Nazmiye Çaylı Moda Evi

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Nazmiye Çaylı Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000 TL-5.000 TL

Nazmiye Çaylı Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Nazmiye Çaylı Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Nazmiye Çaylı Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Nazmiye Çaylı Moda Evi Hakkında

Kadın giyimiyle başladığım kariyer yolculuğuma, 2013 senesinde gelinlik ağırlıklı olarak devam etme kararı aldım. Bunun için de kendi adımı taşıyan Nazmiye Çaylı Modaevi içerisinde çok sayıda gelin adayının hayallerini gerçeğe dönüştürüyorum. Gelinlik sektöründeki hedefim daha çok kadının hayalini gerçekleştirmek, kaliteli ve nitelikli bir hizmet sunmak.

Modaevimi açarken tek istediğim güler yüzle mutlu bir şekilde kapıdan çıkan gelinlerdi. Şu anda baktığımda hayalini kurduğum bu tablonun gerçek olduğunu görüyor ve daha da büyük bir aşkla tasarımlarımı hayata geçiriyorum. İstanbul’da bulunan mağazam içerisinde sizi sıcak bir ortam bekliyor. İsteklerinizi, beklentilerinizi ve hayallerinizi ayrıntılı olarak dinliyorum. Bugüne kadar hizmet alan tüm gelinlerimizle aile gibi olmanın verdiği mutlulukla ekibimle birlikte koca bir portföy oluşturmuş durumdayız.

Aklınızda olan tüm tasarımları önce kağıt üzerine döküyor ardından da dikiyoruz. Modaevimiz içerisinde özel tasarım gelinlik, kına elbisesi, nişanlık, bindallı, abiye, gelin çiçeği, taç ve çeşitli aksesuarlar bulunuyor. İstediğiniz her model gelinliği rahatlıkla tasarlıyoruz. Kaliteli kumaşlar kullanmaya özendiğimiz modaevimiz içerisinde uçuşan, kabarık, balık ve a kesim gibi çok sayıda gelinlik modelimiz bulunuyor. Bu modelleri askısız, ince ip askılı, dantel detaylı, transparan ve parlak taşlı işlemeli çeşitli stillerle süslüyoruz. Gelinliğinizi tasarlarken duvağınızı da hazırlıyoruz. Özel dikim çalışmalarımızda beğendiğiniz modelin tasarımını kağıt üzerine çıkartıp vücut ölçülerinizi alıyoruz. Provalar sonrasında da gelinliğinizi hazır halde size teslim ediyoruz.

Siz de İstanbul gelinlikçileri arasında özverili çalışmalarıyla isminden söz ettiren kurucumuz Nazmiye Çaylı’nın şanslı gelinlerinden biri olmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. En kısa sürede sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Mah Alemdağ Caddesi Uluçay Apt No:18/13 Ümraniye

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.