Nehir Tayman Couture

E-posta Gönder

Nehir Tayman Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Nehir Tayman Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Nehir Tayman Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim

Nehir Tayman Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Kişiye özel olarak dikim yapan bir atölyeyiz. Atölyemiz Nişantaşında bulunmaktadır. Hazır modellerimiz yoktur.

Nehir Tayman Couture Hakkında

1987 doğumlu Nehir Aktuna Tayman, İstanbul Teknik Üniversite ve Amerika’da Fashion Institute of Technology Moda Tasarım mezunudur. Amerika’da “Gelinlik ve Abiye” üzerine 3 sene çalıştıktan sonra İstanbul’a dönerek kurumsal bir şirkette tasarımcı olarak çalışmaya devam etti. Kendi düğünü için yaptığı hazırlıklar ve gelinliği, tekstil sektöründe edindiği tecrübeleri kullanarak bir yer açmasına karar verdi. Tutkusu ve becerileri sebebiyle çok kısa bir zamanda Nehir Tayman Couture ortaya çıktı.

Misyonumuz : “Gelinlikte ve Abiye’de yeni bir imza” sloganı ile yola çıktığımız Nehir Tayman Couture'da, kendi atölyemizi kurarak, özgün, yüksek kalitede ve ulaşılabilir fiyatlarımız ile atölyemiz Nişantaşı'ndadır. Müşterilerimize en iyi tasarım ve en iyi kaliteyi uygun fiyatlar ile sunabilmeyi temel ilke edinerek çalışıyoruz.

Özel dikim bir gelinlik istiyorsanız, sektöre yön veren moda anlayışımızla birlikte, siz değerli gelinlerimiz için kusursuz gelinliği dikiyoruz ve zarif incilerle, minik taşlarla ya da Fransız danteli gibi aksesuarlarla süslüyoruz. Vücudunuza tam oturan ve içinde bir prenses gibi hissedeceğiniz gelinliğinizi giydiğinizde, mutlu olduğunuzu görmek bizim de mesleğimize olan sevgimizi artırıyor!

İstanbul gelinlik firmaları arasında, seçkin modellerimiz ve kişiye özel çalışmamızla adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Bu köklü firmada gelinliğinizi diktirmek veya seçmek isterseniz, sayfanın en başında yer alan iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz!

İletişim

 • Adres:

  Mesrutiyet Mah. Rumeli Cad. Konfor Çarsısı No:40 Kat:8 Şişli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Nehir Tayman Couture Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

M&-

Meltem

Düğün Tarihi: 28.03.2020


Nehir Hanım çok mükemmel bir insan, provalarda çok yardımcı oldu doğru karar vermemde, mükemmel olacağım ve kendimi rahat hissedeceğim bir model yaptı. Emeklerinize saglık.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.