Roze Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Mehtap Moda Evi
25 10

Avcılar

Mehtap Moda Evi

Salon Tuğba Gelinlik
80

Gaziosmanpaşa

Salon Tuğba Gelinlik

Nermin Saraylı Couture
108 18

Şişli

Nermin Saraylı Couture

Hakkında

1975 yılından beri bir İstanbul gelinlik markası olarak faaliyet gösteren, Roze Modaevi Türkiye’nin hatta dünyanın pek çok yerinde zarafetin adresi oluyor! Hayatınızın en güzel başlangıcını taçlandırmak için çalışan ekibimizle birlikte uzun yıllardır sektörde modanın öncüleri arasında yer alıyoruz. Fark yaratan estetik ve güzellik algımızla harikulade tasarımlar yapıyoruz. Sezonlara göre yenilenen kreasyonlarımızla her yıl karşınıza yenilenmiş olarak çıkıyoruz.

Modacı, tasarımcı ve terzilerimizin büyük bir özenle yarattığı şıklıkla yakından tanışmak ister misiniz? Vücudunuza en çok yakışan modelleri denemek ve hayalinizdeki gelinliği seçmek için sizi Roze Modaevi mağazamıza davet ediyoruz. Randevu sistemi ile çalışan ekibimizle kişiye özel hizmet konusunda son derece hassas çalışıyoruz. Bu yüzden de görüşmelerde yalnızca sizinle ilgileniyoruz. Gelinliğinizi seçerken pek çok kritere dikkat ettiğinizi biliyoruz. Profesyonel bakış açımızla biz de size, tarzınızı yansıtan modeli bulmanızı sağlayacak birkaç tavsiyede bulunmak istiyoruz. Düğün konseptinize, vücut proporsiyonunuza ve mevsime göre bir model seçmeye odaklanın. Böylelikle size en çok yakışan modeli bulabilir, masallardaki gibi bir gelin alabilirsiniz.

Modeli, Roze Modaevi Nişantaşı veya Fatih’teki şubelerimizden bulabilirsiniz. Ancak sadece size özel bir modelle göz kamaştırıcı güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz, hiç vakit kaybetmeden tasarımı sizin için yapılan dikim çalışmalarına başlayabiliyoruz. 1. sınıf yüksek kalitedeki kumaşı, taş, boncuk ve işlemeleriyle kusursuz bir gelinlik için seçimlerinizi de birlikte yapıyoruz. Ölçülerinize uygun olarak çıkarılan kalıpla en küçük bir hata olmayan gelinliğinizle ışıl ışıl parlamaya hazır olun. Güzelliğinizi hiçbir şeyin gölgede bırakamayacağı gece için duvak ve aksesuarlarınızı da seçin!

Gelinlik, abiye, nişanlık ve kına kostümlerinizi de özel olarak tasarlayan ekibimizin tarzıyla şıklığınızı tamamlamak için Roze Modaevi iletişim formunu doldurabilirsiniz. Nişantaşı gelinlik modaevleri arasında yer alan mağazamızda sizi bekliyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Rumeli Cad. No: 31/ 2 Nişantaşı/ İstanbul

Roze Modaevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!