Taj Mahal Haute Couture

E-posta Gönder

Taj Mahal Haute Couture Hakkında

Taj Mahal Haute Couture olarak ihtişamlı görünen gelinleri beğeniyoruz. Bunun için de göz kamaştıran gelinlik ve abiye modelleri tasarlıyoruz. Unutulmaz bir gelin olmanızı istiyoruz.

İstanbul gelinlik mağazaları arasında yer aldığımız Taj Mahal Haute Couture’da uzun zamandır çok sayıda gelin adayına hayatlarının en anlamlı günlerinde özel tasarımlarımızla eşlik ediyoruz. Profesyonel çalışan kadromuzla isteklerinizi dinliyor ve vücut ölçülerinizi doğru analiz ederek size en uygun tasarımları yapıyoruz. Her zaman kaliteli kumaşlar ve malzemeler kullanarak etkileyici bir hizmet sunuyoruz.

Düğününüz için gelinlik seçmeye başladığınız süreçte sizi güler yüzlü bir şekilde mağazamızda ağırlıyoruz. Hayalinizi süsleyen gelin görüntüsü üzerine uzun uzun konuşuyoruz. İlginizi çeken gelinlik modellerini ve düğün mekanınız öğrenerek size en çok yakışacak tarzları buluyoruz. Her zaman son kararı sizin vermenizi istiyor ve tercih sürecinizde tecrübelerimizle size destek oluyoruz.

İstediğiniz her model gelinliği rahatlıkla tasarlıyor ve dikimini yapıyoruz. Genellikle el işlemelerinin ve parlak detayların yoğun olarak kullanıldığı gelinlikler yapıyoruz. Tasarladığımız gelinliklere ilk baktığınızda aklınıza gelen tek şeyin ışıltı olmasını istiyoruz. Taç ve duvak tasarımlarımızla da gelinlik modelinizi tamamlayıcı şekilde bir hizmet sunuyoruz. Tüm bunlara ek olarak tesettür gelinlik modellerimizin bulunduğunu da belirtmek isteriz. Vücut ölçülerinizi en doğru şekilde alıyor ardından tasarımcılarımızla dikime başlıyoruz. Kağıt üzerine çizilen gelinliğinizi yaklaşık 1 ila 3 prova sonrası karşınızda görmenin sizin için de unutulmaz bir deneyim olacağına inanıyoruz.

Siz de Maltepe gelinlikçisi Taj Mahal Haute Couture isimli modaevimizin ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak ve fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Randevu usulü çalıştığımız için bizimle tanışmak isterseniz önceden haber vermeniz gerekiyor. Bunun için de sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.