Nazmiye Çaylı Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Ümraniye, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Zümra Bridal
87 10

Ümraniye

Zümra Bridal

1 hafta
Özel Dikim
New In Style Moda Evi
64 10

Kadıköy

New In Style Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim
Mesemias
47 3

Kadıköy

Mesemias

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Kadın giyimiyle başladığım kariyer yolculuğuma, 2013 senesinde gelinlik ağırlıklı olarak devam etme kararı aldım. Bunun için de kendi adımı taşıyan Nazmiye Çaylı Modaevi içerisinde çok sayıda gelin adayının hayallerini gerçeğe dönüştürüyorum. Gelinlik sektöründeki hedefim daha çok kadının hayalini gerçekleştirmek, kaliteli ve nitelikli bir hizmet sunmak.

Modaevimi açarken tek istediğim güler yüzle mutlu bir şekilde kapıdan çıkan gelinlerdi. Şu anda baktığımda hayalini kurduğum bu tablonun gerçek olduğunu görüyor ve daha da büyük bir aşkla tasarımlarımı hayata geçiriyorum. İstanbul’da bulunan mağazam içerisinde sizi sıcak bir ortam bekliyor. İsteklerinizi, beklentilerinizi ve hayallerinizi ayrıntılı olarak dinliyorum. Bugüne kadar hizmet alan tüm gelinlerimizle aile gibi olmanın verdiği mutlulukla ekibimle birlikte koca bir portföy oluşturmuş durumdayız.

Aklınızda olan tüm tasarımları önce kağıt üzerine döküyor ardından da dikiyoruz. Modaevimiz içerisinde özel tasarım gelinlik, kına elbisesi, nişanlık, bindallı, abiye, gelin çiçeği, taç ve çeşitli aksesuarlar bulunuyor. İstediğiniz her model gelinliği rahatlıkla tasarlıyoruz. Kaliteli kumaşlar kullanmaya özendiğimiz modaevimiz içerisinde uçuşan, kabarık, balık ve a kesim gibi çok sayıda gelinlik modelimiz bulunuyor. Bu modelleri askısız, ince ip askılı, dantel detaylı, transparan ve parlak taşlı işlemeli çeşitli stillerle süslüyoruz. Gelinliğinizi tasarlarken duvağınızı da hazırlıyoruz. Özel dikim çalışmalarımızda beğendiğiniz modelin tasarımını kağıt üzerine çıkartıp vücut ölçülerinizi alıyoruz. Provalar sonrasında da gelinliğinizi hazır halde size teslim ediyoruz.

Siz de İstanbul gelinlikçileri arasında özverili çalışmalarıyla isminden söz ettiren kurucumuz Nazmiye Çaylı’nın şanslı gelinlerinden biri olmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. En kısa sürede sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Nazmiye Çaylı

  • Adres: Atatürk Mah Alemdağ Caddesi Uluçay Apt No:18/13 ÜmraniyeYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!