Neslihanlar Moda Evi

E-posta Gönder

 • Ümraniye, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Neslihanlar Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Neslihanlar Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Neslihanlar Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Neslihanlar Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Neslihanlar Moda Evi Hakkında

Gelinliğiniz hayatınızda bir kere giyeceğiniz, aşkınızı anlatan en değerli elbisenizdir. Biz Neslihan Moda Evi olarak böylesine değerli olan gelinliğinize hak ettiği özeni gösteriyor, size her detayıyla kusursuz gelinlik modelleriyle hizmet sunuyoruz.

Alanında uzman modacılarımızla size gönlünüzce alışveriş yapabileceğiniz samimi bir ortam sunuyoruz. Edindiğimiz tecrübelerle düğün telaşınız içinde sizi doğru bir şekilde anlıyor, ihtiyaçlarınıza kusursuz bir şekilde cevap veriyoruz.

Kaliteden ödün vermeden, moda aşkımızla çalışıyoruz. Sizi her zaman en kaliteli ürünlerle buluşturmak için gelinliklerimizde sadece en kaliteli kumaşları ve dantelleri kullanıyoruz. Gelinlik sektöründeki son trendleri yakından takip ediyoruz. Öğrendiklerimizi modellerimizde başarılı bir şekilde uygulayarak size son moda gelinlikler sunuyoruz.

Hayatının en özel gününde hayallerindeki gelinliğin içinde olmak her gelinin hakkı. Bu nedenle mağazamızda her tarzdan, vücut tipine kadar çeşit çeşit gelinliklerle hizmet sunuyoruz. Özel ölçü kalıplarımız sayesinde her beden ölçüsündeki geline tam olacak gelinlikler üretebiliyoruz. Zarif inciler ve ışıltılı taşlarla süslenmiş ihtişamlı kabarık gelinliklerden, kır düğünleri için tercih edebileceğiniz uçuş uçuş şifon gelinliklere kadar her tarza uygun gelinliği mağazamızda bulabiliyorsunuz. Tesettür gelinlik modellerinde de oldukça geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğiyle hizmet veriyoruz.

Neslihanlar Gelinlik olarak profesyonel modacılarımızla özel dikim gelinlik hizmeti de veriyoruz. Özel dikim gelinliklerde sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi eksizsiz bir şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz. Vücut yapınızdan, düğün mekanınıza uygun kumaş seçimine kadar her detayı incelikle düşünüyoruz.

Mağazamızda çeşit çeşit abiyelerden, bindallılara kadar her türlü özel gününüz için kusursuz tasarımlar sunuyoruz. Modellerimizin her birinde kusursuz el işçiliğine ve özgün tasarımlar üretmeye özen gösteriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Neslihan Moda Evi Üsküdar gelinlik fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel dokunuşlarımızla hayallerinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürmek için sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın


İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.