Müjgan Moda Evi

E-posta Gönder

1 yorum

Gelinlik

Kategori

Bayrampaşa, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Perla Moda Evi
299 1 8

Kadıköy

Perla Moda Evi

......

Derya Çelebi
279 16 29

Bağcılar

Derya Çelebi

......

White And White Ümraniye
14 3

Ümraniye

White And White Ümraniye

......

Hakkında

Tecrübeli tasarımcılar ile ortaya çıkarılan modeller sezona ve tarza uygun tasarlanmakta. Gelinlik, nişanlık ve kına geceleri için bindallı tasarımları Müjgan Moda Evi içerisinde yer almaktadır. Gelin adayları kendi tarzlarına uygun modelleri seçebilecekleri gibi, kendi hayallerinde yer alan gelinlikleri, abiyeleri ve nişan elbiselerini diktirebilmektedirler. Gelinlik üzerine yapılan işlemeler istek ve arzulara göre değişiklik göstermektedir. Gelinliklerin her detaylarında yapılan değişiklikler için müşteriler ile her zaman iletişim halinde bulunulmaktadır. Her mevsime özel olarak üretilen modeller çok çeşitli kumaş yapıları ile yapılmaktadır. Müşteriler bu sayede istedikleri kumaş yapılarını seçebilmektedirler. Yapılan provalar ile gelinlikle uyumları gözetilmektedir. Gelinliklere göre duvak ve aksesuar tasarımları da aynı şekilde hizmetler arasında yer almaktadır.

İletişim

Saltanat Inan

  • Adres: Hürriyet Mah. Eski Edirne Asfaltı No:182/1C, Beşyüzevler

Müjgan Moda Evi Yol Haritası

1 yorum


M&K

MERVE & KENAN

Düğün Tarihi: 01.03.2016

ÖZEL DİKİMDE DİLEDİĞİNİZ MODELİ BİREBİR ÇIKARTAN VE SİZİ HAYALLERİNİZE KAVUŞTURAN BİR MODA EVİ SICAK KARŞILAMA GÜLER YÜZ AİLE GİBİ GÜVEN VERİYORLAR BU İŞ İÇİN YARATILMIŞLAR MUTLAKA GİDİP MAĞAZALARINI ZİYARET ETMELİSİNİZ

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.