmahal Haute Couture pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Tajmahal Haute Couture pazar günü hizmet veriyor.

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Gamze & Yasin

Düğün Tarihi: 31.03.2023

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Gelinlikleri o kadar özel tasarlanmış ki dünya markası olma yolunda ilerlediklerini düşünüyorum hepsi el emeği özel tasarım ürünler sahibide çok naif ve güleryüzlü bir hanımefendi hem gelinliklere hemde sundukları hizmete hayran kaldım herşey için çok teşekkür ediyorum

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.