İstaz Gelinlik

E-posta Gönder

 • Şişli, İstanbul.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

İstaz Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

İstaz Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 hafta

İstaz Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

İstaz Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka

İstaz Gelinlik Hakkında

Mutlu bir geleceğe adım atacağınız düğününüzde nasıl görünmek istediğinizi hiç hayal ettiniz mi? Zarif ve sade bir gelinlik mi yoksa oldukça gösterişli tüm dikkatleri üzerine çeken bir gelinlik mi giymek isterdiniz yoksa? Tamamen sizi ve stilinizi yansıtacak doğru gelinlik seçimi için Paradise Gelinlik ailesi olarak danışmanlık sağlıyor; düğününüzde kusursuz görünmenizi sağlayacak o muhteşem gelinliğinizi sizin için tasarlıyoruz.

Tasarlıyoruz diyoruz çünkü İstanbul'da özel dikim gelinlik dendiğinde akla ilk gelenlerden biriyiz. Tarzınızı yansıtan ve tüm davetlilerinizin hayranlık dolu bakışlarını üzerine toplayacak gelinliğinizi tasarlarken sizden ve yüzünüzdeki mutluluktan ilham alıyoruz. Bu özel gününüzde yüzünüzde oluşacak mutlulukta bir nebze olsun bizimde payımız olsun diye çabalıyoruz.

Özel dikim gelinliğinizin modeline karar verirken düğün mekânınızı da mutlaka dikkate alıyoruz. Gösterişli bir salon düğünü için tarlatanlı ve taş işlemeli modellere yönelirken açık hava kır düğünleri için daha sade ve romantik modellere yöneliyoruz. Kumaş seçiminde ise birinci sınıf kalitedeki kumaşları tercih ediyor; düğününüz süresince gelinliğiniz ile rahat hareket edebilmeniz ve içerisinde konforlu hissetmenizi sağlıyoruz.

Yeterince yoğun geçen hazırlık sürecinizde fazla zamanınızı almıyor sadece birkaç prova ile gelinliğinizi son haline getiriyor ve size en kısa süre içerisinde teslim ediyoruz.

Tabii sadece özel dikim alanında faaliyet göstermiyoruz. Her yılın akımına uygun olarak hazırladığımız hazır modellerimizi de beğeninize sunuyor; üzerlerinde istediğiniz her türlü değişikliği gerçekleştirerek istediğiniz modele dönüştürebiliyoruz. Saç aksesuarlarımızla da gelinliğinizi tamamlıyoruz.

Gelinlik haricinde nişanlığınız ve abiyeleriniz için Paradise Gelinlik’ten hizmet alabileceğinizi belirtmeden geçmeyelim. Düğününüze kısa bir zaman kala özel dikim gelinlik İstanbul Paradise Gelinlik modellerini incelemek ya da hayalinizdeki gelinliği bize anlatmak isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi alabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.