Moe by Beyaz Butik

E-posta Gönder

Moe by Beyaz Butik

Gelinlik

Kategori

Diğer, İstanbul

İlçe, İl


Hakkında

Gelinlikte, genç dünya markalarının yeni buluşma noktası:

MOE by Beyaz Butik
Geçtiğimiz yıl, uluslar arası bir işbirliği ile, Beyaz Butik'in genç çizgisini temsilen hayata geçirilen gelinlik markası MOE, dünyada yüzlerce mağazada satışa sunulan ve yüzbinlerce modern gelinin tercihi olan birçok ünlü ithal markanın koleksiyonlarını harmanlıyor.MOE markasının dünyadaki gücü; yeni marka arayışını sürekli kılarak, genç tasarımcıları ve trend yaratan genç markaları bünyesine katmasında yatıyor.Türkiye'de sadece MOE by Beyaz Butik mağazasında yer alan modeller, uygun fiyatları ve yüksek kaliteleriyle gelinlerin rüyalarını gerçeğe dönüştürüyor.
MOE 2009 koleksiyonları, 70 in üzerinde farklı modelden oluşuyor. Genç tarzı yansıtan modeller, tafta ve organza ağırlıklı birbirinden güzel gelinlikleri bir araya getiriyor. MOE de gelinlik fiyatları 1000tl den başlayarak 3000 tl' ye kadar çıkıyor. 1500 / 2000 tl civarında rüya gibi bir gelinliğe sahip olabiliyorsunuz. Gelinliğin yanı sıra duvak, saç aksesuarı ve ayakkabı da MOE' de sunulan ürünler.Abiye ve nişanlık koleksiyonlarında da iddialı olan MOE, 15 mayıs itibariyle, bir ay boyunca, sürpriz bir indirimle, 100 ytl den başlayan fiyatlarla görkemli koleksiyonlar da sunuyor.
Türkiye çapında franchise sistemi ile büyümeye devam eden MOE, Beyaz Butik markasının bilgi birikiminden faydalanarak karlı bir yatırım fırsatını kaçırmak istemeyenler için de iyi bir iş fırsatı sunmakta.

İletişim

Yetkili Kisi

Kubra Mutlu

Pinar Tekalev

  • Adres: Bağdat Cad. 359 / 2 ŞaşkınbakkalYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!