İstaz Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Şişli, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3000 TL-5000 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Kuşak, Şapka, Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Elza Moda Evi Gülten Türk
82 10

Gaziosmanpaşa

Elza Moda Evi Gülten Türk

1 hafta
Özel Dikim
Derya Çelebi
298 16 29

Bağcılar

Derya Çelebi

1 hafta
Özel Dikim
Uğurlu By Dilek Özdemir
50 6 10

Fatih

Uğurlu By Dilek Özdemir

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Mutlu bir geleceğe adım atacağınız düğününüzde nasıl görünmek istediğinizi hiç hayal ettiniz mi? Zarif ve sade bir gelinlik mi yoksa oldukça gösterişli tüm dikkatleri üzerine çeken bir gelinlik mi giymek isterdiniz yoksa? Tamamen sizi ve stilinizi yansıtacak doğru gelinlik seçimi için Paradise Gelinlik ailesi olarak danışmanlık sağlıyor; düğününüzde kusursuz görünmenizi sağlayacak o muhteşem gelinliğinizi sizin için tasarlıyoruz.

Tasarlıyoruz diyoruz çünkü İstanbul'da özel dikim gelinlik dendiğinde akla ilk gelenlerden biriyiz. Tarzınızı yansıtan ve tüm davetlilerinizin hayranlık dolu bakışlarını üzerine toplayacak gelinliğinizi tasarlarken sizden ve yüzünüzdeki mutluluktan ilham alıyoruz. Bu özel gününüzde yüzünüzde oluşacak mutlulukta bir nebze olsun bizimde payımız olsun diye çabalıyoruz.

Özel dikim gelinliğinizin modeline karar verirken düğün mekânınızı da mutlaka dikkate alıyoruz. Gösterişli bir salon düğünü için tarlatanlı ve taş işlemeli modellere yönelirken açık hava kır düğünleri için daha sade ve romantik modellere yöneliyoruz. Kumaş seçiminde ise birinci sınıf kalitedeki kumaşları tercih ediyor; düğününüz süresince gelinliğiniz ile rahat hareket edebilmeniz ve içerisinde konforlu hissetmenizi sağlıyoruz.

Yeterince yoğun geçen hazırlık sürecinizde fazla zamanınızı almıyor sadece birkaç prova ile gelinliğinizi son haline getiriyor ve size en kısa süre içerisinde teslim ediyoruz.

Tabii sadece özel dikim alanında faaliyet göstermiyoruz. Her yılın akımına uygun olarak hazırladığımız hazır modellerimizi de beğeninize sunuyor; üzerlerinde istediğiniz her türlü değişikliği gerçekleştirerek istediğiniz modele dönüştürebiliyoruz. Saç aksesuarlarımızla da gelinliğinizi tamamlıyoruz.

Gelinlik haricinde nişanlığınız ve abiyeleriniz için Paradise Gelinlik’ten hizmet alabileceğinizi belirtmeden geçmeyelim. Düğününüze kısa bir zaman kala özel dikim gelinlik İstanbul Paradise Gelinlik modellerini incelemek ya da hayalinizdeki gelinliği bize anlatmak isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi alabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

İletişim

Aysel Sadıgo

  • Adres: Sultan Selim Cad no:89Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.