Özgül Haute Couture

E-posta Gönder

Özgül Haute Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Özgül Haute Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Özgül Haute Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Özgül Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  vintage ,helen,prenses,royal ,a kesim modeller tasarlıyoruz

Özgül Haute Couture Hakkında

25 yılı aşkın bir süredir Özgül Haute Couture olarak moda sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Modanın en güzel ve özel alanlarından biri olan gelinlikler üzerine yoğunluklu olarak çalışıyor ve her türden özel gün için kostümler tasarlıyoruz. İstanbul çapında Özgül Modaevi gelinliklerini sergileyip satışa sunduğumuz 2 farklı mağazaya sahibiz. Bir tanesi Kadıköy diğeri ise Suadiye şubelerimiz ve buralarda her zevkten hanımefendiyi güler yüzlülükle karşılıyoruz. Hem mağazalarımızda çalışıp gelin adaylarımızla birebir ilgilenen hem de atölyelerimizde bizi biz yapan tasarımlarımıza imza atan kalabalık bir ekibe sahibiz. Bu sayede koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizden şaşmadan markamızı da günden güne güçlendiriyoruz.

Gelinlik modasında Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olmak hem mutluluk verici hem de kendine has bir sorumluluğu var. Biz de buna layık olmak ve bizi tercih etmek isteyen hedef kitlemizi memnun etmek için çalışmaktan ve çabalamaktan asla vazgeçmiyoruz. Her yıl büyük bir mesai harcayıp günlerimizi ve saatlerimizi vererek kendimize ait kreasyonlar hazırlıyoruz. Bunları hem dünya modasını takip eden modern bir çizgide hem de kendi tarzımızla harmanlayarak yapıyoruz. Defilelerimizi yapıp podyumlarda boy gösteren elbiselerimizi mağazalarımızda satışa sunuyoruz. Her bedene, tarza ve zevke uyan çok sayıda model ürettiğimiz için tüm gelin adayları için “o gelinlik” hissini verecek en az bir elbisemiz olduğuna eminiz.

Üstelik bununla da sınırlı değil. Tamamen kendine has, tüm detayları isteklerine göre dizayn edilmiş özel dikim bir gelinlik hayalini kuran gelinlerimizle de severek çalışıyoruz. Tasarımcılarımızın elinden çıkan çizimi en kaliteli kumaşlar, danteller, aksesuarlar ve de gereken her şeyle birlikte hazırlama başlıyoruz. Sadece birkaç provada hayalinizdeki gelinliğe kavuşabilirsiniz.

Hepsi ve daha fazlası için Özgül Moda Kadıköy ve Suadiye mağazalarımızda sizi bekliyoruz. Randevu almak için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Söğütlüçesme Cd. Bayrak Apt. No:146/1-2

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Özgül Haute Couture Yol Haritası

Özgül Haute Couture Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Yeliz

Düğün Tarihi: 27.09.2019


Özgül Hanım ve ekibi bir o kadar çalışkan bir o kadar moral verici paraya değil işe bakan güzel bir moda evi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.