Pınar & Sude Moda

E-posta Gönder

 • Ümraniye, İstanbul.

Pınar & Sude Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Pınar & Sude Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Pınar & Sude Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Pınar & Sude Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Pınar & Sude Moda Hakkında

Düğün gününüzde güzelliğinizle ışıldayıp, tüm hayran bakışları üzerinize toplamanızın bir numaralı yolu her detayıyla kusursuz bir gelinlikten geçiyor. Biz Pınar & Sude Moda olarak size en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlanmış gelinlikler sunuyor, hayatınızın en özel gününde mutlulukla ışık saçmanızı sağlıyoruz.

Pınar & Sude İstanbul Moda Evi gelinliklerinin birbirinden güzel tasarımlarıyla düğün gününüzde harika bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Gelinliklerimizin her birinde alanında uzman modacılarımız sayesinde, usta bir el işçiliğiyle hizmet veriyoruz. Size her zaman en kaliteli hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Bu nedenle gelinliklerimizde sadece en kaliteli dantelleri ve kumaşları kullanıyoruz.

Düğün gününde mükemmel görünmek her gelinin hayalidir. Bu nedenle biz Pınar & Sude Moda olarak her gelini mutlu edecek çeşit çeşit modellerle hizmet veriyoruz. Müstakbel gelinlerin vücut yapılarına ve beden ölçülerine göre kalıplar çıkarıyoruz. Her vücut ölçüsüne uygun gelinlikler üretebiliyoruz. A kesim, balık model, prenses model, tesettür gelinlik gibi her tarza, her düğün mekanına ve her geline uygun gelinliklerimiz bulunuyor. Gelinliklerimizde modelin güzelliğini kusursuz el işçiliğinin gösterdiğine inanıyoruz. Bu nedenle gelinliklerimizde tek bir dikişten işlemeye kadar büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Özel dikim gelinlik hizmetimizle, her detayıyla sizi anlatan bir gelinlikle düğününüzde çok özel hissetmenizi sağlıyoruz. Sizin gelinliğinize dair tüm hayallerinizi öğrenip, edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda hareket ediyoruz. Gelinliklerinizde kumaş seçimini sizinle birlikte yapıyoruz. Kumaş seçimi için yeterli vaktiniz yoksa numuneler, çizimler ve detay aksesuarlarla sunum yapıyoruz.

Mağazamızda gelinliklerin yanında birbirinden güzel bindallı, kına elbisesi, nişanlık ve abiye modellerini de bulabiliyorsunuz. Böylece her özel gününüzde mutluluğunuza kusursuz tasarımlarımızla ortak olabiliyoruz.

Siz de düğün gününüzde içinde kendinizi harika hissedeceğiniz kusursuz bir gelinliğe sahip olmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Pınar & Sude Moda Ümraniye gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Morgül Sk. No:1 Atatürk, Morgül Sk. No:1, 34764 Ümraniye/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.