Pınar & Sude Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Ümraniye, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Hülya Kılıçoğlu Wedding
184 10

Kadıköy

Hülya Kılıçoğlu Wedding

3 hafta
Özel Dikim
Elif Platin Haute Couture
91 10

Kadıköy

Elif Platin Haute Couture

2 hafta
Özel Dikim
Sara Moda Evi
130 3 23

Kadıköy

Sara Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğün gününüzde güzelliğinizle ışıldayıp, tüm hayran bakışları üzerinize toplamanızın bir numaralı yolu her detayıyla kusursuz bir gelinlikten geçiyor. Biz Pınar & Sude Moda olarak size en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlanmış gelinlikler sunuyor, hayatınızın en özel gününde mutlulukla ışık saçmanızı sağlıyoruz.

Pınar & Sude İstanbul Moda Evi gelinliklerinin birbirinden güzel tasarımlarıyla düğün gününüzde harika bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Gelinliklerimizin her birinde alanında uzman modacılarımız sayesinde, usta bir el işçiliğiyle hizmet veriyoruz. Size her zaman en kaliteli hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Bu nedenle gelinliklerimizde sadece en kaliteli dantelleri ve kumaşları kullanıyoruz.

Düğün gününde mükemmel görünmek her gelinin hayalidir. Bu nedenle biz Pınar & Sude Moda olarak her gelini mutlu edecek çeşit çeşit modellerle hizmet veriyoruz. Müstakbel gelinlerin vücut yapılarına ve beden ölçülerine göre kalıplar çıkarıyoruz. Her vücut ölçüsüne uygun gelinlikler üretebiliyoruz. A kesim, balık model, prenses model, tesettür gelinlik gibi her tarza, her düğün mekanına ve her geline uygun gelinliklerimiz bulunuyor. Gelinliklerimizde modelin güzelliğini kusursuz el işçiliğinin gösterdiğine inanıyoruz. Bu nedenle gelinliklerimizde tek bir dikişten işlemeye kadar büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Özel dikim gelinlik hizmetimizle, her detayıyla sizi anlatan bir gelinlikle düğününüzde çok özel hissetmenizi sağlıyoruz. Sizin gelinliğinize dair tüm hayallerinizi öğrenip, edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda hareket ediyoruz. Gelinliklerinizde kumaş seçimini sizinle birlikte yapıyoruz. Kumaş seçimi için yeterli vaktiniz yoksa numuneler, çizimler ve detay aksesuarlarla sunum yapıyoruz.

Mağazamızda gelinliklerin yanında birbirinden güzel bindallı, kına elbisesi, nişanlık ve abiye modellerini de bulabiliyorsunuz. Böylece her özel gününüzde mutluluğunuza kusursuz tasarımlarımızla ortak olabiliyoruz.

Siz de düğün gününüzde içinde kendinizi harika hissedeceğiniz kusursuz bir gelinliğe sahip olmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Pınar & Sude Moda Ümraniye gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Morgül Sk. No:1 Atatürk, Morgül Sk. No:1, 34764 Ümraniye/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!