Roze Modaevi

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Roze Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Roze Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Roze Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Roze Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Roze Modaevi Hakkında

1975 yılından beri bir İstanbul gelinlik markası olarak faaliyet gösteren, Roze Modaevi Türkiye’nin hatta dünyanın pek çok yerinde zarafetin adresi oluyor! Hayatınızın en güzel başlangıcını taçlandırmak için çalışan ekibimizle birlikte uzun yıllardır sektörde modanın öncüleri arasında yer alıyoruz. Fark yaratan estetik ve güzellik algımızla harikulade tasarımlar yapıyoruz. Sezonlara göre yenilenen kreasyonlarımızla her yıl karşınıza yenilenmiş olarak çıkıyoruz.

Modacı, tasarımcı ve terzilerimizin büyük bir özenle yarattığı şıklıkla yakından tanışmak ister misiniz? Vücudunuza en çok yakışan modelleri denemek ve hayalinizdeki gelinliği seçmek için sizi Roze Modaevi mağazamıza davet ediyoruz. Randevu sistemi ile çalışan ekibimizle kişiye özel hizmet konusunda son derece hassas çalışıyoruz. Bu yüzden de görüşmelerde yalnızca sizinle ilgileniyoruz. Gelinliğinizi seçerken pek çok kritere dikkat ettiğinizi biliyoruz. Profesyonel bakış açımızla biz de size, tarzınızı yansıtan modeli bulmanızı sağlayacak birkaç tavsiyede bulunmak istiyoruz. Düğün konseptinize, vücut proporsiyonunuza ve mevsime göre bir model seçmeye odaklanın. Böylelikle size en çok yakışan modeli bulabilir, masallardaki gibi bir gelin alabilirsiniz.

Modeli, Roze Modaevi Nişantaşı veya Fatih’teki şubelerimizden bulabilirsiniz. Ancak sadece size özel bir modelle göz kamaştırıcı güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz, hiç vakit kaybetmeden tasarımı sizin için yapılan dikim çalışmalarına başlayabiliyoruz. 1. sınıf yüksek kalitedeki kumaşı, taş, boncuk ve işlemeleriyle kusursuz bir gelinlik için seçimlerinizi de birlikte yapıyoruz. Ölçülerinize uygun olarak çıkarılan kalıpla en küçük bir hata olmayan gelinliğinizle ışıl ışıl parlamaya hazır olun. Güzelliğinizi hiçbir şeyin gölgede bırakamayacağı gece için duvak ve aksesuarlarınızı da seçin!

Gelinlik, abiye, nişanlık ve kına kostümlerinizi de özel olarak tasarlayan ekibimizin tarzıyla şıklığınızı tamamlamak için Roze Modaevi iletişim formunu doldurabilirsiniz. Nişantaşı gelinlik modaevleri arasında yer alan mağazamızda sizi bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Rumeli Cad. No: 31/ 2 Nişantaşı/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Roze Modaevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.