Promise Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Hazır Model

Özellikler

Beylikdüzü, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi
243 4 3

Gaziosmanpaşa

Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim
İnci Gelinlik Sevgi Aydın
64 10

Bahçelievler

İnci Gelinlik Sevgi Aydın

3 hafta
Özel Dikim
Salon Tuğba Gelinlik
65 1

Gaziosmanpaşa

Salon Tuğba Gelinlik

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

El işlemesi özel dikim bir gelinlikle en güzel gününüzde şıklığınızı tamamlamak harika olmaz mı? Bunun için Promise Modaevi ailesi olarak size harika bir teklifimiz var. Hemen hayal ettiğiniz gelinliği tasarlamak için çalışan modacı, tasarımcı ve terzilerimizle tanışın. Şıklığı ile çok konuşulacak benzersiz modellerimizi tasarlayan ekibimiz sizinle tanışmak için son derece heyecanlı. Çünkü her özel gün moda ile taçlandırılmalı.

Gelin, Promise Modaevi Beylikdüzü'nde nasıl bir hazırlık süreci sizi bekliyor? Anlatalım:

Dikkat etmeniz gereken tek konu modaevimizde randevu sistemiyle çalıştığımız. Hak ettiğiniz kaliteli hizmet ve şıklık için doğru adreste olduğunuzu hissedeceksiniz. Stilist ve tasarımcımızla yaptığınız görüşmede hayal ettiğiniz modeli anlatırsanız, artık hazırız bile diyebiliriz.

Hiç zaman kaybetmeden kumaş seçimiyle harekete geçen ekibimiz, tercih ettiğiniz modele en çok yakışan güpür ve dantelleri seçiyor. Öyle ki bu seçimde istekleriniz ve teninizin ışıltısı büyük önem taşıyor. Kumaş kalitesine de son derece büyük önem veriyoruz. Şıklığınızı ve modeli dikkat çekici bir şekilde tasarlamamızı sağlayan birinci sınıf kumaşlara ek olarak taş, boncuk ve el işlemeleri için pullar da kullanıyoruz. Vücut ölçülerinize göre çıkardığımız kalıp ile hayallerinizi süsleyen şıklığı tamamlıyoruz. Dikişi, işlemeleri ve tarzıyla ışıl ışıl parlamanızı sağlayan kusursuz gelinliğinizi provalarla son haline getiriyoruz. Beylikdüzü gelinlik mağazaları arasında yerimizi alırken yakaladığımız başarının farkını günün sonunda hissetmenizi sağlıyoruz. Promise Modaevi ailesi olarak tasarım gelinliklerin yanında; nişanlık, abiye, hazır modellerimiz, her yılın konseptine uygun kreasyonlar ve vintage tarzda gelinliklerle size en çok yakışanı sunmaya hazırız.

Siz de İstanbul gelinlik modaevleri arasında ve moda dünyasında iz bırakmayı hedefleyen ekibimizle tanışmak ister misiniz? Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızı keşfetmek için hemen bu sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurun!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Beylikdüzü/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!