Özgül Haute Couture

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? vintage ,helen,prenses,royal ,a kesim modeller tasarlıyoruz

Önerilen Firmalar

Hülya Kılıçoğlu Wedding
184 10

Kadıköy

Hülya Kılıçoğlu Wedding

3 hafta
Özel Dikim
Moda İstanbul Gelinlik
24

Kadıköy

Moda İstanbul Gelinlik

1 haftadan az
Hazır Model
New In Style Moda Evi
102 10

Kadıköy

New In Style Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

25 yılı aşkın bir süredir Özgül Haute Couture olarak moda sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Modanın en güzel ve özel alanlarından biri olan gelinlikler üzerine yoğunluklu olarak çalışıyor ve her türden özel gün için kostümler tasarlıyoruz. İstanbul çapında Özgül Modaevi gelinliklerini sergileyip satışa sunduğumuz 2 farklı mağazaya sahibiz. Bir tanesi Kadıköy diğeri ise Suadiye şubelerimiz ve buralarda her zevkten hanımefendiyi güler yüzlülükle karşılıyoruz. Hem mağazalarımızda çalışıp gelin adaylarımızla birebir ilgilenen hem de atölyelerimizde bizi biz yapan tasarımlarımıza imza atan kalabalık bir ekibe sahibiz. Bu sayede koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizden şaşmadan markamızı da günden güne güçlendiriyoruz.

Gelinlik modasında Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olmak hem mutluluk verici hem de kendine has bir sorumluluğu var. Biz de buna layık olmak ve bizi tercih etmek isteyen hedef kitlemizi memnun etmek için çalışmaktan ve çabalamaktan asla vazgeçmiyoruz. Her yıl büyük bir mesai harcayıp günlerimizi ve saatlerimizi vererek kendimize ait kreasyonlar hazırlıyoruz. Bunları hem dünya modasını takip eden modern bir çizgide hem de kendi tarzımızla harmanlayarak yapıyoruz. Defilelerimizi yapıp podyumlarda boy gösteren elbiselerimizi mağazalarımızda satışa sunuyoruz. Her bedene, tarza ve zevke uyan çok sayıda model ürettiğimiz için tüm gelin adayları için “o gelinlik” hissini verecek en az bir elbisemiz olduğuna eminiz.

Üstelik bununla da sınırlı değil. Tamamen kendine has, tüm detayları isteklerine göre dizayn edilmiş özel dikim bir gelinlik hayalini kuran gelinlerimizle de severek çalışıyoruz. Tasarımcılarımızın elinden çıkan çizimi en kaliteli kumaşlar, danteller, aksesuarlar ve de gereken her şeyle birlikte hazırlama başlıyoruz. Sadece birkaç provada hayalinizdeki gelinliğe kavuşabilirsiniz.

Hepsi ve daha fazlası için Özgül Moda Kadıköy ve Suadiye mağazalarımızda sizi bekliyoruz. Randevu almak için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Nevzat Gul

  • Adres: Söğütlüçesme Cd. Bayrak Apt. No:146/1-2

Özgül Haute Couture Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!